Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

dün ameliyatımı oldum grrip nedeniyle 1hafta gecikmeli olarak şuan sızıntı şeklinde kanama devam ediyor şişlik ve morluk hat safada

Cok gecmis olsun canım. Sızıntı ilk gun cok fazla oluyor, sonrasında bayağı azalacaktir. Morluklar icin Buzu sakın ihmal etme canım.

dün ameliyatımı oldum grrip nedeniyle 1hafta gecikmeli olarak şuan sızıntı şeklinde kanama devam ediyor şişlik ve morluk hat safada

baticoncum geçmiş olsun..burunlarımız benziyordu seninle can bey le konuştun mu ameliyat sonrası?eğrilik tam olarak düzelmiş mi?kendini iyi hissettiğinde bekliyoruz ayrıntıları

geçmiş olsun cnm..bende geçtiğimiz pzartsi günü bora beye ameliyat oldum..2 ve 3. günler morluklarım ve şişliklerim çok fazlaydı şimdi ise yok denecek kadar az ..umarım çabuk iyileşirsin..

teşekkür ederim canım bende 4 gözle bekliyorum şişlerden ve morluklardan kurtulmayı

baticoncum geçmiş olsun..burunlarımız benziyordu seninle can bey le konuştun mu ameliyat sonrası?eğrilik tam olarak düzelmiş mi?kendini iyi hissettiğinde bekliyoruz ayrıntıları

erikacım çok saol ameliyattan sonra anestezinin etkisinden tam olarak kurtulamadığımdan can beye bişey soramadım ama bizimkilere çok kolay geçti çok güzel bir burun yaptım demiş bakalım merakla bekliyorum alçının çıkmasını umarım düzelmiştir yamukluk

Sevgili ameliyat olmuş arkadaşlar , ben ayın 26 sında can beye ameliyat olacağım lakin en büyük korkum nefes alamamak.Benim normalde kronik sinüzütim var o nedenle hayatımın hiçbi döneminde süper nefes almdım hep bir burnum tıkalıydı.Ameliyat sonrası iki burnunuz da komple tıkandı mı? Çünkü bir tanesi bile %20 açık olsa ben çok rahatlarım hiçbir sorunum olmaz.Ama ikisinin de tamamen kapanması ihtimali beni çok korkutuyor panik yapıyorum=( lütfen yardım edin=( teşekkürler

benimde en büyük korkum nefes alamamak can bey burnunda oluklu tampon olacak azda olsa burundan nefes alacaksın dedi ama okuduklarıma göre oda tıkanıyormuş galiba bakalım yaşayıp görücez artık

Amelıyattan once ben de nefes alamamaktan cok korkuyodum.ama ınan hıc zorlanmadım tamamen tıkanmıyo burnun korkma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…