Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

merhaba arkadaşlar,
istanbulda profesör doktor bahattin çeliköze burun estetik ameliyatı olan varmı ?
hüseyin altun ile ikisi arasında kararsızım.
yorumlarını bekliyorum

maaeseff tatlımm..hala "evet çok güzel,ama başkası gibi olmuşsun diyor":)allahtan ehö yanımdaydı alçı çıktığında da rahatladım,moralim yerine geldi:)

erica84 canım sana özel mesajlasorum olucaktı ama 100 mesajı tamamlamadığım için mesaj atamadım. burada da belirtiyim harika bir burun olmuş çok güzelleşmişsin :) bende artık can kobalı düşünüyorum ama fiyat aralığı onusunda hiç bir bilgim yok eğer rica etsem özelden bana yazabilrimisin fiyatlar hakkında. şimdiden teşekkürederim canım.

Arkadaş can bey'e mi olup ,memnun kalmamış ?

Sadece istediğim sivri bir burun ucu ve deliklerinin bir miktar küçülmesi :KK43: bu o kadar zor mu ki :KK43: ah ah .
Keşke en başında Can Beye gitseymişim.

keşkee ama nereden bileceksin kii?bu arada can bey e revizyon olan birkaç kişi var forumda..hatta ehö de sanırım revizyon oldu..ben onun burnunu can bey in muayenehanesinde gördüm,bayıldımm.. çook çok güzel ve başarılı..evet revizyon ameliyatları daha zor ama iyi bir doktor seçimiyle oldukça başarılı sonuçlar alabilirsin :KK66:

keşkee ama nereden bileceksin kii?bu arada can bey e revizyon olan birkaç kişi var forumda..hatta ehö de sanırım revizyon oldu..ben onun burnunu can bey in muayenehanesinde gördüm,bayıldımm.. çook çok güzel ve başarılı..evet revizyon ameliyatları daha zor ama iyi bir doktor seçimiyle oldukça başarılı sonuçlar alabilirsin :KK66:

Ehöyü ve diğer kızları gördüm hepsine hayran kaldım ,güzel gerçekten ama ben sivri burun ucu istediğim için ,en güzel örnek sen gibisin bana.
Doktor şeçimi en zor kısmı bu işin :KK43: ben bunu anladım .

Son düzenleme:
koncecim özel msj ına cevap veremedim çok özür henüz msj hakkım dolmamış.ama son durum olarak 1-2 foto koydum bak istersen.bahsettiğin konularla ilgilide aslında çok şey yazmıştım ama gönderilmedi :44: cnm kısaca istersen bizleri biraz daha takip et içine iice sindir derim..

Arkadaşlar kafamı kurcalıyan bir konu var :)
Ameliyat öncesi ,Can Bey'e gittiğinizde neler konuştunuz ? Can bey tasarım yapmadığı için soruyorum .
Beklentilerinizi mi anlattınız sadece ve Can bey neler dedi ?

Son düzenleme:
kızlar ben Can beyin estetiklerini görüyordum ve çok beğeniyordum ama İstanbulda diye aklımda kalmıştı ve fazlada araştrmadm haziranda ameliyat oldum Cemil beye ama memnun değilim nefes eskisinden daha iyi alıyorum o konuda sıkıntım yok ama şekli hoşuma gitmiyor tam istediğim gibi olmadı Cemil bey cok doğal burun yapıyor ucu istediğim kalkıklıkta değilki ameliyat olmadan önce kaç defa söylemiştim şimdi Can beyi düşünüyorum aslında hala kararsızım alışırım diyorum ama bilmiyorum:KK43: ben sadece hafif kaldırtmak istiyorum ameliyat fiyatı nedir ve ben ilk ameliyatımdan nekadar sonra yine ameliyat olabilirim yardımcı olur musunuz?

