Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Çok üzüldüm gerçekten .Başaralı bir estetik sayılması için ,nefesinde sorun olmaması lazımdı .Ne gibi işlemler yapılmıştı senin burnuna ?

Can bey 6 dan sonra ofiste olmuyormuş ,bilginize arkadaşlar.

benim burnum kemerliydi. ve burun deliklerim cok genisti. delikler daraltildi burun kaldirildi kemer giderildi yandan cok begeniyorum burnumu hatta yuzumu o kadar degistirdi ki kuzenim bile taniyamadi beni. kimse taniyamiyor o derece bir degisiklik oldu. on taraftaki yamukluk yani sol ondeki yamukluga burun deliklerim kucultuldugu icin oldu demisti can bey. masajla gecicek dedi hatta sivi enjektesi yapti orada sanki gamze gbi bir bosluk vardi. yani o zamanlar onden esim yuklesem kimse ameliyat olmak istemezdi inanin. su anda biraz daha iyi ama kesinlikle tamamen gecmis degil. ama en buyuk sorunum nefes alamiyorum. Turkiyede degilim en kisa zamanda Izmire gidebilmem ilkbaharda olur. ne yazik ki durum boyle...

benim burnum kemerliydi. ve burun deliklerim cok genisti. delikler daraltildi burun kaldirildi kemer giderildi yandan cok begeniyorum burnumu hatta yuzumu o kadar degistirdi ki kuzenim bile taniyamadi beni. kimse taniyamiyor o derece bir degisiklik oldu. on taraftaki yamukluk yani sol ondeki yamukluga burun deliklerim kucultuldugu icin oldu demisti can bey. masajla gecicek dedi hatta sivi enjektesi yapti orada sanki gamze gbi bir bosluk vardi. yani o zamanlar onden esim yuklesem kimse ameliyat olmak istemezdi inanin. su anda biraz daha iyi ama kesinlikle tamamen gecmis degil. ama en buyuk sorunum nefes alamiyorum. Turkiyede degilim en kisa zamanda Izmire gidebilmem ilkbaharda olur. ne yazik ki durum boyle...

Burun deliklerini küçültürmek çok riskli o zaman .Baksana delikler küçüldüğü için oldu diyorsun :KK50:

Umarım nefes sorunun bir an önce düzelir arkadaşım .Gerçekten çokkkkkk üzüldüm çok :KK50:

selam bende haftasonu can beyle görüştüm şehirdışından geliyorum ve galiba haftaya cumartesi ameliyat olucam hem burun hem çene olucak inşallah benim ameliyatımda iyi geçer

sizler çalıştığınız yere ne dediniz estetik olucammı dediniz yoksa başka şeylermi söylediniz ben sabah sorumlumla konuştum burnumda kırık var diyecektim ama yalan söyleyemedim ameliyat olucam dedim ne ameliyatı bende gülerek burun ameliyatı dedim

selam bende haftasonu can beyle görüştüm şehirdışından geliyorum ve galiba haftaya cumartesi ameliyat olucam hem burun hem çene olucak inşallah benim ameliyatımda iyi geçer
Ay ne kadar az kalmış :) senin burnunda ne gibi sorunlar vardı ,ne gibi işlemler yapılacak ? Çeneye ne yapılacak ,törüpüleme fln mi ?
sizler çalıştığınız yere ne dediniz estetik olucammı dediniz yoksa başka şeylermi söylediniz ben sabah sorumlumla konuştum burnumda kırık var diyecektim ama yalan söyleyemedim ameliyat olucam dedim ne ameliyatı bende gülerek burun ameliyatı dedim

Ben de özelde sektörde çalışıyorum :KK43: izin olayını nasıl olacak hiç bilmiyorum . Gerçi kime olacağım konusunda kararsızlıklarım sürüyor :KK43:

Son düzenleme:
Ay ne kadar az kalmış :) senin burnunda ne gibi sorunlar vardı ,ne gibi işlemler yapılacak ? Çeneye ne yapılacak ,törüpüleme fln mi ?
burnum çok büyük değil ama kemerli ve çenemde küçük olduğu için yan profilden çok kötü görünüyor yani ben hiç beğenmiyorum anneme kalsa böyle güzelim ama yıllardır istiyordum şimdiye kısmetmiş
yandan baya bi inceledi doktor izin verirsen sana bi işlem daha yapıcam çok güzel olacaksın dedi çeneme protez takılacak aslında ben çenede istiyordum ama eşim istemiyordu doktorda söyleyince kabul ettim sana artı bir zorluğu olmayacak beğenmezsende 10 dakikada çıkarırım dedi

Ben de özelde sektörde çalışıyorum :KK43: izin olayını nasıl olacak hiç bilmiyorum . Gerçi kime olacağım konusunda kararsızlıklarım sürüyor :KK43:
ben memurum rapor yazdırıcam doktora, işte böyle keyfi bişey için iş arkadaşlarım sık nöbete gelecek sorun çıkaran olmaz inşallah

ben biran önce olmak istiyordum can beyde bu cumartesi doluymuş sonraki cumartesi yapabilirim dedi tamam dedim bende

Ben can beyle görusemedım su anda izmirde değilim yarın geleceğim ve persembe gunune randevu almak istiyorum ve bir an öncede ameliyat olmak istiyorum cunku sadece 2 hafta boyunca ızmırde kalabılırım sende doktorun mail adresi var mı ??

kızlarrrrr;
burnumun içindeki dikişlerin hala geçmemiş olması ve eskiye nazaran daha da ağrıyor olması normal midir?benzer şeyler sizde de oldu mu yoksa ben mi fazla panik yapıyorum?..bu sabah papixle kremlerken acıyan taraftan biraz kan da geldi..

