Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kizlar alci hangi gün cikiyor ameliyattan sonra? ben yurt disindan gidecegimde can beye ameliyat olmaya sadece 8 gün kalacagim izmirde

kizlar alci hangi gün cikiyor ameliyattan sonra? ben yurt disindan gidecegimde can beye ameliyat olmaya sadece 8 gün kalacagim izmirde

Kişiden kisiye degisebiliyor cnm benim 7.gun alci yenilendi 9. Gun tamamen cikti ama genelde 10 gunden once cikarmiyor diye biliyorum..
Benim tahminim = seninkinde gitmeden bir gun once alciyi yeniler 2.alciyi da gittiginden birkac gun sonra evde dusta kendin cikartirsin...benimkini can bey cikardi fakat can beyin hastalarinin cogu 2.alciyi evde kendileri cikartiyor(duşta)

neden dusta cikartiyorlar? su yumsatiyormu alciyi senin ameliyatin nasil gecti ne zaman oldun ? anlatirsan biraz sevinirim :) selamlar

nasil geciyor ameliyat? kac saat sürer acaba?

ameliyattan hiçbir şey anlamıyorusun:))genel anestezi altında 2.5-3 saat kadar sürüyor.tabii burunda yapılacak işleme göre bu süre uzayabiliyor..gerçekten ağrı sızı olmuyor.sadece tamponlar varken ağızdan nefes almak zorunda olduğun için biraz sıkıntı yaşıyorsun hepsi bu :))bu da zaten 3-4 gün sürüyor.sonrası zaten hızlı bir iyiyleşme süreci..şimdiden bol şans tatlım

sen ne zaman oldun ameliyat ?

17 agustosta oldum ben amelıyatımı ama hıc sıkıntı cekmedım can bey sayesınde.durup durup annemlere ne kolay oldu dımı hıcbısey anlamadım dıyorum onlar da gel bı de bıze sor dıyolar.sonucta sıkıntıyı onlar cekıyo gercekten de.ınsanın evladını o durumda gormesı daha zor ınan bızım yasadıklarımız yanında.

bu yorumlari okudukca korkmaya basladim :S

Tatlım o yazdığımda korkacak bir şey yok. Benim burun ucuma müdahale yapıldığı için burun ucum daha fazla şişti doğallıkla. Henüz bir ay bile olmadı ama, alçılı haliyle arasında epey fark var. Ki belirli aralıklarla fotoğraf yüklemeye devam edeceğim mutlaka. İçini rahat tut =)

Bizim Derya genel anlamda korkaktir zaten , yillardir ablaaa burnumu yaptircaaam dedi durdu, ben nasil karar verdiysem cesaretlendi, ona arada bir gaz vermek gerek kücük kiz kardesim benim:))

tatlımmmm,merak ediyorum..ne durumdasın?şişlikler indi mi?

tatlımmmm,merak ediyorum..ne durumdasın?şişlikler indi mi?

Canım oldukça iyiyim. Şişlikler devam ediyor. Özellikle gece biraz geç yattıysam ve ertesi güne de geç kalktıysam damacana gibi bir burunla güne başlıyorum. Uyku çok şişiriyor burnu. Ben hergün aynaya baktığım için bariz bir fark göremiyorum. Ama geçen gün beni en son 10. günümde gören bir arkadaşım tekrar gördü, şişliklerin epey azalmış dedi. Onun dışında masajlara devam ediyorum. Daha ne kadar devam etmeliyim bilmiyorum. İki gün sonra bir ay olacak. Burnumun içindeki yara şişlikleri de geçmedi mesela. Pansuman yapmayı bıraktım. Acaba fucidin sürmeye devam edeyim mi ?

Merhaba kızlar amelıyat olan arkadaşlara geçmiş olsun ve olacak olanlarada şimdiden geçmiş olsun... :) Can bey hala 3.000 3.500 Tl arasımı yapıyor amelıyatlarını yine geçen seneki gibi ?

yardımcı olmucakmısınız bana ? sonuçta birsürü amelıyat olan insan var burada .

canım benim de dıştan şişliklerim bariz azaldı ama içerisi felaket..geçen dayanamadım fenerle baktım:)özellikle sok delikte çok fazla şişlik var..ben de masaj olayını ne kadar sürdüreceğimi bilemiyorum çok sıkılmaya da başladım..ama 1 ay yeterlidir diye düşünmüştüm.pansumanı da bırakma bence bir süre daha devam et fucidine..doktor bir arkadaşım ağrıların geçene kadar sürmeye devam,zararı olmaz faydası olur dedi..

Erikaaa feneri biz denetimlerde kullaniyoruz dip kose gosteriyo yeni bir kullanim alani cikti simdi supersin:))
Bir de sorum olacak ameliyat olanlara, gunes gozlugunu ne zaman kullanabilecegiz? Gozlerimi kismaktan kirisicam bir de botox gerekecek...

Erikaaa feneri biz denetimlerde kullaniyoruz dip kose gosteriyo yeni bir kullanim alani cikti simdi supersin:))
Bir de sorum olacak ameliyat olanlara, gunes gozlugunu ne zaman kullanabilecegiz? Gozlerimi kismaktan kirisicam bir de botox gerekecek...

tatlımm içerde ne var ne yok herşeyi görebiliyorsun,tavsiye ederim hehe:))güneş gözlüğünü de 6 ay takmazsan iyi olur canım.(daha önce sormuştum ben de çok muzdaribim bu durumdan,gözlerim çok hassastır çünkü..daha çok spor giyinip şapka kullanmaya çalışıyorum

Alti ay cok fazla ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…