Selülit Dove Selulit Kremi ?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
kızlar merhaba daha önce cilt doktorunun yanında çalışıyordum. ondan edindiğim bilgiye göre kremle jelle selülit tedavisinin geçmiyeceği. çünkü selülitli bölgeye kremlerin ulaşması mümkün değilmiş. sadece kendimizi kandırıyoruz. benim hiç selülit sorunum yok şuan. ama yinede bende gelecekte bu sıkıntıya düşmiyeyim diye önlem almaya çalışıyorum. yeni bir ürün buldum adı inneov suya karıştırılıp içilen ve selülitli bölgeyi içerden etki eden bir içecek. çilek esanslı yemeklerde kullanıyorsunuz ve loreal ve nestlenin birlikte ürettiği tamamen doğal bir ürünmüş. içinde kalsiyum, yeşil çay ekstresi, glükosamin ve çam ağacı kabuğu ekstresi bulunuyor. hamile ve süt veren bayanlar dışında herkes rahatlıkla kullanabilirmiş. önce yağ boşaltımı yapıp daha sonra deforme olmuş lif dokuyu yeniden yapılandırıyormuş. ben yeni başladım kullanmaya ne kadar etkili olur bilemem. eczanelerde satılıyor. bana tesadüf birinden denemem için 15 günlük verildi. size sonuçlarını yazarım.

şekerim ben kullandım ve sonuç alamadım vichy nindi sıkılaştırıcı kreminide kullandım.ama arkadaşım başka bir marka kullandı yurt dışından getirtmiş 15 günde sıfırlandı selülitleri bence ilaçtan ilaca değişiooo

ya bende ne kullanayım bilemedim avonmu nivea mı dove m ne bu bizim cektigimiz ya erkeklerin neden böyle bir sorunu yok

şekerim ben kullandım ve sonuç alamadım vichy nindi sıkılaştırıcı kreminide kullandım.ama arkadaşım başka bir marka kullandı yurt dışından getirtmiş 15 günde sıfırlandı selülitleri bence ilaçtan ilaca değişiooo

merak ettim neymiş bu ilacın adı ..
çünkü neler denedik doğal yada kozmetik ama bir süre sonra sonuç aynı maalesef bence kesinlikle beslenme ve hareketle ilgili

merhaba heycir,arkadasının kullandığı ürünün adı nedir? bu arada ben de kullanmıştım inneov'un toz karışımını ama ona bir kaç ay devam etmek gerekiyormuş ben devamını getirmedim.etkisini görememiştim hem de tek kutu 15 gün gidiyor ve 60 küsür ytl idi, etkili olduguna ikna olmadıgım için devamını getirmedim. ama bahsettiğin ürünü merak ettim.

ya ben anlamıyorum kimisi etkili diyo kremler için kimi etki bile etmiyo diyooo kafam karışıyoo:S

arkadaşlar lancome' nin selülit kremini kullanan var mı?Termalmış heralde baya iyiymiş.Ya da önerebileceğiniz birşeyler varmı?

ya bende deracine serum almayı düşünüyorum selülitlerimden çok rahatsızım 2 aylık evlıyım ve dahda arttı selülitlerim bi fikri olan var mı yardımcı olun lütfen

Arkadaşlar medicine power karın ve vucut catlak ve selülit kremı kullanan varmı.Ben bugun aldım faydasını gelişmeleri paylasicagım.Bu arada avonun metal renklı grı yanı selülit kremını kullandıöm işe yaramayı bırakın basen bölgemde tüylenme oldu..mafoldumben

Dove kullanan arkadaşlar nasıl gıdıyo gelişmeler faydasını gördünüz müCADIARZU

X