Göz Makyajı Dövme Kaş & Eyeliner Hakkında

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

meredithgrey

2013-2022’de vivelamour ve 2022’deki felidaee’yim.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2013
13.435
31.575
Merhaba arkadaşlar,

Kaşlarım eskiden çok gürdü ama yanlış alınmaktan vs. döküldü ve seyreldi. Bir kaç ay sonra evleneceğim, kuaför derdi olmasın ve her daim bakımlı kalayım diye dövme kaş yaptırmayı düşündüm. Ve yine aynı şekilde makyajsız da güzel olmak için eyeliner' da... Ancak kuaförüm doğallığımı bozmamamı önerdi ve bu şekilde yaptırdığımda sahne sanatçıları gibi gözükeceğimi söyledi.

Sizin önerileriniz nelerdir ? Yaptırmalı mıyım ?

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,

Kaşlarım eskiden çok gürdü ama yanlış alınmaktan vs. döküldü ve seyreldi. Bir kaç ay sonra evleneceğim, kuaför derdi olmasın ve her daim bakımlı kalayım diye dövme kaş yaptırmayı düşündüm. Ve yine aynı şekilde makyajsız da güzel olmak için eyeliner' da... Ancak kuaförüm doğallığımı bozmamamı önerdi ve bu şekilde yaptırdığımda sahne sanatçıları gibi gözükeceğimi söyledi.

Şimdiden teşekkürler.

gerçekten öyle.
yaptırmayın bence
kuaförünüz çok doğru söylemiş.
yeri gelir sıkılırsınız şeklini değiştiremezsiniz
rengi solabilir
saç renginizi değiştirirsiniz kaşlarınız berbat görünür
geri dönüşüde yok.
ve gerçekten sahne sanatçısı gibi.
yapanlara saygım var ama ben önermiyorum :KK50:

Haklısınız, benim de içime pek sinmiyordu zaten. Doğal güzellik en güzeli. Çok teşekkür ederim netleştirdim fikrimi.

Merhaba arkadaşlar,

Şimdiden teşekkürler.

bence yaptırın. kaş uygun bi renkte ve eyeliner da doğal yapıldığında sahne sanatçısına falan benzemezsiniz merak etmeyin. her daim bakımlı ve güzel görünürsünüz,hem de yıllarca :KK34:

X