Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

evet gördüğüm sendin eminim çünkü sen içeride bir saat can beyle konuşurken ben dışarıda bir saat camın arkasında senin çıkmanı bekledim :) :) yanında da şortlu bi genç vardı. bak o kadar net hatırlıyorum. hatta sen çıktın biz girdik. sonra biz çıktık baktım sen hala kapıda bekliyorsun. Allah Allah demiştim içimden :)

Kızlarr bugün Can Bey'in ofisindeydim, birinizi görmüş olabilir miyim acaba =) Ben lavabodan çıkarken bir kız da sıra bekliyordu. Burnunda dış alçısı filan vardı hatta burnunu tutuyordu. "İyi misiniz ?" diye sordum kıza. Bugün ben de ameliyat tarihi almaya gittim ama inanılmaz kalabalıktı. Bekle bekle çok sıkıldım ve geri döndüm. Belki akşam 17.00 gibi tekrar giderim.

o kız bendim cnm dün o kadar çok sıra bekledim ki orda tansiyonum düştü ben ameliyatlıydım kimseden çncelikte istemedim randevum 2 de olmasına rağmen 5 e kadar sıra bekledim Can Bey çok ii bir dr ama dün çok üzüldüm ben üstelik izmirde oturmuyordum 2 saatlik yoldan gelmiştim o sıcakta ve akşam 9 da evde olabildim otobüs bekle vs. mahvoldum cuma günü tekrar gitmek zorundayım çünkü alçım değişecek inanki gitmek istemiyorum bu yüzden çok üzgünüm...

o kız bendim cnm dün o kadar çok sıra bekledim ki orda tansiyonum düştü ben ameliyatlıydım kimseden çncelikte istemedim randevum 2 de olmasına rağmen 5 e kadar sıra bekledim Can Bey çok ii bir dr ama dün çok üzüldüm ben üstelik izmirde oturmuyordum 2 saatlik yoldan gelmiştim o sıcakta ve akşam 9 da evde olabildim otobüs bekle vs. mahvoldum cuma günü tekrar gitmek zorundayım çünkü alçım değişecek inanki gitmek istemiyorum bu yüzden çok üzgünüm...

Ayyy canım kıyamam sana yaaa randevun 2' de olmasına ustelik ameliyatlı olmana ragmen nasil 3 saat bekletmisler cok uzuldum :KK43:( Ordaki sekreterden rica etseydin o kadar bekletmeselerdi seni,tansiyonun duser tabi,ameliyat sonrası 1 hafta istirahat diyorlar hem bu sıcakta 2 saat gelis 2 saat gidis yol yapmıssın :KK43:( Hay Allah yaa,cuma gunu kesin belirt ben ameliyatlıyım tansiyonum dusuyor, beni bekletmeyin rica ediyorum de canım,bayılırsın flan Allah korusun :KK43: İnsanlar da anlayıs gosterecektir,sen mutlaka belirt olur mu?
Buarada durumun nasil ,agrın sızın yok dimi,psikolojin nasil?Gerci açı cıktıktan sonra biraz zorlanıyor insanlar alısmakta,inşallah sen cok seversin ,cok memnun kalırsın.
Guzel haberlerini bekliyoruz....

