Dostlarım Buyurun, İçeride Lokum Var :)

Benim düşüncem düğün tarihi ile aynı gün ve saate bulamazsak diyeydi. Bende düğünde olmasından yanayım. Çok daha güzel olur hemde. Dediğim tarihe yetiştiremeyiz kuzum imkansız gibi bişey yani. Çünkü askerden yeni gelmiş olacak evimiz yeni yapılmış olacak, mobilyalar, beyaz eşya, damatlık, gelinlik, kuaför, balayı, nikah tarihi v.s. falan imkansız gibi bişey yetişmesi. Bende acele yapılan işi sevmiyorum. Bu nedenle ağustos gibi olacak sanırım. Daha fazla uzamasını ben istemiyorum ama hayırlısı yinede. Gün bulamazsak eylülede aksayabilir

deryaam deryaam
sakin kııız ne bu heyecan
benide zora sokuyosun he

ne var ne yok,yolunda diimi herşey

bende aynı durumlar kuzum, erkek taraf yapıyor hazırlığı biz bekliyoruz değişiklik yok yani

valla heycandan tir tir titreme modundayım önümüzde bir nisan kaldı bittiii hayırlısıyla

şuan herşey çok yolunda tutkummm

herşey hepimiz için hayırlı olur inşallah :13:

ben ödev yapıyorum cılgınlar gibi canım ya :111:

davetiyeni göstersene yaa aaa paylaşımda bulunalım lütfen
isimleri mekanı yeri tarihi karala da foto üzerinde, öyle paylaş :)

oy ödevv kolay gelsinn lokumum
davetiyeleri basalım paylaşıcammm tabikiii:13:
şu düğünü bi atlatsak herşeyi paylaşcam uff heycndan içim patlıyoo biri beni sakinleştirsin

bu tarz bastırcaz galiba kızlar çok sevdim çnkü tam ruhuma göre haraketli davetyeleri çok seviyorum ama çok pahalı ama bunlarıda o kadar çok sevdimki şirin şirin...zaten sonu çöpe gdiyo

Eklentiler

• $1_1797311_2640_popular_davetiye-250x250.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 55
  • $1_53303964_2646_popular_davetiye-250x250.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 54
  • $1_72494333_2639_popular_davetiye-500x500.jpg
    160,2 KB · Görüntüleme: 63
  • $Ela Davetiye 10152-250x250.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 44
bu tarz bastırcaz galiba kızlar çok sevdim çnkü tam ruhuma göre haraketli davetyeleri çok seviyorum ama çok pahalı ama bunlarıda o kadar çok sevdimki şirin şirin...zaten sonu çöpe gdiyo

Kuzummm bunlar bir harikaaa Çok beğendim ne kadar şekerler böyle yaaa

Sakin ol dicem ama nasıl sakin olacaksın ki Ben bile düşününce kalbimin ritim hızı artıyor Seni düşünemiyorum bile

Allahın izniyle çok çok mutlu olun canım benimm Çok fazla hakediyosun bunu Güzel yüreklim benim

ayy canımmmmmmmmmm yerim senii benn çok teşekkür ederim beğenmene çokkk sevindimmmm kii
sabah sabah valla mide bulantısıyla uyandım birden düğünü düşünüce uhh çok güzel heycanlarr inşallah çookk mutlu oluruz çokk mutluuuuuuu hp birlkte güzel anılarmızı konuşuruz

İnşallahhh kuzum benimm

Aramızda en önce evlenecek sensin. Taze gelin olunca tecrübelerini bekliyorus

ay taze gelin
bakalım evlilik nasıl bir duyguymuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
her gece rüyalarımıza girenn

Ben düşününce bile çok heyecan yapıyorum ya.

Ayy Allahım inşallah herşeyimiz sorunsuz olur kuzum. En çok senin için bu duam. Rabbim inşallah sorunsuz bir şekilde evlenmeyi nasip eder sana. En azından seni çekemeyenler 1 gün için insan olsunlar. Çok zor değil

Kızlaaaaarrr nerelerdesiniz gelinde azıcık muhabbet edelimm :80:

İyiyim bende bugün gezdim baya hava mis gibiydi :)) Yoruldum uzanıyorum şimdi :) Sen kaç yaşındasın canım sevgilinle söz nişan var mı :))

27,5 yaşındayım

hiçbişicik yok dahaaa, asker dönüşü başlayacak inşallah resmi adımlar

sen???

27,5 yaşındayım

hiçbişicik yok dahaaa, asker dönüşü başlayacak inşallah resmi adımlar

sen???

23 yaşındayım bende kuzum yaklaşık 4 senelik ilişkim var henüz bişey yok bizde :)) Allah kavuştursun uzun dönem mi ?

23 yaşındayım bende kuzum yaklaşık 4 senelik ilişkim var henüz bişey yok bizde :)) Allah kavuştursun uzun dönem mi ?

biz tazeyiz daha, 8 aydır sevgiliyiz, toplam da 1 senedir tanışıyoruz zaten tanıştıktan 4 ay sonra çıkmaya başladık

kısa dönem Allaha şükür teşekkür ederim, bi an önce bitsin gelsin

sen okuyo musun çalışıyo musun

Geçer gider ya bu günler anlamazsın :) Belki de bizim aramızda 3 saatlik mesafe olduğu için sık sık görüşemiyoruz kısa dönem yapmıştı askerliğini hemen bitmişti :)) Aöf den okuyorum ama bu yıl ara verdim bazı sebeplerden dolayı çalışma ekonomisiydi bölümüm , iş arıyorum aslında düzgün bi yer olsa Sen canım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…