Dr Ahmet Aksoylar Karin germe/meme diklestirme tecrubem

Canım merhaba. Senin karnın harika olmuş. Resimlerine baktım. İncecik.
Teşekkür ederim hayatım. Begendigine sevindim şünkü senin çol iyi bir gözün var. ilk zamanlar kasık ile gögüs arası baya kısaydı uzadı zamanla. İzlerimde baya baya soldu.. Bir kabarır gibi oldu ama silikon bant dümdüz yapıyor cidden.

Canım karın germede cidden yapılacak işler belli kolay iş anlamında değil ama eger lipo yoksa standart bir iş. Doktorun dedigine göre meme doktora karın hastaya zormus. Meme baya ince işcilik istiyor karın ameliyatına bakarak. Ama karın ameliyatı elbette dikiş sayısı vs anlamında daha büyük iş. Benim göbek deliğim kendi israrımla minnacık oldu bilmiyorum daha mı iyi oldu çünkü göbek deliği içi temizliğine takıntılı bir tipim minnak olunca içini temizlemek zorlaştı, onun dısında dikiş izinin iyice içeride değil dışarıdan olmasına bayılmadım. Akın hocanın yaptıgı göbek deliği en begendigim ama ona yaptıran arkadaşımızın bile mini revizyona ihtiyacı dogdu okuduysan. Yani göbekte mükemmel hayalini gercekci tutmanı tavsiye ederim. Yag alma yaptırmadıgım için o konuyla mükemmellik yakalanıyor mu bilmiyorum. Ama normal prosedürde belin öyle şaşırtıcı incelmiyor mesela. Deforme olmadan once neyse o ölcüye iniyor.

Geçmiş olsun inşallah körsem çıkarsa BNde aynı şekilde ayna önünden çıkmam birşey sorucam dikil izleri için silikon bant kullandınızmı ve korseyi bana 3 hafta çıkarma dedi doktorum drenlerimi yarın çekicek birde deren çekilince ağrıyormu çok soru sordum ama

Herkese geçte olsa merhaba
Karın germe ve lipo ile oldum bitti hiç korkulacak bir durum yok işk bir kaç gün biri olmadı lazım sonrası inanılmaz kolay geçti maşallah benim hemen ayağa kalktım kızıma gelinlik bakmaya bile gittim çarşı çarşı gezip 4 cü günde
Herkesin ağrı elimi farklıdır ama inanın büyütülecek bir şey yok bençok şanslıyım ve doktorum harika bu İŞLERDE SADECE DOKTORUNUZUİYİ SEÇİN DERİM GERİSİ TEFERRUAT
Ümraniye çakmak Erdem hastanesi dr Nejat bey bir numara 10 yıldız

Sizi acık yüreklilikle cevaplayacagım; direnlerim cıkarken canım yandı mı evettt. Ama unuttum gitti artık. Korseye ben dikişlerim kapanmaya başlayınca tam bir ay sonra başladım. Dikiş izlerime silikon bant ben kendim talep ettim doktorumdan ben de kötü yara iyileşmesi var kabarıyor silikon banttan cok hayır gördüm kesinlikle tavsiye ederim. Biraz pahalı ama her kurusuna degdi. Rengi acıyor ve kabarmayı önlüyor. Onun dısında biraz sabır isteyen bir ameliyat aylara yayılan bir iyileşme olacak şişmeler vs ancak toparlıyor. Kime oldunuz ameliyatınızı? Agrınız oldu mu?

Ağrılarım çok şükür olmadı frenlerim çıkarkenken biraz başım döndü sadece onun dışında yaralarım biraz geç iyileşiyor silikon bantı tam yaralar iyleşincemi kullandınız acaba burda doktorun ismini vermem doğru olmaz sanırım

Yok canım dr isminde sakınca yok. Hepimiz verdik şikayetleri olanlar da dahil. Yaraların kapandıktan sonra bant veriyorlar. Ben kapanma sürecinde hic bişey sürmedim.

Merhaba canim

bende sana özel mesaj attim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…