rica ederim canım benimm..güzel yorumlarına da ayrıca çok çok teşekkür ederimm:)) seni çok iyi anlıyorumm çünkü forumu noktasına virgülüne her şeyiyle ben de okuyordum hiçbir ayrıntıyı atlamadann:))ameliyata karar vermek benim için gerçekten zordu canım çünkü değişikliklere hemen alışan biri değilim ben ve çok zor beğenirim mutlaka da problem çıkarırım:))..bu nedenle benim için ekstra zor olduu...ameliyata karar vermek zor,sonrası ayrı zor..:))..can beye ben ilk gittiğimde kemerini törpüleyin ve nefes problemimi çözün yeterli demiştim ama o burnumun uzun olduğunu söyledi ve böyle yaparsak uzun kalır burnun dedi ve bende can beye bıraktımm..ameliyat gayet iyiydi hiç sıkıntım olmadı. tek sıkıntım çıktığımda saatlerce kusmamdı.. çoğu kişi de hiç bu durum olmuyorr ama napalımmbenim bünyem işte:)) sonrası zaten fiyasko .. aylarcaaa mutfak tüpü gibi gezdim ben :KK53: ..bünyemden dolayı 4. ayımda bile ödemlerle uğraştımm...önce balığa sonra ata benzedimm, şişliği hiç inmeyecek gibi görünen dudak üstümlee...dudak şiş ,burun bi değişik şiş pinokyomsu bir şeydim bir süre..:KK70: ama 4. ayın ortalarına doğru ödemler gitti burnumun şekli yerine gelmeye başladıı ve şu an 5. ayımdayım ödem falan kalmadı sadece sabah uyandığımda şiş oluyorumm..ve burnum gayet inceldi..yani gittikçe güzelleşti.. evet dediğin gibi aylarca bastırarak masaj yaptım..fotoğraflarımda görünmeyen bir şişlik vardı..forumda da bir süre onu araştırmıştımm.o şişlik ödemlerin azalmasıyla daha da küçüldü...burnumun sol duvarında diyeyim artık:)) orda çok ufak bir çıkıntı var şu an..kemik ucuymuş o sanırım can bey öyle demişti yanlış hatırlamıyorsamm..can beyle konuştuğumda 1 yılı beklememi söyledi bana..çünkü ufak bir törpüleme işlemi gerekiyormuş...ama 1 yılı doldurduğunda burnun daha da incelicek ve o hiç gözüne batmayacak dedi...arada böyle durumlar olabiliyormuşş, çok kusurcu olunca bana denk geldi :KK70: ayrıca acı sızı falan olmuyorr..morarma şişlik tabiki olağan...Can bey gerçekten kaliteli bir doktor.. ve yaptığının arkasında duran biri..ve bana gerçekten o güveni verdi...can beyle bir görüş istersen diğer doktorlarla da görüş ve kafanda soru kalmasınn...ve tam karar verdiğinde git ameliyatını karar verdiğin doktora ol..çünkü sonra uzadıkça uzuyor:)) umarım sana yardımcı olabilmişimdir..uzun süredir foruma böyle uzun yazı yazmadımm..:)) çok öpüyorumm pelincimm..her türlü sorunda bizler hepimiz yine burdayız..iyi bak kendine:))
Canım benimmm detaylı ve uzun cevabın icin cok teşekkür ederim.Saglık ve nefes sorunuyla karsılasmayacagımı ve istedigim goruntuye kavusacagımı bilsem, geçici ağrı,sızı,morluk cekilebilir bir sekilde. Diger forum başlıklarında cok farklı problemlerle karşılasan insanlar gordugum icin kafam karıştı açıkcası.Senin sol taraftaki minik kemik cıkıntısı da törpülemeye gerek kalmadan kendiliginden gecer inşallah.Bence en az 1-2 yıl bekle karar vermeden once, cunku hic belli olmuyor dısardan ,cok guzel görünüyor inan…
Ben de nefes problemi yok su anda ,bu nedenle kararsızlık yasıyorum, gidip Can Bey’le yuzyuze görüsüp kendisinden fikir alacagım.Bu arada da forumdan baska doktorlara ameliyat olmuş hastaların fotograflarını görüp karşılastırma yapmaya calısacagım.
Hersey icin cok tesekkurler tatlım.Gorusuruz …

Çok üzüldüm canım ya. Belliydi zaten kötü görünüyordun. Dün felaket bir kalabalık vardı ofisinde. Ameliyat tarihi alacaktım fakat bekleyemedim. Can Bey ne kadar profesyonel ve tatlı biriyse, oradaki yardımcıları da, danışmada duran kızlar da (Biri dışında) bir o kadar amatör ve despot. Hemen hemen hiçbir konuda yardımcı olamıyorlar. Umarım bir daha bu şekilde aksilik yaşamazsın. Daha iyisindir şimdi inşallah ?

öncelikle durumuna çok üzüldüm,ben hiç yaşamamıştım öyle bişey.Can bey seni gördü mü peki orda?

Çok üzüldüm canım ya. Belliydi zaten kötü görünüyordun. Dün felaket bir kalabalık vardı ofisinde. Ameliyat tarihi alacaktım fakat bekleyemedim. Can Bey ne kadar profesyonel ve tatlı biriyse, oradaki yardımcıları da, danışmada duran kızlar da (Biri dışında) bir o kadar amatör ve despot. Hemen hemen hiçbir konuda yardımcı olamıyorlar. Umarım bir daha bu şekilde aksilik yaşamazsın. Daha iyisindir şimdi inşallah ?[/QUO

şimdi iyiyim cnm sağol...

