Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Erika burnun cok güzel olmuş canım odemler geçince daha da bı güzel olacaktır.neden mutlu degilsin ki?

bu benim 2. ameliyatım dr beye söylemiştim nasıl oldu anlamadım ama ameliyattan sonra bana 2.ameliyatın old. söyleseydin dedi ben anlamadım şaka mı yaptı gerçek mi böyle bir ayrıntı kaçırılmamalı ve benim burunumun orta ayrımını yükseltemediğini söyledi çookk olumlu bir sonuç beklemiyorum üzgünüm fakat her burun farklı diğer arkadaşlar çookk güzel sonuç aldı bence bu benim bahtsızlığım sizle paylaşıp rahatlamak istedim mesleğim psikolojik danışmanlıkta olsa ........................................

Anladim canim, bukadar karamsar olma, daha cok erken bir sonuc görmen icin, iyi düsün iyi olsun.

kızlarr sizinde ameliyattan sonra burnunuzla üst dudağınız arasında mesafe fazla mıydı

Burun sariliyken burnu yukari asiyorlar gibi dusun o yuzden biraz kalkik duruyor ve otomatikman burun ve dudak mesafesi birden fazla geliyor . Bence dogal boyle hissetmen eminim ki bircok kisi boyle hissetmistir burun dudak mesafesi cok kisa olanlar haricinde:KK66:

Bu arada o zorlu ameliyattan can bey bahsetmisti cokk zordu ağlamak istedim diye ama neyseki bitti ....2. Ameliyat hep zor hep zor yapacak birsey yok birazcik ta şans kısmet...bir öncekinden daha iyi olmasi seni hafifletirmi yafa yeterli gelirmi?boyle dusun..eger cevabin evetse ben bir oncekinden daha iyi olmustur diye umuyorum ....tabii buna zaman gecince, burun oturmaya baslayinca daha saglikli karar verirsin sende :KK34: umarim cok cok cok cabuk iyilesir guzellesir ve icin rahatlar diyorummm:KK66:

Mrb..o bir arkadaşta daha olmuştu yanlış hatırlamıyorsam mercimek tanesi kadar dediğiniz ve Can bey geçecegini söylemiş ve geçmiş...sanırım iskarpin adlı arkadaşımızdı... Can beyle görüştünüzmü peki bu konuyu?

henüz görüşemedim daha doğrusu ulaşamadım:KK43:((

merhaba kızlar be istanbulda oturuyorum .istanbuldan oraya gelmeli miyim ameliyat için sizce? birde can kopalın ameliyat fiyatı nedir acaba ? burada güvendiğim tek isim emre ilhan o da 6 bine yapıyor hiç çarem kalmazsa mecbur emre beye gideceğim

merhaba kızlar be istanbulda oturuyorum .istanbuldan oraya gelmeli miyim ameliyat için sizce? birde can kopalın ameliyat fiyatı nedir acaba ? burada güvendiğim tek isim emre ilhan o da 6 bine yapıyor hiç çarem kalmazsa mecbur emre beye gideceğim

bence istanbuldaysan muhammet dilber'le görüşmeden hiç bir isme karar verme harikalar yaratıyor burda forumdanda görebilirsin yaptıgı burunları şahaneler.

bence istanbuldaysan muhammet dilber'le görüşmeden hiç bir isme karar verme harikalar yaratıyor burda forumdanda görebilirsin yaptıgı burunları şahaneler.

tatlım evet emre ilhan ve muhammed dilber aklımda ama fiyatlar yüzünden alternatif düşünmek zorundayım. can kopala ulaşabilceğim bi mail adresi var mı acaba internet sitesinde hata veriyo iletişim kısmısı

Burun sariliyken burnu yukari asiyorlar gibi dusun o yuzden biraz kalkik duruyor ve otomatikman burun ve dudak mesafesi birden fazla geliyor . Bence dogal boyle hissetmen eminim ki bircok kisi boyle hissetmistir burun dudak mesafesi cok kisa olanlar haricinde:KK66:

Bu arada o zorlu ameliyattan can bey bahsetmisti cokk zordu ağlamak istedim diye ama neyseki bitti ....2. Ameliyat hep zor hep zor yapacak birsey yok birazcik ta şans kısmet...bir öncekinden daha iyi olmasi seni hafifletirmi yafa yeterli gelirmi?boyle dusun..eger cevabin evetse ben bir oncekinden daha iyi olmustur diye umuyorum ....tabii buna zaman gecince, burun oturmaya baslayinca daha saglikli karar verirsin sende :KK34: umarim cok cok cok cabuk iyilesir guzellesir ve icin rahatlar diyorummm:KK66:

Hangi zorlu ameliyat kızlar ?

2. ameliyatların hepsine mi can bey zorlu olur dedi ,anlamadım ?

X