dr mfk ile hamile kalan oldu mu acaba

mom3

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2022
43
3
arkadaşlar 2 senedir cabalıyoruz yumurtlama problemim var ya cok büyüyor ya da çatlamıyor kistleşiyor dr mfk ile hamile kalan var mi ne önerirsiniz?

arkadaşlar 2 senedir cabalıyoruz yumurtlama problemim var ya cok büyüyor ya da çatlamıyor kistleşiyor dr mfk ile hamile kalan var mi ne önerirsiniz?
Eş paketine ek olarak advictor ve athena kullanaibilirsiniz, yumurta kalitesi,rezervi,ve kistler için kullanılıyor ,polistik için de dahil.

Eş paketine ek olarak advictor ve athena kullanaibilirsiniz, yumurta kalitesi,rezervi,ve kistler için kullanılıyor ,polistik için de dahil.
ben bu ay sadece advictor ve adalis kullanıcam diğer ay eş paketi yanında alırım bunlardan tesekkurler siz kullanıp gebe kaldınız mı

ben bu ay sadece advictor ve adalis kullanıcam diğer ay eş paketi yanında alırım bunlardan tesekkurler siz kullanıp gebe kaldınız mı
Biz daha yeni başladık 23 gün oluyor şuan kullanalı ,inşallah faydasını görürüz

Merhaba adet zamanınız geçtimi bir verim aldınız mı ben sebepsiz infertiliteyim bana da temel eş paketi önerildi daha sipariş vermedim
Ben geçen ay adet başlamadan önce 1 hafta kadar kullanmıştım,sonra adet gördüm kullanalı 1 ay oldu,adetime daha 1 hafta var ama bu kadar erken fayda etmesini beklemiyorum çünkü yumurta ve sperm kendini 3 ayda yeniliyor
gördünüz mü faydasını

Mfk eş paketi ile hamile kaldım ben, 6 cm çikolata kistim vardı, yaş 40,5 yıldır ikinci çocuk için uğraşıyordum, mfk derdime derman oldu

Mfk eş paketi ile hamile kaldım ben, 6 cm çikolata kistim vardı, yaş 40,5 yıldır ikinci çocuk için uğraşıyordum, mfk derdime derman oldu
Merhaba,ne kadar süre kullandınız ? Sadece eş paketi mi kullanmıştınız .Kist için advictor kullanmışmıydınız.Bende de çikolata kist var

Panacea ve advictor kullandım.ilk ay hamile kaldim
bende bu ay eş paketi ve advictor+adalis kullanıyorum 20 gün oldu adetime daha var ne zaman test yapayim sizce

Darisi benim başıma bende denicem ama dolandirilmayiz dimi iban atıyorlar oraya yatiyo para heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…