Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Arkadaşlar siz ateli kendiniz mi çıkarmıştınız serdar hoca mı çıkardı? Şu an 12. günümdeyim ve çok bunaldım artık, çıkarmak istiyorum. Banyoda yumuşayıp çıkıyomuş sanırım.bugün atelin son günü :) Yarın banyoda çıkarsa altındaki bantlar kalıcak mı çıkarmalı mıyım? Siz napmıştınız?

cnım benim ateli serdar hoca çıkardı ama ankara dışındaysan burdan okuduğum kadarıyla kendileri çıkarıyorlar bence hocayı bir ara sor çok zor birşey değil büyük ihtimal sana kolay yolunu söyler

Kızlar iki haftalık oldu benimkisi ama çok kalkık duruyo. Ben hoşlanmam kalkık burundan. Sırtını da düz istemiştim zaten doğal olsun diye. Şişliklerim var henüz tam belli değil şekli. Bu kalkıklık ne zamana iniyo arkadaşlar? :18: foto koydum.

Kalkiklik hep sisliklerden kaynaklaniyoo. Ben de ilk basta senin gibi cok kalkik buldummm. Sislikler inincee kalkiklik dogal duruyor, zaten iniyor biraz. Ben 2. Aya yaklasiyorum skntim yok. Kaljkik bulursan Serdar bey indiriyo zatenn

Kalkiklik hep sisliklerden kaynaklaniyoo. Ben de ilk basta senin gibi cok kalkik buldummm. Sislikler inincee kalkiklik dogal duruyor, zaten iniyor biraz. Ben 2. Aya yaklasiyorum skntim yok. Kaljkik bulursan Serdar bey indiriyo zatenn

şişlikten mi bilmiyorum ama üst dudağım bile tam kapanmıyo, tavşan gibiyim şu anda (

şişlikten mi bilmiyorum ama üst dudağım bile tam kapanmıyo, tavşan gibiyim şu anda (
Canim daha 2 haftaaa cok normal:) korkma o normale donuyorrr 1 ayin dolmasini bekle bak goruceksin yavas yavas normale dondugunu:) benim burun deliklerimden biri hala daha yukarda mesela ama zaman gectikce daha az dikkat cekiyor, gittikce normallesiyorr. Hatta kalkik kalsin istiyorsun sislikler inince:)

Ben de 6 gün sonra ameliyat olucam cok merak ediyorum 2 hafta sonra nasil gözükücek bana fotografını gönderebilir mısın :) bide ben sabah olucam ertesi gün alır mı tamponları? Cok acıyor mü onları alırken odum patlıyor ondan :)

Marsiles bakabilirsin simdi fotolara, ekledim canim seni. Ben de sabah olmustum iki gun sonra cikardi tamponlari. İki gece biraz sıkıntılı gecti benim icin. Ortasi delik silikon tampon olmasina ragmen tam nefes alamadigim ve saga sola donemedigim icin uyuyamadim. Agzin acik uyuyabiliyosan sorun yok. Silikon tampon muhtesem bisey yine de :) cikarken hic acimadi. Cok rahatti. Diger tamponu bilemiyorum. Hoca acimaz demisti acitmam derse dogrudur :)

Cook guzel olmuş bence zaten kavis vermemiş ki tam istediğin gibi düz olmuş o kalkikligi da iner zaten ama daha 2 haftalikken bile nasil guzel duruyor.:) inşallah benim kide oyle guzel olur hafif kavis vericem sana dedi ama ben de istemiyorum dudağım kalkik durmasını yok hatta daha kalin gözükücek dedi inşallah doğrudur :)

Serdar hoca pek kavis tercih etmem ben demişti. Demekki sana yakışacağını düşünmüş. Yüz hatlarını uygun bulmuş güzel bişey bence yakışıyosa yaptır. Dudağımın yukarı çekmesi pek kalkıkla ilgili değil şişlikle ilgiliymiş. Hem burdaki tecrübeli arkadaşlar söyledi hem de dayanamayıp Serdar beye sordum Bence burnun yandan görünüşünü düzeltmek o kadar sıkıntı değil önemli olan önden de düzgün görünmesi. Bu da sanırım genişlik ve kalkıklıkla ilgili. Burun deliklerinin simetrisi olayı da var tabi. Gerçekten zor bi ameliyat bence doktorlar için. Hepsinin eline sağlık... Sana da şimdiden geçmiş olsun Marsiles. Herşeyi arıntılı bi şekilde fotolar üzerinden konuşmayı ihmal etme canım.

şişlikler hemen inmez bekliceksiniz benim 3 ay oldu halen daha şiş

şişlikler hemen inmez bekliceksiniz benim 3 ay oldu halen daha şiş
Şişlikler sorun değil nasıl olsa inecek ama kalkıklıktan hoşlanmıyorum.özellikle dudağımı yukarı çekiyor olmasından... herkes inecek dediğine göre rahatlasam iyi olur artık :) Bandajlarım varken burayı okuduğumda endişeli arkadaşlara kızıyodum kendi kendime. bekleyin işte düzelecekmiş diyodum.şimdi aynı şeyi ben yapıyorum.demekki insan sabırsız oluyomuş gerçekten :) teşekkürler kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…