Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Keşke benim de gidebilme imkanım olsaydı,yine de görüşücem ya bi şansımı deneyim belki ankaraya geldiği zamanlar oluyodur

Keşke benim de gidebilme imkanım olsaydı,yine de görüşücem ya bi şansımı deneyim belki ankaraya geldiği zamanlar oluyodur

Arkadaşlar lütfen yardım edin çok mutsuzum :KK43: Bu hafta forumdan bir arkadaşla kendi doktoruma gittim ,sıkıntılarımızı fln anlattık .
Doktorum revizyon yapmayı kabul etti fakat yapabilecegimiz tek şey ,burnun orta kısımını biraz geriye itmek olacaktır dedi .
Örnek resimde o dedigi yeri çizdim .
Sizce orayı geriye aldıgında ,önden görüntüsü nasıl olur ? Burun delikleri genişler mi :KK43: domuz burnu gibi olmasın ya .
Acaba kendi doktoruma mu revizyon olsam yoksa can beye mi karar veremiyorum .İstediğim tek şey burun deliklerinin biraz küçülmesi ,ucunun biraz daha sivrileşmesi ve karşıdan bakıldığında burun deliklerimin görünmemesi :KK43: bunu yapmak bu kadar mı zor :KK43: burnum kalksın,küçülsün ya da kemikleri ile oynansın da istemiyorum .

f5knk.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşlar lütfen yardım edin çok mutsuzum :KK43: Bu hafta forumdan bir arkadaşla kendi doktoruma gittim ,sıkıntılarımızı fln anlattık .
Doktorum revizyon yapmayı kabul etti fakat yapabilecegimiz tek şey ,burnun orta kısımını biraz geriye itmek olacaktır dedi .
Sizce orayı geriye aldıgında ,önden görüntüsü nasıl olur ? Burun delikleri genişler mi :KK43: domuz burnu gibi olmasın ya .
Acaba kendi doktoruma mu revizyon olsam yoksa can beye mi karar veremiyorum .İstediğim tek şey burun deliklerinin biraz küçülmesi ,ucunun biraz daha sivrileşmesi ve karşıdan bakıldığında burun deliklerimin görünmemesi :KK43: bunu yapmak bu kadar mı zor :KK43: burnum kalksın,küçülsün ya da kemikleri ile oynansın da istemiyorum .

f5knk.jpg

canım, ben de ameliyat olmayı düşünüyorum ama benim de korkularım seninkilerle aynı. özellikle doğal bir görüntüye kavuşamamak, bu zamana kadar ameliyat olmamı erteleyen şeylerden en önemlisi..
dediğin gibi burnun orta tarafının geriye alınması çok çok yapay bir görüntü ortaya çıkarıyor, ameliyat olmuş bazı kişilerde gördüm. bence can kopalla görüşmende fayda var, en azından korkularını söylersin. o da sana ameliyat hakkında bir fikir verir. 2. bir ameliyat daha zor karar vermek demek, inşallah istediğin doğal buruna kavuşursun..

canım, ben de ameliyat olmayı düşünüyorum ama benim de korkularım seninkilerle aynı. özellikle doğal bir görüntüye kavuşamamak, bu zamana kadar ameliyat olmamı erteleyen şeylerden en önemlisi..
dediğin gibi burnun orta tarafının geriye alınması çok çok yapay bir görüntü ortaya çıkarıyor, ameliyat olmuş bazı kişilerde gördüm. bence can kopalla görüşmende fayda var, en azından korkularını söylersin. o da sana ameliyat hakkında bir fikir verir. 2. bir ameliyat daha zor karar vermek demek, inşallah istediğin doğal buruna kavuşursun..

Evet canım haklısın .Galiba senin ilk ameliyatın olacak o yüzden benden çok çok daha sanşlısın .
Can beye forumdan bir arkadaşla birlikte bayramdan sonra gideceğiz :) bakalım neler söyleyecek ,umarım benim için yapabileceği birşeyler vardır.

Tanrım hepimizin içine sindirsin .

f5knk.jpg

canım biz buradan sadece tahmin yürütebiliriz..en iyisi konunun uzmanı başka bir doktorla daha görüşmen..:KK66:

MERHABA,
burnun orta tarafının geriye alınması olayından bişey anlayamadım.burnunve dudak ile mesafesi kasıt ediliyorsa normalin üstünde olması cok iyi duracağını sanmıyorum.burun hem küçük hemde cok geniş durabilir.tabiki en iyisini doktor bilir.
ama şunda netim,doğal olmayan,kendi alıştığın burundan farklı,arada cok büyük fark olan yeni buruna alışmak cok zor olur diye düşünüyorum.alışana kadar ruhsal durumları ve çevredeki düşünmeden konuşan insanlar da gögüs germeklazım.
cook sabır lazım cook...
herkeze cook geçmiş olsun,allah sağlıklı ve güzel burun nasip etsin...

Aslinda cubukla temizlemeyi doktor tarif etmisti ilk zamanlarda ama beni rahatlattigindan ben hala yapiyorum
Vicks kendi icadimdi, ilk zamanlarda cok da faydasini gordum
Esas ben ucundaki kabuklari cimbizla temizlerkrn icerdeki ipi kopariyordum nerdeyse, ondan sonra icerdeki kabuklari kendi haline birakmaya karar verdim.
Hala orda ipliksi bisiyler var, ceksem belki kopuverecek ama bi kere deneyimledigim icin artik ellemeye korkuyorum
Neyse zamanla gecer heralde
İyice acilsa da spora baslasam diye bekliyorum...

Tatlım ya, sen ne zaman spora başlamayı düşünüyorsun ? Ben Can Bey ile konuştum. Mutlaka bir buçuk ay bekle dedi. O kadar uzun süre oldu ki koşmayalı, çok rahatsız olmaya başladım. Bacaklarım hamlaşıyor. Hiç bu kadar uzun süre ara vermemiştim.

senicita özel mesajına cevap veremiyorum daha ayrıntılı konusmak istedim seninle mailleşsek çok iyi olacak cepnibusra@gmail.....

Tatlım ya, sen ne zaman spora başlamayı düşünüyorsun ? Ben Can Bey ile konuştum. Mutlaka bir buçuk ay bekle dedi. O kadar uzun süre oldu ki koşmayalı, çok rahatsız olmaya başladım. Bacaklarım hamlaşıyor. Hiç bu kadar uzun süre ara vermemiştim.

En az uc hafta dedi
Ama ben su an antrenman kaldiracak kadar guvenmiyorum nefesime
Zaten hocam da milli takim calistiriyo ankarada bi ay surecek
Uzuun uzun yuruyorum su ara ama yetmiyo tabi

kızlarrrr...benim burnumun ucunun kalkıklığının başladığı yerde elime bir göçüklük geliyor sankii:KK43:acaba şişlikler indiği için mi o boşluk gibi şey..ya da boşluk mu?anlayamadımm..inanılmaz moralim bozuldu

X