Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaşlar merhaba,

Beni hatırlayanlar bilirler eski hastalarındanım Serdar hocanın. 1 yıl 4 ay oldu ameliyat olalı. Yakın zamanda sağlık açısından ufak bir operasyon geçireceğim burnumdan. Burnumun içinde olan ve nefes almamı engelleyen eğri kemiği ve yine aynı tarafta oluşan eti aldırmam gerekiyor. Çünkü alerjik rinit de çıkınca bu ikisi sağ taraftan hiç nefes alamaz hale getirdi beni. Benim korkum çok şişliğim olursa diye, 1 hafta izin kullanacağım fakat zaten çok kibar olmayan burnum iyice patates gibi olacak diye korkuyorum. Bu konuda tecrübesi/fikri olan varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

Arkadaşlar merhaba,

Beni hatırlayanlar bilirler eski hastalarındanım Serdar hocanın. 1 yıl 4 ay oldu ameliyat olalı. Yakın zamanda sağlık açısından ufak bir operasyon geçireceğim burnumdan. Burnumun içinde olan ve nefes almamı engelleyen eğri kemiği ve yine aynı tarafta oluşan eti aldırmam gerekiyor. Çünkü alerjik rinit de çıkınca bu ikisi sağ taraftan hiç nefes alamaz hale getirdi beni. Benim korkum çok şişliğim olursa diye, 1 hafta izin kullanacağım fakat zaten çok kibar olmayan burnum iyice patates gibi olacak diye korkuyorum. Bu konuda tecrübesi/fikri olan varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

Gecmis olsun. Burnunun icindeki egri kemik ameliyattan sonra mi olustu, hep mi vardi?

10 gün oldu ameliyat olalı. iki gün önce alçım çıktı şu an bantlar var..
burnm şiş olduğu için ben pek bişey anlamıyorum ama dışardan görenler güzel olmuş diyorlar.. doktor ararken baya zorlanmıştım serdar hoca da karar kıldım.. şu an memnunum çabuk toparlandım..

Arkadaslar nasilsiniz burnumun sislikleri inmeye basladi ve cok memnunum.iyi ki serdar beye ameliyat olmusum.isteyene resim yollarim ama mailden

Hemen hemen ayni seyleri ben de yasiyorum. benim de 8 ay oldu. kontrole gittim ama duzelecegine inanmiyorum artik. milimetrik seylere dikkat ettigimi soyluyor ama ben fotolarda bile belli olan yamukluklar icin cekmedim o kadar sikintiyi. verdigim para da cabasi tabi... diger ameliyat olan insanlarla gorusuyorum, inceliyorum ve kiyasliyorum. az cok benim de estetik anlayisim var, yamukluklari farkedebiliyorum. eski burnumun ne kadar kotu oldugunu simdi daha guzel oldugunu soyluyor. benim eski burnumdan cok daha kotu ve zor burunlara sahip olan hastalar gordum, simdiki halleriyse benimkinden cok daha guzel. kemerin gitmesi disinda bir suru yamukluk geldi, nasil gecicek bilmiyorum. 2 sene dolsun bi bakalim!..
mrb canm bende serdar beye ameliyat oldum ve memnun dilim burnumdan büyük bi burun yaptgnın düşünyorum senin burun fotografların var mı acaba arkadaş ekledim kabul edermsn

Vallahi biz üç kuzen ve arkadaşlarımızla Birlikte toplam 6 kişi serdar beye ameliyat olduk, hepimizde çok memnunuz. Bir defa yüze göre orantılı ve çok doğal burun yapıyor. Hiçbirimizde ne çökme ne bir asimetri olmadı. Benim komşumun kızı kemik çökmelerinden dolayı üçüncü ameliyatını oldu ve sanırım bir ameliyat daha gerekecek. Bu nedenle çok şükrediyoruz. Ben tüm tanıdıklarıma şiddetle serdar beyi önermeye devam ediyorum. Bir defa dahi telefon aramalarımıza dönmediği olmadı, o kadar yoğun işlerine rağmen hep ilgili oldu her zaman dertlerimizi dinledi. Belki sizin eski burnunuz çok büyükse deri çok olduğu için burnunuz büyük görünüyor olabilir. Bence sizde sıkıntınızı hocayla paylaşın yapılabilecek birşey varsa ilgilenir mutlaka.

mrb canm bende serdar beye ameliyat oldum ve memnun dilim burnumdan büyük bi burun yaptgnın düşünyorum senin burun fotografların var mı acaba arkadaş ekledim kabul edermsn

eski burnum , yeni burnuşum :)
merhaba nazziko seni ekledim senin için sorun yoksa. Bende 2 şubatta ameliyat oldum ve cilt yapımdan dolayı çok fazla ödem var biliyorum çok erken ama moralim Çok bozuk kendimi çok çlrkin hissediyorum. Senin eğer varsa ilk zamanlarda ki resimlerini görebilir miyim? Bu arada burnun çok güzel olmuş maşallah nazar değmesin:)

Gerçekten Serdar Hocamdan çok memnunum, hiç kimseden duymadım ben bu kadar ilgili bi doktor... Emin ellerdesiniz, içiniz rahat etsin... =)

Dün yüzümün çok şiş olmasından dolayı çok mutsuzdum ama bugün çok iyiyim :) Çünkü o şişlikleri malesef sert masaj yaptıgım için benden kaynaklı olduğunu anladım. Hemen hooooppp moralim çok düzeldi. Sabah şişlerin inmiş çünkü şimdi böyleyse ilerde nasıl güzel olur tahmin bile edemiyorum.

arkadaşlar herkese selam yeniyim yorumlarınızı okudum bende serdar hocaya ameliyat oldum. olan arkadaşların resimlerini çok merak ediyorum.. yardımcı olursanız sevinirimmmm...

yusemm nasıl bir yamukluk var burnunda kemik eriliği mi yoksa bsşks bir şey mi benim şişlikler inmeye başladı. fakat işte yorulunca şişiyor 6 ay olcak 1 hafta sonra. bir arkadaşta olmul o 1-1.5 yılda oturuyor burun dedi bende bekliyorum şimdilik bazne benim deyamuk gibi gelior ama şişlilkeri hissediyorum

X