Selülit Dove'nin Selülit Kremi'ni Kullananların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kızlar..
dior un kremi selülit kremi gayet iyi.
ama biliyosunuz ki bu kremler kullanıldığı süre yararlı oluyo.bıraktıgın anda aynen geri dönuyo.
bu arada benim size tavsiyem. yazın masajla ve yogun bi sekilde uygulayın. kısın da mutlaka nemlendirici niyetine de olsa biselülit kremini kullanın.

slm arkadaşlar.dove un kremini yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum.evet işe yarıyor.ama hergün düzenli kese ve kremle birlikte masajla.tavsiye ederim.

canım kutlarımmm!! bisi sorucam... once kese sonra krem mi? yoksa once krem sonra kese mi? beni bi aydinlatsana... cok sagol yaa...

valla arkadaşlar ben daha önce vichy kullandım. dove fazla kullanmadım ama pek işe yaradığını söyleyemem... selülit maalesef genetikten dolayı. kafeini kahveyi günah geçisi yapmamak gerekiyor. çünkü rusyada 1 sene kaldım onlar bizden kat kat yağlı ve kafeinli şeyler yiyorlar içiyorlar. ayrıca da incecikler. ben genetikten olduğunu düşünüyorum.

aldığım bir bilgiye göre selülit kremlerinin çoğunda susam yağı varmış. bir tarif bulmuştum netten yazarım buraya.

co sagolll canımmm... ben kremden sonra kese yapiyodum ama herhalde kremi alıyodur o zaman... senin yaptigin gibi yapicammm!!! ayy cok sagol yaa!! yuppiii!!

mrb odertten bendede var ne yapsak gecmıyor su selülit krem kullandım ama nafıle artık vaz gectım valla napım olmuyo

strawberry canım peki kayısı yağını naptın?????????????
benim popomda hem selülit hemde çatlak var... ben birde zayıf olduğumdan etim gevşek değil..

selülitten kurtulayım derken incelmiyim daha bide ????????? :O

canım ben daha almadım çünkü ben karar vermedim..

yani kozmetik mi yoksa verilen aktardan alınan tariflermi :S
o yüzden aklım karıştı...

bide ben sıkılaşmak istemiyorum zaten sıkı bacaklarım feelan bide zayıfım..

benim incelmeden sıkılaştırmadan sesülitlerimden kurtulmam gerek

kıslar merhaba ben arkonun bi kerimi gödüm fiyetı da cazip 2 kutu 16 ytl deneyen var mı alsam mı aceba
selülitlerim çooook yosun sabunu ve kabak lif kullanıyorm

arkadaslar marketten fln aldıgımız kahverngi keseler bi süre sonra kokuyor yaw banyoya cok kötü koku yayıyorlar.napıcam kokmayanı var mı bunların?

Zambakcim Bu Bahsettiğin Krem Turuncu Renkli Dimi? Miktari Ne Kadar Kutularin?

evet sanırım turuncu ben almadım ama düşünüyorum almayı .büyük arka kavanozu var ya öyle işte sanırım 300 ml ama emin değilim ml de.
bol bol süreriz bezde nasıl olsa ucuz:)))))))
ben şimdi dün burdan öğrendiğim bişeye başladım. limon aspirin ve bebeyağını karıştırdım ve sürüyorum bakalım etkisi olacak mı.

arkadaslar marketten fln aldıgımız kahverngi keseler bi süre sonra kokuyor yaw banyoya cok kötü koku yayıyorlar.napıcam kokmayanı var mı bunların?

canııım havalar ısındı at balkona kurusun nemli ortam koku yapıyo tabi.aklıma gelmişken dur bi atyım balkona

inamıyorum gerçekten işe yarıyosa hemen almam lazım nede olsa yaz geldi bikini giyicez rahat olmak istiyorum pareo kullanmak istemiyorummmmmmm ARTIKKKKKKKKK

arkadaşlar merhaba,
bir kaçgündür takip ediyorum kadınlar kulubünü benimde selülit sorunum var avonun kremi var ama sağlıklı kullandığımı söyliyemem bugün burda duyduğum için dove un intensive firming gel-cream ini aldım bakalım sonuç ne olucak ama bununla birlikye nexcare in vücüt süngerini aldım masaj yapıyormuş kese gibi bir şey selülüt ve inceltici kremlerin etki etmesine yardıcı olur diyordu ıslak olarak ve vücut kremiyle kullanın diyor ben de onun için nivea nın sıkılaştırıcı duş jelini aldım ve bu arada you tube da bulduğum pilates egzersizlerini yapmaya başladım e bu kadar şeyden sonra hala selülit kalırsa benden artık paso.

:bbo: ayay strawberry çok doğru söylüyorsun sıcaklar bastırdı bu iş daha zorlaştı serinleyip duştan çıkıyoruz hababam masajla kremi sürerken helak oluyoruz.
sarı papatyam da çok haklı kıl ,tüy, selülüt,hamilelik,çatlak,kilo vs...... kdınların derdi bitmez.
ben hala devam ediyorum savaşıma daha bir gelişme yok ama sanki sıkılaşıyorum sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…