Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Evet tatlım %100 başarılı bir burun estetiği yoktur diye söylerler doktorlar. Bir de estetik olayına bir kez bulaştı mı insan ,diğer yerlerinde de kusurlar bulmaya başlıyor .Bende mesela öyle oldu [/QUOTE]

annemde ayyyynen öyle söylüyor..ama doğru galiba yanii şimdi olmasa da yaşlanmaya başladıgımda bişeylere gerek duyarsam kaçınmam herhalde...inşallah gerek kalmaz hiçbirimize..şimdilik bu yetti:)

Kızlar bugün 12. günüm. burnumun ucu ödemler ineceği zaman düşecek diye korkarken şu an tam bir domuzcuk gibiyim =) burun ucum nedense havaya kalktı. Açıyı çıkarınca hava aldı diye mi bilmiyorum artık. Plasterle kapattı burnumu, sizce bir sakıncası olur mu ?

canım alçı,şişliklerin artmasına engel oluyordu.alçı çıkınca da burun şişti iyiceyani benim mantık öyle diyor ama bilemiyorum yine de :))

yarın alçım çıkacakkkkk..yeni burnumla ilk kez karşılaşacağım..can bey kendi düşüreceğim yeni bir alçı takacak mı kızlar?eğer öyleyse o kaç gün kalacak?

yarın alçım çıkacakkkkk..yeni burnumla ilk kez karşılaşacağım..can bey kendi düşüreceğim yeni bir alçı takacak mı kızlar?eğer öyleyse o kaç gün kalacak?

erika ben perşembe ameliyat oluyorum tampon kaçıncı gün,silikon tampon kaçıncı gün ,alçı kaçıncı gün çıkacak ben ameliyat sonrası balıkesire dönmek zorundayım araçla dönmem uygun mu çok soru sordum ama heyecandan ölceeemmmm

iskarpin ben de foto istiyorum lütfeeen loire7@hotmail.com adresim celincm çok tşk ederim fotolar için senin burnunda çok güzel olmuş biraz şişlik var doğal olarak ama bi insin minicik bir burun olacakcan bey yüze yakışan burunlar yapıyor gerçekten bu arada foto gönderen , ameliyat tecrübelerini paylaşan tüm arkadaşlara çoookkkk tşk sayenizde doktorumuzu tanıyıp karar veriyoruz

gönderiyorum hemen tatlım..

canım tampon 3. gün,alçı da 1 hafta sonra çıkıyor..ameliyat sonrası özellikle ilk gün gayet iyi hissediyorsun ama yine de araç içinde sarsılma,çarpma tehlikesi olduğundan çok çok dikkatli davranman gerekir..sen yine de doktoruna bir danış canım

canım alçı,şişliklerin artmasına engel oluyordu.alçı çıkınca da burun şişti iyiceyani benim mantık öyle diyor ama bilemiyorum yine de :))

Galiba öyle oldu. Şirazem kaydı resmen =) Cansu Dere suratlı oldum hihe =) Yarın daaaaa senin heyecanının paylaşacağız erikacığımm. Kendin mi düşürüyorsun alçını ? Kendin düşürüyorsan yenisini takmayacaksın demektir. Hello yeni burun =)

:)))yok işte onu sordum bende..sizin,ameliyat sonrası takılan alçı çıktıktan soonra,daha küçüğüyle değiştirilip,birkaç gün sonra da banyo da kendiliğinden düşürmeniz istenmişti yaa..bana da mı öyle olacak,yoksa hiç takılmayacak mı?bilemedim..merak ediyorum..artık şu ağırlıktan tamamen kurtulmak ve neye bezediğimi görmek istiyorum şeker:)

benim 2. gün tampon çıktı..
birinci hafta alçım yenilendi ama sadece koruma amaçlı (sakar oldugumu özellikle belirttim:)
9. gün tamemen çıktı ama can bey çıkardı

benim 2. gün tampon çıktı..
birinci hafta alçım yenilendi ama sadece koruma amaçlı (sakar oldugumu özellikle belirttim:)
9. gün tamemen çıktı ama can bey çıkardı

haha ben de çok sakarım..bunu belirteyim can bey e o zaman:)anladım canım..zaten ben de o kadar cesaretli değilim;can bey in çıkarmasını tercih ederim

arkadaşlar ameliyat sonrası buz kopresi yaptınız malzemeyi nerden tedarik ettiniz .jel buz kompresi diye satılan şeymi kullandığınız

arkadaşlar ameliyat sonrası buz kopresi yaptınız malzemeyi nerden tedarik ettiniz .jel buz kompresi diye satılan şeymi kullandığınız

evde beyaz eldivenlerim vardı içine su doldurup dondurdum , onun dışında buzluktaki buzları bir beze sarıp da kullandım. (20dk da bir uyuyana kadar)
zaten 2 gün yapıyorsun buzu ben sordum can beye cnm:)

ben de hastane de yaptıkları gibi devam ettim.2 steril eldiven e buzları koyuo bağladım.gçzlerimiz üzerine oturacak şekilde de kompres yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…