Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

284 sayfanın ilk 100ünü satır satır okudum valla :) sonrasını atlayarak okuyorum. Ama şimdiye kadar pek foto göremedim. Beni de arkadaş olarak eklerseniz çok yardımınız dokunacak...

geçmiş olsun origamiracle. Ameliyat olup kurtulmuşsun sen de. Buradaki kişileri sen de ekleyebilirsin yorumlardan yola çıkarak. Herkes albüm oluşturuyor fotoğraflar için. Topiklere yükleme yapmıyolar çünkü buraya koyunca kaldıramıyorsun fotoğrafları. Sen de bantların çıktıkran sonra koy fotoğrafını görelim güzel burnunu :)

burcuburcu06 ve vocabulaire beni eklediğiniz için teşekkürler ama albümlerinize nasıl bakılıyo beceremedim ben. yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

canım ben zaten resim paylaşmadım sözlüm izin vemıyor bu konudaa biraz inatçi......... bi de serdar hocanın hastalarından çok fazla resım paylaşan kişi yok forumda nedense ben bi kaç kişi gördüm resim paylaşan sadece

burcuburcu06 ok canım sorun değil :) hakkaten pek resim paylaşan yok neden acaba?ama herkes memnun :)
ben forumda ismi lazım değil bazı arkadaşların (başka doktorlar tarafından yapılmış) fotolarına baktım çok memnun olmalarına rağmen ben çoğunu o kadar beğenmedim. pek doğal durmuyor.
ya çok kalkık, ya çok minik... bazılarına yakışmış bazılarına o kadar değil... tercih meselesi tabi aslında ama serdar hocanın gösterdiği fotoların hiç birisi öyle değildi. umarım benimki de doğal olmuştur.
heyecanla bekliyorum alçı atel bant vs çıkmasını ve ilk bir ayın geçmesini...:KK52:

serdar hoca doğal burun sevıyor zaten....... ama ben pek doğal burun sevmediğimi fark ettim kavisli ve kalkık burunlar hoşuma gidiyor:).....benımkının estetik oldugunu kimse anlamıyor zaten genelde ama geçenlerde bi drla tanışmiştim senın burnun estetik mi dedi:))........hyr doğal benım burnum falan dedim ama yemedi sonra ben de itiraf ettim........:)))

:)) burcucum o doktor olduğu için anlamıştır.yoksa kolay kolay herkesin anlayabileceğini zannetmiyorum. hem anlasalar nolcak canım herkes oluyor artık. eski burnumuzdan çok daha iyi ayrıca... :21:

Kızlar 2 hafta sonra ameliyat olucamm ama tamponlardan çok korkuyorumm anlatamam silikon tampon mu kullanıyo acaba çıkarken acıyo mu bide doğruyu söyleyin banaa:))) bide alçı çıkınca şekli belli oluyo mu yani hemen olmaz tabi de eskiye nazaran daha farklı duruyo di mi : )) benimkide güüzel olsun inşallah sizinki gibi: )

Normalde silikon tampon koymuyo sanirim ama ben silikon tampon rica etmistim korktugum icin kirmadi sagolsun. Cikarirken hic ama hic acimadi. Oncesinde bi dikisi kesiyo o sinek isirigi kadar hissediliyo. Tampon emin ol hic acimiyo. Diger tamponun da acitmiycagini soyluyodu.nefes sikinti olabilir diger tamponda.

ben de mi öyle desem acaba olan bütün arkadaşlarım canımız çok yandı diyo çünkü.. bir gün önce onu belirtmekte fayda var sanırımm

benim kemik var alıncak ve kemer var hafif ve az kaldırma büyültme küçültme yok sizce ne kadar alır

benim kemik var alıncak ve kemer var hafif ve az kaldırma büyültme küçültme yok sizce ne kadar alır

Uygun olursa koyarim demisti. Yapilan isleme ve kisinin burun yapisina da bagli sanirim. Hatirlatmakta fayda var bence :)

Benm hem deviasyon var hem üstü daralıcak bide birazcık kemer var gibi hiç korkmuyorum biran önce olsun istiyorum gün sayıyorum hatta:)
bir hafta sonra şekli tam çıkmasa da ilkinden farklı oluyo ama di mi ? okadar ağrı çekicez biraz fark olsunn : )

Marsiles ilk hafta alçı çıkıp atel takılıyo. genellikle göstermiyo Serdar bey bu esnada. Ama bana bantlı halini göstermişti. kesinlikle kemerin gittiği, ucunun küçüldüğü belli oluyodu :)

Hemen gelsin istiyorum bende artık:) sonuçta bir hafta sonra az da olsa değişikliği görüyorsun o da birşey Ağustos gibi falan da şekli ortaya çıkmaya başlar iyice :)

Cnaim iyi dusunmussun, bir sure uzerine birsey surme o kisimlarin mikrop kapar belki tahris falan olur. Azicik 2 aya yaklas oyle yap rahatsiz olursannn. Cok sevindim erk arkadasinin begenmesinee:) nisan resimlerinde yeni burnun ve sen o zamann:) canim temmuza kadar biseyin kalmaz kac ay var dahaa. Sabahlari ben de hic begenmiyorum ifademi falan:) 5ten sonra falan duzelmeye basliyo aksam:) yatmadan once iyice duzeliyo. Bence sislik iniyor. Bir de gun isigi sislikleri belli ediyor iyice ondan da olabilir:))[/QUOTE

cnım bende mikrop kapmasından korkuyorum zaten bir kaç ay idare edeceğim sürekli bepanthen sürüyorum iyi gelir diye okumuştum saol cnım beğendim diyor inanıyorum bende moralim bozulmasın diye bişey demiyo belkide akşamları daha iyi ama deliklerim hala orantısız asimetri var bariz belli oda sol tarafım çok şiş ondan diye düşünüyorum su orantısızlık geçsin biran önce.

Canim ne oldu sislikler:) ne durumdasin

X