Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

inşallah resimlerini görmek nasip olur ameliyata kadar. :) yükle lütfen merak ediyorum sürekli ameliyat olanların resimlerini açıp açıp bakıyorum :) ameliyat öncesi süreci iyi bilirsin

Evet iyi bilirim ameliyat tarihin çok yakın değilse yüklediğimde fikir edinirsin inşallah

bnm ameliyatım da sonraki süreçte çok rahattı.Sadece göz altlarım mor ve şiş hala yarın 1 hafta olucak amleyat olalı bacağımdan yapılan bir iğne yeri dışında hiç bir acım ağrım yok.Burnu hala alçıda pek belli olmuyor ama ucu hafif kalkık gibi asla pişman olmadım

çok yoğun bi anına denk gelmişsin demekki canım neyseki iyisin bi problem yok.suan burun ucun bi bantla askıda tutuluyor oyüzden sana kalkık gibi geliyor.benim alçılarım ilk çıktığında burun ucum adeta havadaydı 10 içinde indi hala biraz kalkık.ama benim burnumu biraz kalkık ve kavisli yapmıs zaten.

Yarın saat 10`da kısmetse bende karataş hastanesinde Can bey`e ameliyat oluyor olacağım. Fakat bugün forumu araştırırken okudum ve acayip moralim bozuldu benim burnumda eğrilik var biraz fazla ve bu tür ameliyatlarda 8 ay 12 ay sonra tekrar kayma yaşanabiliyormuş. İnşallah bende de olmaz morallerim 0 oldu. :KK43:

Yarın saat 10`da kısmetse bende karataş hastanesinde Can bey`e ameliyat oluyor olacağım. Fakat bugün forumu araştırırken okudum ve acayip moralim bozuldu benim burnumda eğrilik var biraz fazla ve bu tür ameliyatlarda 8 ay 12 ay sonra tekrar kayma yaşanabiliyormuş. İnşallah bende de olmaz morallerim 0 oldu. :KK43:

doktor beye sorsaydın sana senin durumunda böyle bir olay olabilirmi olamazmı söylerdi. ama ben inanmıyorum. burun oturuyor bir yıl sonra kemik kaynıyor sonra tekrar neden kaysın

ameliyata girenler keşke hastane sürecini de anlatsa çok mu şey isteriz acaba. mesela hastaneye giriyorsun nasıl bir psikoloji ne yapılıyor. sakinleştirici iğne ne zaman yapılıyor :) nelerle karşılaşacağımı çok merak ediyorum :) :)

kemik kaynaması 10 gün içinde oluyor eğer kaynamasa alçıyı çıkarmazlar zaten.ama iyileşme süreci 1yılı buluyor,ödemler geçiyor vs yüzüne tam oturmaya başlıyor.benimde burnum eğriydi suan tam orda hatta ve can bey bana tekrar bozulur gibi bişey demedi.burda eğrilikten ameliyat olan vardı sormustum herhangi bi sıkıntım yok demişti.ama iyileşme sürecinde burnuna darbe almışsa bilemem.

ameliyata girenler keşke hastane sürecini de anlatsa çok mu şey isteriz acaba. mesela hastaneye giriyorsun nasıl bir psikoloji ne yapılıyor. sakinleştirici iğne ne zaman yapılıyor :) nelerle karşılaşacağımı çok merak ediyorum :) :)

geçmiş sayfları okuduysanız en baştan en sona anlattım ben herşeyi.90. sayfalarda olması lazım

kemik kaynaması 10 gün içinde oluyor eğer kaynamasa alçıyı çıkarmazlar zaten.ama iyileşme süreci 1yılı buluyor,ödemler geçiyor vs yüzüne tam oturmaya başlıyor.benimde burnum eğriydi suan tam orda hatta ve can bey bana tekrar bozulur gibi bişey demedi.burda eğrilikten ameliyat olan vardı sormustum herhangi bi sıkıntım yok demişti.ama iyileşme sürecinde burnuna darbe almışsa bilemem.

