Selülit Dove'nin Selülit Kremi'ni Kullananların Paylaşım Alanı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

cityangel

BAL KÜPÜ
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
270
1
arkadaslar inanmıcaksınız ama dove un selilüt kremini kullandım 3 haftada hiç bişey kalmadı ama sonra noldu 1 ay bıraktım geri geldi :KK43:
ama sürekli kullanınca süper oluyo anlamadım walla

şimdilik böyle bir sorunum yok..ama bu hiç olmayacağı anlamına gelmez.şimdiden önlem almakta fayda var.

Benim arkadaşımda avonun selülit kremini kullanıyordu aynı zamanda onunla hergün düzenli olarak yürüyüş yapıyorduk ve ve şuan selülitten eser yok onda:1no2:
ve geride gelmedi selülitleri
ben kullanmadığım için pişmanım:çok üzgünüm:

evet kesinlikle dove un selülit kremi mukemmel ben çok memnun kaldım ozellikle jel olnı harika tavsiyem tup olarak satılanı alın diğeri plastik şişede oldugundan sonuna kadar kullanamıyorsunuz ama kedinlikle çok faydalı ikisi de ben geceleri yatarken surup termal korse giyiyorum sonuç gercekten farkediliyor ayrıca yosun sabunu mucizesini de unutmamak gerekir

merhabalar.ben bu siteyi yeni keşfettim ve hemen üye oldum :) avonun selülit kremi hakkında yazmış olduğunuz yazı dikkatimi çekti ama ben bu konuda bir soru sormak istiyorum.avonda "inceltici bakım" ve "düzgünleştirici krem" olmak üzere iki farklı ürün var. Acaba sizin bahsettiğiniz ürün hangisi????? tşk

merhaba arkadaşlar bende dove un jeline baktım bugün fiyatı oldukça uygun diğer ürünlere göre tabiki birde masaj aletlerine baktım ama özellikle selilüt için bulamadım elde kullanmaya uygun ufak döner başlıklı aletler vardı bunlarla ilgili bigisi olan varsa yazarsanız sevinirim

arkadaşlar kremler işe varadığı gibi bence sporda vapmak lazım.bol bol su içmek ,kahve ,nescafe gibi şevleride az tüketmek lazım.Bide banvoda duş alırken suvun altında selülitli bölgeleri keselemek lazımmış(murat topoğlu)demişti dairesel hareketlerle buda sanırım selülit aletinin vaptığı şe varıvor:1yes2:

slm kızlar.bugün bende dove u aldım denemek için.ayrıca yosun sabunu ve kayısı yağıda aldım.bide en etkilisinden kese.kısacası ne yazdınızsa gittim aldım.çıldırdırdımmı ne??hiç yoktan aklıma getirdiniz selüliitleri.halbuki iyidik kışın böyle eşofmanlarla.gelişmeleri bildiricem size.umarım işe yararlar şu masaj işi çok sıkıcı çünkü:)

Canımcım bende almak istıyorum dove selilut kremını nerden alabilirim birde adı ne

arkadaslar inanmıcaksınız ama dove un selilüt kremini kullandım 3 haftada hiç bişey kalmadı ama sonra noldu 1 ay bıraktım geri geldi :KK43:
ama sürekli kullanınca süper oluyo anlamadım walla

Canımcım bende almak istıyorum dove selilut kremını nerden alabilirim birde adı ne

ben de nivea nın yeni çıkan goodbye selülite adlı kremi kullanıyorum.geçen sene düzenli kullanmıştım faydasının gördüm.ama işin esası sizin de dediğiniz gibi masj.selülit nasıl bir günde oluşmuyorsa azaltmak da uzun bir çaba gerktitir.

dove un sitesine girdim ama selülitle ilgili bir kremi yok sıkılaştırıcı olandan mı kullanıyorsun

evet masj önemli.kremler aslında işin fasa fisosu.ne kullanırsanız kullanın isterseniz zeytinyağı kullanın.önemli olan masaj.

ay canım bende kullandım dove nivea loreal lancome ne varsa hiç biri iyi gelmedi
sen nekadar aralıklarla kullandın ne şekilde uyguladın cildine öptm.....

slm kızlar.aranızda avonun selülit kremini kullanan varmıııı? birde bu ürünler hergün mü uygulanmalı???, ben haftada 3gün sabah ve akşam kullanıyorum

canım avonun kremı bana yaramadı hıc bı etkısını goremedım sımdıde dove aldım onu kullanıcam

sadece başarıyı kremlerde aramayın kızlar.selülit ile savaşmak topyekun olması gerekiyor.yani kafeinden,asitli içeceklerden uzak durmalısınız.kan dolaşımını harekete geçirmek için arasıra doğal liflerle kuru masj yapın.hem ölü deriyi atar nefes alır.hem en önemlisi kan dolaşımını arttırır.zaten selüliti bölgeden uzaklaştıran ciltteki kan dolaşımıdır.
pahalı kremere inanmayın sakın.en basit ve ucuz hatta evde hazırladığınız yağ karışımları bile işinizi görür.
önemli olan masajdır başka hiç bir şey değil....

X