Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

evet gördüğüm sendin eminim çünkü sen içeride bir saat can beyle konuşurken ben dışarıda bir saat camın arkasında senin çıkmanı bekledim :) :) yanında da şortlu bi genç vardı. bak o kadar net hatırlıyorum. hatta sen çıktın biz girdik. sonra biz çıktık baktım sen hala kapıda bekliyorsun. Allah Allah demiştim içimden :)

o kız bendim cnm dün o kadar çok sıra bekledim ki orda tansiyonum düştü ben ameliyatlıydım kimseden çncelikte istemedim randevum 2 de olmasına rağmen 5 e kadar sıra bekledim Can Bey çok ii bir dr ama dün çok üzüldüm ben üstelik izmirde oturmuyordum 2 saatlik yoldan gelmiştim o sıcakta ve akşam 9 da evde olabildim otobüs bekle vs. mahvoldum cuma günü tekrar gitmek zorundayım çünkü alçım değişecek inanki gitmek istemiyorum bu yüzden çok üzgünüm...

Ayyy canım kıyamam sana yaaa randevun 2' de olmasına ustelik ameliyatlı olmana ragmen nasil 3 saat bekletmisler cok uzuldum ( Ordaki sekreterden rica etseydin o kadar bekletmeselerdi seni,tansiyonun duser tabi,ameliyat sonrası 1 hafta istirahat diyorlar hem bu sıcakta 2 saat gelis 2 saat gidis yol yapmıssın ( Hay Allah yaa,cuma gunu kesin belirt ben ameliyatlıyım tansiyonum dusuyor, beni bekletmeyin rica ediyorum de canım,bayılırsın flan Allah korusun İnsanlar da anlayıs gosterecektir,sen mutlaka belirt olur mu?
Buarada durumun nasil ,agrın sızın yok dimi,psikolojin nasil?Gerci açı cıktıktan sonra biraz zorlanıyor insanlar alısmakta,inşallah sen cok seversin ,cok memnun kalırsın.
Guzel haberlerini bekliyoruz....

Canım benimmm detaylı ve uzun cevabın icin cok teşekkür ederim.Saglık ve nefes sorunuyla karsılasmayacagımı ve istedigim goruntuye kavusacagımı bilsem, geçici ağrı,sızı,morluk cekilebilir bir sekilde. Diger forum başlıklarında cok farklı problemlerle karşılasan insanlar gordugum icin kafam karıştı açıkcası.Senin sol taraftaki minik kemik cıkıntısı da törpülemeye gerek kalmadan kendiliginden gecer inşallah.Bence en az 1-2 yıl bekle karar vermeden once, cunku hic belli olmuyor dısardan ,cok guzel görünüyor inan…
Ben de nefes problemi yok su anda ,bu nedenle kararsızlık yasıyorum, gidip Can Bey’le yuzyuze görüsüp kendisinden fikir alacagım.Bu arada da forumdan baska doktorlara ameliyat olmuş hastaların fotograflarını görüp karşılastırma yapmaya calısacagım.
Hersey icin cok tesekkurler tatlım.Gorusuruz …

Çok üzüldüm canım ya. Belliydi zaten kötü görünüyordun. Dün felaket bir kalabalık vardı ofisinde. Ameliyat tarihi alacaktım fakat bekleyemedim. Can Bey ne kadar profesyonel ve tatlı biriyse, oradaki yardımcıları da, danışmada duran kızlar da (Biri dışında) bir o kadar amatör ve despot. Hemen hemen hiçbir konuda yardımcı olamıyorlar. Umarım bir daha bu şekilde aksilik yaşamazsın. Daha iyisindir şimdi inşallah ?

öncelikle durumuna çok üzüldüm,ben hiç yaşamamıştım öyle bişey.Can bey seni gördü mü peki orda?

Oradaki sekreter bayana defalarca söyleyip rice etmeme rağmen her defasında yardımcı olmamakla birlikte suratıma bile bakmadı ben ne yapabilirim diyor dr dışarı adımını attığı anda insanlara hadi siz geçin bilmem ne die yönlendirmelerde bulunuyordu yanımda erkek arkadaşım vardı en sonunda çıldırdı artık o bayanın tavrına yaptıklarını yüzüne vurdu sonra can bey dışarı çıktı beni aldı içeri inanırmısın içerde 6 dk kaldım yalnızca burnumun içindekileri aldı ve çıktım hiç konuşmadık içerde daha sonra ben otobüsteyken aradı ve yapmam gerekenleri söyledi o kadar.

en azından sağlığın yerindedir inşallah. en azından operasyondan mutlu kalmışsındır.

amlyat oldunuz mu merak ettm bend can beyi araştırıorm yorumlar ii ama ne kadr yorum okusak ookdar rahtlıyoruz siz ne dşnüyorsunuz

benim ameliyat tarihime de az kaldı gecem1984 nasıl bir süreç yaşadın çıkınca ağladın mı. baktıkça yüzün yabancı geldi mi. burun nasıl duruyor küçük mü duruyor . pişmanlık hissi oldu mu

bnm ameliyatım da sonraki süreçte çok rahattı.Sadece göz altlarım mor ve şiş hala yarın 1 hafta olucak amleyat olalı bacağımdan yapılan bir iğne yeri dışında hiç bir acım ağrım yok.Burnu hala alçıda pek belli olmuyor ama ucu hafif kalkık gibi asla pişman olmadım

inşallah resimlerini görmek nasip olur ameliyata kadar. :) yükle lütfen merak ediyorum sürekli ameliyat olanların resimlerini açıp açıp bakıyorum :) ameliyat öncesi süreci iyi bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…