Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Tatlım ya, sen ne zaman spora başlamayı düşünüyorsun ? Ben Can Bey ile konuştum. Mutlaka bir buçuk ay bekle dedi. O kadar uzun süre oldu ki koşmayalı, çok rahatsız olmaya başladım. Bacaklarım hamlaşıyor. Hiç bu kadar uzun süre ara vermemiştim.

Neeeeee... Ben 1 haftadir kosu bandi yuzme ...vb devam ediyorum..gerci kosu bandinda hizli yuruyus seklinde basladim birsey olmaz herhalde kosmayim bariii. Yaaa ben ameliyat oldugumu unutuyorum galiba offff baliklama dal su altinda fotograf cek..yuzune masaj yaptir.. Manyak ben :/ .dikkatli olmam lazim cidden kizdim kendime suan...bu ne cesaret yaaa:)
Can beyi ariycam

kızlarrrr...benim burnumun ucunun kalkıklığının başladığı yerde elime bir göçüklük geliyor sankii:KK43:acaba şişlikler indiği için mi o boşluk gibi şey..ya da boşluk mu?anlayamadımm..inanılmaz moralim bozuldu

Erikacmmm burun ucu sisligi en son iniyorya o indikten sonra o bosluk sana bosluk gibi gelmez bence ..bekle tatlim endiselenme:KK66::KK34: can beye kontrole gittiginde de sor bence o da boyle diyecek ...
..simdi alman gereken ilaci biliyorsun: Zaman....
( püff çok edebi oldu yaa:)

Erikacmmm burun ucu sisligi en son iniyorya o indikten sonra o bosluk sana bosluk gibi gelmez bence ..bekle tatlim endiselenme:KK66::KK34: can beye kontrole gittiginde de sor bence o da boyle diyecek ...

erika, hani yeni fotolar göremiyoruz senden :)

sağoll tatlımmm...beni hep rahatlatıyorsun:))zaten şekilde hiçbir problem yok ama biran elime boşluk gelince panikledim..ben de zaman bırakacağım artık..çok fazla incelemeyeceğim burnumu..

kızlar can beyle konuştum muayene tarihini aldım inanmıyorum kendime:S ocağın sonu gibi ameliyat tarihi alabilirim:S

Bu arada kızlar, az önce burnumun ucundaki bandaj bir hayli gevşemişti, ben de iyice sıyırıp burnumun ucuna baktım. Nal gibi bir burun ucum var şu an =) Nedense benim burun ucum herkesinkinden fazla şişti. Ödemini uzun süre atamayacak herhalde.

bu yorumlari okudukca korkmaya basladim :S

Merhaba kızlar amelıyat olan arkadaşlara geçmiş olsun ve olacak olanlarada şimdiden geçmiş olsun... :) Can bey hala 3.000 3.500 Tl arasımı yapıyor amelıyatlarını yine geçen seneki gibi ?

X