Ayyy canım kıyamam sana yaaa randevun 2' de olmasına ustelik ameliyatlı olmana ragmen nasil 3 saat bekletmisler cok uzuldum :KK43:( Ordaki sekreterden rica etseydin o kadar bekletmeselerdi seni,tansiyonun duser tabi,ameliyat sonrası 1 hafta istirahat diyorlar hem bu sıcakta 2 saat gelis 2 saat gidis yol yapmıssın :KK43:( Hay Allah yaa,cuma gunu kesin belirt ben ameliyatlıyım tansiyonum dusuyor, beni bekletmeyin rica ediyorum de canım,bayılırsın flan Allah korusun :KK43: İnsanlar da anlayıs gosterecektir,sen mutlaka belirt olur mu?
Buarada durumun nasil ,agrın sızın yok dimi,psikolojin nasil?Gerci açı cıktıktan sonra biraz zorlanıyor insanlar alısmakta,inşallah sen cok seversin ,cok memnun kalırsın.
Guzel haberlerini bekliyoruz....

Oradaki sekreter bayana defalarca söyleyip rice etmeme rağmen her defasında yardımcı olmamakla birlikte suratıma bile bakmadı ben ne yapabilirim diyor dr dışarı adımını attığı anda insanlara hadi siz geçin bilmem ne die yönlendirmelerde bulunuyordu yanımda erkek arkadaşım vardı en sonunda çıldırdı artık o bayanın tavrına yaptıklarını yüzüne vurdu sonra can bey dışarı çıktı beni aldı içeri inanırmısın içerde 6 dk kaldım yalnızca burnumun içindekileri aldı ve çıktım hiç konuşmadık içerde daha sonra ben otobüsteyken aradı ve yapmam gerekenleri söyledi o kadar.

Oradaki sekreter bayana defalarca söyleyip rice etmeme rağmen her defasında yardımcı olmamakla birlikte suratıma bile bakmadı ben ne yapabilirim diyor dr dışarı adımını attığı anda insanlara hadi siz geçin bilmem ne die yönlendirmelerde bulunuyordu yanımda erkek arkadaşım vardı en sonunda çıldırdı artık o bayanın tavrına yaptıklarını yüzüne vurdu sonra can bey dışarı çıktı beni aldı içeri inanırmısın içerde 6 dk kaldım yalnızca burnumun içindekileri aldı ve çıktım hiç konuşmadık içerde daha sonra ben otobüsteyken aradı ve yapmam gerekenleri söyledi o kadar.

en azından sağlığın yerindedir inşallah. en azından operasyondan mutlu kalmışsındır.

arkadşlar mrb ben cok yeniyim ama uzun zamndır forumu takip ediyorum ve Can Bey'e ameliyat olmayı düşünüyorum anck bişey sormk istiyorum. benim fiyat limitim toplamda en fazla 3000-3500, bundan fazlasını wericek gücüm yok, aklımı karıştıran soru şu, Can beye ayrı para ameliyatın yapılcağı hastaneye ayrı para mı ödeyeceğiz acaba?

amlyat oldunuz mu merak ettm bend can beyi araştırıorm yorumlar ii ama ne kadr yorum okusak ookdar rahtlıyoruz siz ne dşnüyorsunuz

benim ameliyat tarihime de az kaldı gecem1984 nasıl bir süreç yaşadın çıkınca ağladın mı. baktıkça yüzün yabancı geldi mi. burun nasıl duruyor küçük mü duruyor . pişmanlık hissi oldu mu

benim ameliyat tarihime de az kaldı gecem1984 nasıl bir süreç yaşadın çıkınca ağladın mı. baktıkça yüzün yabancı geldi mi. burun nasıl duruyor küçük mü duruyor . pişmanlık hissi oldu mu

bnm ameliyatım da sonraki süreçte çok rahattı.Sadece göz altlarım mor ve şiş hala yarın 1 hafta olucak amleyat olalı bacağımdan yapılan bir iğne yeri dışında hiç bir acım ağrım yok.Burnu hala alçıda pek belli olmuyor ama ucu hafif kalkık gibi asla pişman olmadım

bnm ameliyatım da sonraki süreçte çok rahattı.Sadece göz altlarım mor ve şiş hala yarın 1 hafta olucak amleyat olalı bacağımdan yapılan bir iğne yeri dışında hiç bir acım ağrım yok.Burnu hala alçıda pek belli olmuyor ama ucu hafif kalkık gibi asla pişman olmadım

inşallah resimlerini görmek nasip olur ameliyata kadar. :) yükle lütfen merak ediyorum sürekli ameliyat olanların resimlerini açıp açıp bakıyorum :) ameliyat öncesi süreci iyi bilirsin

X