Ameliyat öncesi ,Can Bey'e gittiğinizde neler konuştunuz ? Can bey tasarım yapmadığı için soruyorum .
Beklentilerinizi mi anlattınız sadece ve Can bey neler dedi ?[/QUOTE

can bey burnumu inceleyip ne gibi problemler olduğunu ve ameliyatta neler yapacağını anlattı.(bende septum deviasyonu ve burun ucu sarkıklığı vardı)hangi teknikle yapacağını,hastaneyle ilgili ayrıntıları vs. konuştuk..ve dürüst bir adam can bey.bendeki eğrilik için %100 düzelme bekleme,düzelmeyebilir ancak ben elimden geleni yapacağım,kendime ve tecrübeme güveniyorum dedi.ben zaten can bey i daha önceden de tanıdığım için hiç kuşkum yoktu.gözüm kapalı gittim oldum ameliyatımı:)

Beklentilerinizi mi anlattınız sadece ve Can bey neler dedi ?[/QUOTE

can bey burnumu inceleyip ne gibi problemler olduğunu ve ameliyatta neler yapacağını anlattı.(bende septum deviasyonu ve burun ucu sarkıklığı vardı)hangi teknikle yapacağını,hastaneyle ilgili ayrıntıları vs. konuştuk..ve dürüst bir adam can bey.bendeki eğrilik için %100 düzelme bekleme,düzelmeyebilir ancak ben elimden geleni yapacağım,kendime ve tecrübeme güveniyorum dedi.ben zaten can bey i daha önceden de tanıdığım için hiç kuşkum yoktu.gözüm kapalı gittim oldum ameliyatımı:)

Bende bunlari okudukca güvenim artiyor :)) veeeee 22. aralikta izmirdeyim, biletimi aldim bugün :)))

Bende bunlari okudukca güvenim artiyor :)) veeeee 22. aralikta izmirdeyim, biletimi aldim bugün :)))

Oleeeyyy !! Şimdi konuya yazacaktım ben de. Kızlaaaar neredesiniz diye. İki ay sonra demek ki. Hadi bakalım, hayırlısı olsun şimdiden.

Ben de masajlarımı yapmaya devam ediyorum. Bugün 18. gün. Bazı sabahlar bir yan, bazı sabahlar diğer yan şiş oluyor. Bazen de burunun hepsi komple davul gibi oluyor. Burun ucum incelmeye başladı fakat düşme gibi bir durum söz konusu değil. Can Bey "şimdiden bu kadar güzel bir burun, kendi şekli oturduğunda tadından yenmez" dedi. Ona güveniyoruz bakalım ..

=)

Oleeeyyy !! Şimdi konuya yazacaktım ben de. Kızlaaaar neredesiniz diye. İki ay sonra demek ki. Hadi bakalım, hayırlısı olsun şimdiden.

Ben de masajlarımı yapmaya devam ediyorum. Bugün 18. gün. Bazı sabahlar bir yan, bazı sabahlar diğer yan şiş oluyor. Bazen de burunun hepsi komple davul gibi oluyor. Burun ucum incelmeye başladı fakat düşme gibi bir durum söz konusu değil. Can Bey "şimdiden bu kadar güzel bir burun, kendi şekli oturduğunda tadından yenmez" dedi. Ona güveniyoruz bakalım ..

=)

Evet canim 2 ay sonra, insallah bende sizler gibi sonrasini burdan paylascam :))
Senin burnun okadar dogalki, sanki hic estetik yok gibi zaten ve cok yakismis suratina, sac modeline. Hani asabi, cilgin kizlar gibi :))

Evet canim 2 ay sonra, insallah bende sizler gibi sonrasini burdan paylascam :))
Senin burnun okadar dogalki, sanki hic estetik yok gibi zaten ve cok yakismis suratina, sac modeline. Hani asabi, cilgin kizlar gibi :))

hahahha evet annem de öyle diyor. Ben de burun kanadıma halka taktıracağım anne diye kızdırıyorum onu. Kıçına da taktır diye cevap verdi :KK9:

Senin de karakteristik bir yüzün var ve Can Bey'in senin için nasıl bir burun çıkaracağını merakla bekliyorum.

hahahha evet annem de öyle diyor. Ben de burun kanadıma halka taktıracağım anne diye kızdırıyorum onu. Kıçına da taktır diye cevap verdi :KK9:

Senin de karakteristik bir yüzün var ve Can Bey'in senin için nasıl bir burun çıkaracağını merakla bekliyorum.

dogrusunu söylemek gereksen, bende cooook merak ediyorum bunu :)
erikanin burnundan yapsin, söylicem, sanki o burun banada gider gibi, nedersin? :))))

X