evet senin daha önce bi kaç sorun vardı eski sayfalarda falan benim yamukluk kırkırdaktan kaynaklanıyor. Can beyin dediğine göre kıkırdağın belli bir hafızası varmış ve biz bu hafızayı yenmemiz gerek dedi tabiki garanti veremiyorum ama 1. sınıf bir burun olucak dedi ama forumdaki kızları görünce moralim bozulmadı değil inşallah böyle bir sorunla karşılaşmam :KK43:

evet senin daha önce bi kaç sorun vardı eski sayfalarda falan benim yamukluk kırkırdaktan kaynaklanıyor. Can beyin dediğine göre kıkırdağın belli bir hafızası varmış ve biz bu hafızayı yenmemiz gerek dedi tabiki garanti veremiyorum ama 1. sınıf bir burun olucak dedi ama forumdaki kızları görünce moralim bozulmadı değil inşallah böyle bir sorunla karşılaşmam :KK43:

inşallah canım.benim burnumun bi yerden sonrası sola kayıktı.seninki gibi bişey olsaydı bana da böyle detaylı anlatırdı diye düşünüyorum

kızlarrrr..benim arkadaşım 3 yıl önce can beye ameliyat olmuştu.harika bir iş çıkardı.ben de mart gibi olmayı düşünüyorum.yalnız kafama takılan birkaç konu var.ameliyat öncesi can bey arkadaşımdan herhangi bir tetkik vs istemedi.normal şartlarda her ameliyattan önce yapılması gerekir.acaba sizlerden istedi mi?bir de eskiden gazi de yapıyordu şimdi ise karataş ve egepol deniyor.bu konuda bilgisi olan var mı?

kızlarrrr..benim arkadaşım 3 yıl önce can beye ameliyat olmuştu.harika bir iş çıkardı.ben de mart gibi olmayı düşünüyorum.yalnız kafama takılan birkaç konu var.ameliyat öncesi can bey arkadaşımdan herhangi bir tetkik vs istemedi.normal şartlarda her ameliyattan önce yapılması gerekir.acaba sizlerden istedi mi?bir de eskiden gazi de yapıyordu şimdi ise karataş ve egepol deniyor.bu konuda bilgisi olan var mı?

Evet benim yarın saat 10.00`da olucak olan ameliyatım Karataş hastanesinde olucak. Tetkik konusunda`da yapılıcak bana aç gel gece 12`den sonra birşey yiyip içme dedi sabah tetkikler yapılıcak dedi sonra damar yolun açılıp doğru ameliyathaneye dedi :)

Evet benim yarın saat 10.00`da olucak olan ameliyatım Karataş hastanesinde olucak. Tetkik konusunda`da yapılıcak bana aç gel gece 12`den sonra birşey yiyip içme dedi sabah tetkikler yapılıcak dedi sonra damar yolun açılıp doğru ameliyathaneye dedi :)

teşekkür ederim canımm..şimdiden geçmiş olsun.umarım istediğin gibi olur bol şans :)

Çok heyecanlı.Hemen düzelip yaz olanları.Ben de acayip heyecanlıyım gün sayıyorum işime bile konsantre olamıyorum gün aldığımdan beri.

hastane konusunu bilmyrumda tetkiksiz ameliyat yapılmaz cnm düşünsene şeker hastası mesela o an içi çok yüksek öle ameliyata girse çıkamaz dr bu riski alamaz bence

ben geçen hafta çarşamba günü oldum ameliyatı hastaneye gidiyorsun işte odaya götürüyorlar seni ameliyat kıyafetlerini giydiriyorlar snra lab teknisyeni gelip kan alıyor hemşire gelip serum takıyor beklemeye başlıyorsun ameliyat saatine yakın anestezi uzmanı gelip sana sorular soruyor muayene falan ediyor heyecan yaparsan anestezi uzmanına söle hemen bi sakinleştirici yaptırıyor(Beni sakinleştiremedi o iğne) neyse tekrar beklemeye başlıyorsun snra kendi dr un geliyor ameliyat hakkında soracakların varsa cevaplıyor o ameliyathaneye gidiyor 5-10 dk sonrada personel iki kişi gelip seni alıyor ameliyathaneye götürüyor... Ameliyathanede anestezi uzm tekrar bir sakinleştirici yapıyor ama bu defa diğerine benzemiyor:))) haha sonra iyi uykular deyip bayıltıyor o kadar sonra ameliyat bittiğindede uyandırıp odana gönderiyorlar bulantın oluyor malum anesteziden dolayı hemşire gelip bulantı iğnesi antibiyotik falan yapıyor sonra rahatsın cnm ertesi günde çıkıyorsun zaten hiç korkma güzelliğimiz için ufak acılara katlanıcaz artık:))) Şimdiden geçmiş olsun iyileşmeye başladığında hemen olanları yaz grşrz....

Erika selam,Can Bey'e 3 yıl once ameliyat olan arkadasının resimlerini gormem mumkun mu? Arkadasın nefes ve goruntu acısından memmun kalmıs ve hicbir sorun yasamamıs degil mi cnm ?

X