Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

.bileklerin ve cene kemigin agriyor ilginc :44:
stresten dislerini cok mu sıktın ki? :44:
niye gerginsin canim?

bi de lokumdan tatli muhabbetimiz var

Çene kemiğim daha önce de böyle olmuştu ama kendi kendine geçmişti. bileklerimse ilk kez ağrıyor :44:
Yaa canım askerlik germeye başladı beni.
-Kastamonu'ya gidecek ya ilk. Ben yanında gidemeyeceğim için, onu bırakamayacağım için üzülüyorum. Kardeşi de ben giderim ya bırakırım dedi. Birazcık kıskandım. Ben gitmek istiyorum onunla, son dakikaya kadar birlikte olmak istiyorum. Mesajla veda etmek istemiyorum
-Acemilik 5 hafta diye duyduk, biz 3 haftaya hazırlamıştık kendimizi. Kesin de değil üstelik. Buna da sıkıldım.
-Yemin törenine de gidemeyeceğim. Benim yanımda planlar yapılıyor alınıyorum kendi kendime haksız olarak. Üzülüyorum plan yapmayın da diyemem ailesine. Gidecekleri zamanı, öğretmenevi misafirhanesinde gün ayırtmak gerektiğinden falan bahsediyorlar. Ben de dinliyorum sadece.
-O askerdeyken benim doğum günüm geçecek ki çok önem veririm ben bu güne. Tek özel günümdür ve tüm yıl o günü beklerim.
-Mezuniyetimde de olmayacak. Ne balo ne tören hevesim var bu yüzden.
-Kpss var ve ben hiç bi sınava onunla konuşmadan girmedim 4 buçuk senedir.

Tüm bunlar geriyor beni. İzin kullanmayacak çabuk bitmesi için. Gelmeyeceğini biliyorum. Gelsin istemiyorum da zaten. Ne gereksiz bişey askerlik. Bizi ayırmaktan başka işe yaramıyor...

canım yazamadım kusura bakma
Sen neden kastamonu'ya onun yanında gidemiyorsun? kardeşiyle beraber sen de gitsen olmuyor mu?
askerlikte süpriz çok olur canım böyle 3 hafta 5 hafta gibi değişikliklere çok kafanı takma her an her şeye hazırlıklı ol derim bi gün uyanırsın asker uzatılmış olur bi gün uyanırsın kısalmış olur bu memlekette her an her şey olabilir
bu dönemde sevgilinin ailesi-sevgili arasında çok bocalamalar yaşanır sen neden yemin törenine de gidemiyorsun? planlar yaparken sana sen de gel demiyorlar mı?
mezuniyet balo ve töreninde olmayacak olması ama gerçekten çok üzücü bir durum ya izin kullanmayacam demesin mezuniyet balona gelsin bence izin kullanıp askerliği 10 gün daha sürsün ne olacak ki 5 ay yanında 10 gün çok mu
belki orada rahat olur yanında cep telefonu sokabilir seni arar kpss den önce

Ahahaha evet yaa napiyim

biraz kendinden bahsetsene? yaş kaç, okul/iş filan :)

Canım sorunlar benim ailemden kaynaklı oluyor genelde. Annem Ankara'ya giderim dememe bile sanki 'sevgilimle ayrı eve çıkıyoruz' demişim gibi tepki veriyor. Evci çıkarıp orda 'farklı' evlerde yatılı kalma fikrini açamıyorum bile. Kastamonu zaten hayal benim için. 7 saat yol sürüyor. Onlar plan yapmadan önce daha yerler açıklanmadan bile hep beni de içine alan planlar yaptılar ben de sadece 'kısmet' diyebildim.
Ben ona gel demem kuzu, uzatmanın hiç bi mantığı yok çünkü. Gelirse gelir. Ama gelecek diye beklentiye de girmek istemiyorum

ailenle yaşıyorsun sen değil mi canım? ağlayacaksın filan annen de yumuşayacak geleceksin ankaraya sıkıntı olmaz merak etme

5 hafta iyi bir sabır lazım sana çünkü acemilikte cep telefonu da kullanamaz arayamaz seni diye tahmin ediyorum
kastamonu da 7 saat uzakmış gidince gece kalmak gerekir ona da ailen müsade etmez
kendini onların yerine koy sen de kendi kızın için musade etmezdin sanırım

askerlik evliyken mi daha zor bekarken mi daha zor bilemedim
evliyken hiç değilse kocam dersin yanına gidersen kimseden izin alman gerekmez
bekarken kafana esip gidemiyorsun ki onun ailesi öncelikli oluyor

eneeeem ne biçim iş

ben düşünüyorum da evlendikten sonra eşim askere gitse ankaraya hem de, her haftasonu giderdim eş olunca evci iznine çıkartabiliyosun düşünsene çok rahat olurdu bekarken yapamam böyle bir şeyi

amaan

En iyisi nişanlı olmak bence
Ayy ne bileyim ya off daraldım valla

tabikiiiiiiiiiii gelebilirsinn:80:
hoşgeldinnnnnnnn tanışalımmmmmmmmmmmmm

hoşbuldummm 19 yaşındayımmm bekarım mersinde oturuyorum aöf de okuyorum aynı zamanda sınavada hazırlanıyorum ve bu arada bir sigorta acentesinde çalışıyorum

hoşbuldummm 19 yaşındayımmm bekarım mersinde oturuyorum aöf de okuyorum aynı zamanda sınavada hazırlanıyorum ve bu arada bir sigorta acentesinde çalışıyorum

ben de 21 yaşımdayım, hukuk okuyorum, sevgülümm var amaaa
aöf de ne okuyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…