Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kızlar siz can beyle görüştüğünüzde nasıl bir burun istediğinizi anlattınızmı bana yüzüme yakışacak doğal bir burun yapacağını söyledi bende şöyle olsun böyle olsun demedim acaba söylesemmi yoksa can beyemi bıraksam ne dersiniz?

kızlar siz can beyle görüştüğünüzde nasıl bir burun istediğinizi anlattınızmı bana yüzüme yakışacak doğal bir burun yapacağını söyledi bende şöyle olsun böyle olsun demedim acaba söylesemmi yoksa can beyemi bıraksam ne dersiniz?

Aynen bende senin gibi davrandim sadece burnumda rahatsiz oldugum yerleri belirttim gerisine karismadim:KK66:

Selam kizlar, su an Istanbul'da havalimanindayim. Sabaha is görüsmem var. Uzun suredir pesinde kostugum bir is, dua edin olur mu ? Eger olursa Alsancak'ta kahveler benden kizlarrrr. Yeni burnumun sansı olsun bu. Burnumun sislikleri indi, cok mutluyum. Bu aralar hic sismiyor. Sag tarafın ici daha sis oldugu icin biraz orantisizlik var. Masajla duzeliyor. Ikinci aya fotograflari yuklerim, opuyorum hepinizi, dua edinnnn

Selam kizlar, su an Istanbul'da havalimanindayim. Sabaha is görüsmem var. Uzun suredir pesinde kostugum bir is, dua edin olur mu ? Eger olursa Alsancak'ta kahveler benden kizlarrrr. Yeni burnumun sansı olsun bu. Burnumun sislikleri indi, cok mutluyum. Bu aralar hic sismiyor. Sag tarafın ici daha sis oldugu icin biraz orantisizlik var. Masajla duzeliyor. Ikinci aya fotograflari yuklerim, opuyorum hepinizi, dua edinnnn

bol şanslar canım:)

Kizzlaaar dün kizkardesim can beye ameliyat oldu, bugün eve cikmis.... bende burda acayip heyecan yaptim, biran önce gelsin 23 aralik :))

yeni burnunla birlikte yeni isinde hayirli olur insallah :)

Allah yardımcın olsun canım.Ben bile burda heyecanlandım.inşallah olur bol şans :KK66:)

boooooooolllllll şanslarrrrrrrrrrrrr

merhabalar can bey ve cemil bey veya diğerleri fotolar yok yada ben üyeliğim arttığı halde ulaşamıyorum.büyük geniş burunlarda kim başarılı daraltmada ve güzelleştirmede.sevgiler herkese

bakın ben bu yorumları okurken hala can bey cemil bey ve diğerleri karar aşamasındayım.belli can beye çok olumlu yorum var yaptığı ameliyatlarda benim beğendiğim burunlardan biraz kalkık ve büyük genişlerde de başarılı mı merak ediyorum.ama doktorları tanıyan tipler burada sadece olumsuz diyen kişilere saygısızlık edemez.hakaret değil göz korkutmayla kimse hiç kimsenin yorum hakkını ele alamaz.ama tabii zaten genelde kötü değil iyi yorum yapanlar reklam amaçlı çıkıyor sitece de uyarılıyor.hadi bana da deyin doktorlarlarla hastalığımda bile muhatap olamayacak kadar hastaneden hoşlanmayan biri olarak.yani tabii yorumlar yapılacak.istemeyen 100de yüz başarıyı garanti etsin.tüm doktorlar için iyi ve reklam yapanlar vicdan varsa çıksın siteden.bunlar sağlık.ha bu arada can bey veya diğerleri doktorları başka doktor içişn karalayanlar da varsa diğer sayfalarda o da kötü tabi.o kadar

izmirde dar önden yuvarlak olmayan düz ve geniş burunlarda başarılı doktor kim?yorumlarınızı yazın lütfen karar aşamasında pekçok estetik düşünen insan için benim gibi:)

izmirde dar önden yuvarlak olmayan düz ve geniş burunlarda başarılı doktor kim?yorumlarınızı yazın lütfen karar aşamasında pekçok estetik düşünen insan için benim gibi:)

bunu doktorla görüşmen daha doğru olur diye düşünüyorum..can bey in görüşmeleri ücretsiz zaten.sağlıklı bilgiyi ancak ondan ve diğer doktorlardan öğrenebilirsin :KK66:

kızlarrrr..

daha önce bahsettiğim çukurumsu şey 2 gündür çok azaldı..çünkü burun ucu şişliğim bariz indi:))sanırım hepinizin dediği gibi şişliklerdenmiş:)

dün ameliyatımı oldum grrip nedeniyle 1hafta gecikmeli olarak şuan sızıntı şeklinde kanama devam ediyor şişlik ve morluk hat safada

X