Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

gitmişken kendisine sorsaydın keşke çünkü sana yapılacak işleme göre kendi bi fiyat belirlicektir ve senin de dediğin gibi para canlısı biri değil

canım nasılsın? Ayy yarın nasıl cıkartıcaz kendımız o alcıyı cok tedırgınım burnum dusucekmıs gıbı gelıyor alcıyı cıkarır cıkartmaz:) bakalım neyle karsılasıcaz:) yarın saat 3 de randevum sen kacta gıdıceksın.

canım nasılsın? Ayy yarın nasıl cıkartıcaz kendımız o alcıyı cok tedırgınım burnum dusucekmıs gıbı gelıyor alcıyı cıkarır cıkartmaz:) bakalım neyle karsılasıcaz:) yarın saat 3 de randevum sen kacta gıdıceksın.

Korkma cnm banyoya girince kolayca cikicak neden dussun burnun bosuna mi ameliyat oldun itinayla kaldirildi o kadar:) Ben de 3 gibi orda olucam cnm ama seni taniyabilir miyim bilmiyorum sen tanirsan gel yanima:))

korkma cnm banyoya girince kolayca cikicak neden dussun burnun bosuna mi ameliyat oldun itinayla kaldirildi o kadar:) ben de 3 gibi orda olucam cnm ama seni taniyabilir miyim bilmiyorum sen tanirsan gel yanima:))

esranill kim diye bagırırım ben klınıkte:) kahkul lu sacım haberın olsun,denk gelırsekbuluruz bırbırımızı :)

arkadasım yapma 10gundur senı beklıyoz burda bır resım cekmek bukadar mı zor tlfdan felan cekıver ıste catlatıcanmı bızı burda:KK30:

benım telfonla pek aram olmadıgııcın dandık telefon var yanı ne aktarma kablosu ne bulutut:) makınemda arkadasımda en kısa zamanda yuklucm söz...zaten suan kendıme yabancıyım :KK43:

Ben de geliim bari kontrolum vardi benim de :)) benim adim da aslihan :)) gerci ben belki daha erken de gidebilirim ariycam simdi can beyi.

Arkadaşlar c.tesi ameliyat oldum dün tamponlarım alındı keyfim gayet yerinde herşey sorunsuz oldu :) bunda can beyin katkısı çok fazla :)

kızlar bırkac foto ekledım...lutfen acık olun ben kendıme cok yabancıyım uff:KK43:
ben bugün birebir gördüm kızlar gerçekten çok güzel olmuş :) çok doğal bir kere nasıl bu kadar doğal duruyor diye sordum can bey'e özel bişi koyuyormuş içine burun ince olmasın diye. benim tam 2 ay oldu bugün ve git gide güzelleşiyor ben çok memnunum 1 tane daha foto koydum merak edenlere=)

canım senın amelıyat acıkmı kapalımı oldu benımkını acık yapıcagını solemıstı can bey esranıl kapalı olmus

ben dogal olmasını ıstıyordum estetık dıye bagırmasın,kemerımden ve burun ucumdan cok rahatsızım dedım burun ucum uzun ve dusuktu,baska hıcbırsey solemedım can beye,amelıyatdan once bana sana mınıcık bır burun yapmıycam cunku uzun boylu yapılı ve cok farklı bır yuzun var dedı ben de tecrubesıne guvendım,forumlardan burun ucunun dusmesı vs gıbı seyler okuyunca korktum bende,cunku cok kalkık bır burun ucum yok suan,o yuzden tedırgınım fakat bugun can beyde soyledı ben kendımde masaj yaparken hıssedıyorum burnumda cok faazla ödem yok ozellıkle ust kemer kısmında kemıklerımı hıssedıyorum ve yumusak bır yapısı burnumun o yuzden rahatladım,çok buyuk degısımler bekleme dedı can beye sadece suan en kotu durumu dıyınce bır ohh cektım :)

ayrıca amelıyat acık oldu benım cunku burnum yamuktu can bey buna aks kayması dıye bısı dıyor,esranıllde o yokmus eskı fotolarını da gordum onden cok duzgun bır burnu varmıs,benım kı sola dogru yamuktu o yuzden acık olmusum.

X