Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Kizlar, birkac sorum olacak, yardimci olurmusunuz??

1. Zamanla burun ucu düsmesi olabilirmis, nekadar dogru?
2. Burun derisinde dalgalanmalar olurmuss???
3. Sizler kac ayda bir, yada genel olarak nekadar mesafeyle kontrole gidilmeli???

Ben Can beye karar verirsem, bunu bilmeliyim. Cünki her yil ankaraya gidiyorum fakat izmire sadece kontrol amacli biraz zorlanabilirim

Lütfen yardimmmm.....

Tek ameliyatla kalsin istiyorum, bunun 2. 3. sünü hic göze alamam, oyüzden dogru karar vermeliyim :)

tatlım bende ankara da okuyorum..geçen sömestr can beye izmir de ameliyat olmuştum..evet zamanla burun ucu düşüyor..benim az kavisli burnum,ilk zamanlar ucu baya kalkıktı ama tam doğal bir hale geldi..yani az da olsa düşme yapıyor..iyi bir cerrah tarafından yapılan burnun derisinde dalgalanma falan olacağını da hiç sanmıyorum..ben ameliyatımı olup 10 gün sonra ankara ya döndüm..sorularımı da telefonla sordum..o da her türlü cevapladı..bir de yazın izmire dönünce kendim görünmek istediğim için gitmiştim..yani o kadar gerekli değil kontrol, bir problem olmadıkça..:)

Kapali ameliyat doktorun secimi
Lokal olmak biraz gicik bisiy olsa gerek cekic bicak herseyi gormeye gerek var mi?

Celincim seninkisini de gördüm :) Seninkiside çok güzel .Can beye olup da beğenmediğim kimse yok vallahi .

1.ameliyatım geneldi çok sıkıntı çekmiştim o yüzden lokal daha mantıklı geldi .Dezavantajları da var dedigin gibi .

bende sana katılıyorum blanchcm can bey genelde ucu sivri yapmıyor ama yüze göre de değişir tabıi...bence orijinal burnu sivri olan kişilere sivri yapar ve o yakışır diye düşünüyorum

buarada selincm gaaayet başarılı şişliklerin inip biran önce oturması dilegiyle

coook tsk ederim canim, sizlerin sayesinde yavas yavas ilerliyorum galiba ameliyatima :)

blanch yazındaki resim nerden yoksa sen misin anlayamadım sensen niye ameliyat oluyorsun
Yok canım ben değilim :) örnek bir fot koydum sadece.
Benim burum bu kızınkisinin aynısı .
http://www.hotflick.net/flicks/1993_Malice/993MLC_Nicole_Kidman_021.jpg

2. kez olmak istememin nedeni de, mükemmeliyetçi olmamdan kaynaklı ya da bela mı arıyorum bilemiyorum

Evet canım doktor bey en iyisini bilir ,onun ellerine teslim etmek lazım :)

Cumartesi günü ki ön görüşmem de ,keşke ameliyat olmuş birileri ile denk gelebilsem
Gerçi belli değilmiş can beyin cumartesi orada olacağı asistanından haber bekliyorum .

Son düzenleme:

off o çok kötü malesef ama yapacak birşey yok , insan taktım mı takıyor...ama can bey bana defalarca mukemmeli bekleme demişti..ufak tefek şeyler olabilir onlarda öyyle çok göze batmaz demişti..herkes için geçerli öyle söylüyor bence o yüzden eger gerçekten birşey yoksa ''düşün'' diyecek sana yollayacak:)[/QUOTE]

Evet tatlım %100 başarılı bir burun estetiği yoktur diye söylerler doktorlar. Bir de estetik olayına bir kez bulaştı mı insan ,diğer yerlerinde de kusurlar bulmaya başlıyor .Bende mesela öyle oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…