Dostlardan dua bekliyorum

Masalyuzlusevdam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
709
661
Arkadaslar benim icin cok önemli bir dileğim için salavatı tefriciye duasına başladim. Aslinda 3 gün icinde bitirmek istiyordum ama zaman problemim yüzünden pek mümkün olmayacak gibi görünüyor,hic olmasa 1 hafta icinde bitirmek istiyorum. Allah rızası için bana yardım edin. 1 tane okusanız bile beni mutlu edersiniz hem nekadar cok nefes olursa okadar iyi olur. Kimin duasi kabul olur bilinmez.

“ALLAHÜMME SALLİ SALÂTEN KÂMİLETEN VE SELLİM SELÂMEN TÂMMEN ALÂ-SEYYİDİNA MUHAMMEDİN ELLEZİ TENHALLÜ BİHİ’L ‘UKADÜ VE TENFERİCÜ BİHİ’L-KÜRABÜ VE TUKDÂ BİHİ’L-HAVÂİCÜ VE TÜNÂLÜ BİHİ’R-RAĞÂİBÜ VE HUSNÜ’L-HAVÂTİMİ VE YÜSTESKA’L-ĞAMÂMÜ Bİ-VECHİHİ’L-KERÎMİ VE ‘ALÂ ÂLİHİ VE SAHBİHİ FÎ-KÜLLİ LEMHATİN VE NEFESİN Bİ-‘ADEDİ KÜLLİ MA’LÛMİN LEK.”

ANLAMI:

“YA RAB! EFENDİMİZ MUHAMMED’E TAM VE MÜKEMMEL BİR SALAT VE SELAM EYLE. O NEBİ Kİ, ONUN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE DÜĞÜMLER ÇÖZÜLÜR, SIKINTILAR DAĞILIR, İHTİYAÇLAR KARŞILANIR, ARZULARA VE GÜZEL AKIBETLERE ERİŞİLİR, BULUTLARDAN YAĞMUR DÖKÜLÜR… ONUN ÂLİNE VE ASHABINA DA SALÂT VE SELAM EYLE YA RAB! HER AN, HER NEFESTE VE SENİN BİLDİKLERİNİN SAYISINCA.”

Canım neden bizim topiğe gelmiyorsun aceleyse ilk sıraya koyarız seni okuruz orda daha çok kişi var
Ben hastayım ama okunuyor diyorlar hasta iken okunuyorsa okuyayım sana
Tatlim ilk siraya gelip kimsenin hakkina girmek istemem ama benimki biter bitmez sizin topige katilmak isterim arkadaslarimada destek olmus olurum.
Bildigim kadar okunuyor canim en azindan okunuyor dendi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…