Foruma artık girmeyecektim ama mecburen size yazmak için gireyim dedim .

Bugün saat 6dan sonra Can bey ofisindeymiş :)burun deliklerini küçültme fln yapıyor mu diye görüşecegim kendisiyle :KK16:

Gelmek isteyen varsa ya da kontrolü olan görüşmüş oluruz :KK56:

Canim 4 ayi gecicek dun ozellikle telefon isigiyla baktim sag deligin icinde et parcalarina benzer seyler var ama % 90 tikamis deligi. solumdada var ama % 60 oraninda nefes alabiliyorum ondan. mail attim kendisine turkiyeye gelemem kibristayim cunku. benim basima aslinda 2. ayda soyle birsey gelmisti onu da paylasayim, sol deligim yine bu sekilde tikaliydi kontrole gittigimde can bey oranin bitismis oldugunu gordu yani sol deligim tamammen bitisik olarak iyilesmis . tabi orasi tekrar kesildi bicildi. yamukluk dedigim yer sol uc kismi sis. yani odem var orada bu yuzden biraz havaya kalkik gbi duruyor. ama en buyuk sorunum nefes yemek yeken catlicak gbi oluyorum :KK43:

Seni cok iyi anladim, nefes yetmemesi berbat birsey zaten.. Bende nezle oldum burun silmekten burnum acildi resmen:KK66: ama sag deligimdeki sislik et parcasi gibi ama deligin cogu tikanik degil , yinede delikler esit gorunmuyor o sisten oturu... Bilemedim simdi napsam bi ugrayim bir iki hafta icinde ....ama seninde daha 4 ay olmus ya o yuzden gecebilir umidinin bol olmasi lazim bence ...inan gecmesini yurekten diliyorum o sislerin odemin ...biliyorsun burun cok uzun surede oturabiliyor, onemli olan gittikce guzellesmesi , malesef tam zittinin olabilme ihtimali de var ins oyle olmaz kimse icin ...bir de can bey cogu maile cevap vermiyor diye biliyorum ama?

kızlarrrrr;
burnumun içindeki dikişlerin hala geçmemiş olması ve eskiye nazaran daha da ağrıyor olması normal midir?benzer şeyler sizde de oldu mu yoksa ben mi fazla panik yapıyorum?..bu sabah papixle kremlerken acıyan taraftan biraz kan da geldi..

erika,
ben kendimde gördüklerimi yazayım canım.benimde ağrılarım oluyor ara sıra.içerdeki dikişlerimin iyileştiğini düşünüyorum dışardan görünen bişey yok artık:) amaa taa en diplerde varsa onu bilemiyorum çünkü o kısımlarda rahatsız eden bişiler var,sanki kabuk gibi zaman zaman ağırlık hissediyorum sanki.
burun tabanım ağrıyor zaman zaman öyle değişik bir durum ama ağrılar normalmiş doktorum normal dedi.
PAPİX ne işe yarıyor?kan gelmedi benden hiç.bunun için doktoru ara istersen.

erika,
ben kendimde gördüklerimi yazayım canım.benimde ağrılarım oluyor ara sıra.içerdeki dikişlerimin iyileştiğini düşünüyorum dışardan görünen bişey yok artık:) amaa taa en diplerde varsa onu bilemiyorum çünkü o kısımlarda rahatsız eden bişiler var,sanki kabuk gibi zaman zaman ağırlık hissediyorum sanki.
burun tabanım ağrıyor zaman zaman öyle değişik bir durum ama ağrılar normalmiş doktorum normal dedi.
PAPİX ne işe yarıyor?kan gelmedi benden hiç.bunun için doktoru ara istersen.

papix kulak temizleme çubuğu cnım..fucidin i daha derinlere ulaştırmak için onu kullanıyorum.artık çantamda,eşofman ceplerimde kısacası heryerde papix taşıyorum :))

anladım canımm..bende de öyle şakır şakır kan gelmedi zaten ama yine de acaba ameliyatla mı alakalı? dedim..yoksa normalde de kanardı burnum..bu aralar can bey le görüşeceğim zaten,o zaman sorarım artık tüm sorularımı..cevap için teşekkürler şeker:KK66:

Foruma artık girmeyecektim ama mecburen size yazmak için gireyim dedim .

Bugün saat 6dan sonra Can bey ofisindeymiş :)burun deliklerini küçültme fln yapıyor mu diye görüşecegim kendisiyle :KK16:

Gelmek isteyen varsa ya da kontrolü olan görüşmüş oluruz :KK56:

Bugün kizkardesim ordaydi, yarin ameliyata gircek...
Cok heyecanliyim merakla beklicem, haftaya geri döncek :)

Merhaba arkadaşlar, ben de 26 sında ameliyat olacağım can beye çok heycanlıyım,burada ameliyat dönemim daha hızlı geçer diye düşünerek yazıyorum:) İçimde tedirginlikler var ama caymayacağım sanırım:)

papix kulak temizleme çubuğu cnım..fucidin i daha derinlere ulaştırmak için onu kullanıyorum.artık çantamda,eşofman ceplerimde kısacası heryerde papix taşıyorum :))

anladım canımm..bende de öyle şakır şakır kan gelmedi zaten ama yine de acaba ameliyatla mı alakalı? dedim..yoksa normalde de kanardı burnum..bu aralar can bey le görüşeceğim zaten,o zaman sorarım artık tüm sorularımı..cevap için teşekkürler şeker:KK66:

Merhaba erica ameliyat olalı kaç gün oldu?

X