Dostinex kullanip gebe kalanlar bana ulasin

Benim zamanında oluyor ama adet miktarım azaldı baya belki ondan demiştir kullan diye bilemedim valla prolaktinle adet miktarının azalması olur mu onuda bilmiyorum ama
Aa bak canim ben aslinda oyuzden gittim adetim iki gun oluyordu az az gec oluyrodu prolakdinden kaynakli dediler banada

Evet banada oyle soyledi prolakdin engelliyor ilacini kullan hem nekadar zamandir gebe kalamiyorsun hemen hsg istedi
2 senedir istiyorum 1 boş gebeliğim oldu, hsg nin isteme sebebi rahimde perde var mı, rahim düzgün mü, bir yapışıklık var mı yok mu görebilmek için genel bir sıkıntı olduğu zaman aşılama ya da tüp bebek yapmak amaçlı istiyormuşlar bende de bu yüzden istedi

Hmm insallah en kisa zamanda hamile kalirsin canim allah yardimcin olsun moralini bozma

Bana hsg istemediler ama yani isteselerde korkarm gibi geliyor zormuydu acaba
Hiç zor değil benm 2. bayılttılar zaten uyandğmda herşey bitmişti hafif adet ağrısı gibi bir ağrı vardı o kadar kanamamda olmadı kolay bşy bir zorluğu yok canım

Hiç zor değil benm 2. bayılttılar zaten uyandğmda herşey bitmişti hafif adet ağrısı gibi bir ağrı vardı o kadar kanamamda olmadı kolay bşy bir zorluğu yok canım
Anladim bazilarini bayilmiyorlarmis oyuzden sordum saol canim

Hadi inşallah hayırlısıyla bebiş gelsin
Ay inşallah 7 günüm var çıkmaz diye test yaptım ama bu gölgelik bende bütün testlerde çıkıyor birdaha da yapmıcam günümü beklicem

Eklentiler

• IMG_20230330_011254.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 34
Ay inşallah 7 günüm var çıkmaz diye test yaptım ama bu gölgelik bende bütün testlerde çıkıyor birdaha da yapmıcam günümü beklicem
Yedigun kala cikmaz zaten gununu bekle bu testlerde benimde golge oluyor gununu bekle sen

Yedigun kala cikmaz zaten gununu bekle bu testlerde benimde golge oluyor gununu bekle sen
Beklicem son 2 testim kaldı harcayamam reglime 1 gün kala yapmayı düşünüyorum

Benim on gunum daha var canim kafani bosalt baska seyler dusun ben oyle yapmaya calisiyorum dusundukce zaman gecmiyor
Ramazan ayında da pek mümkün olmuyor oruçlu oruçlu iş yapasım da gelmiyor, havalarda soğudu yürüyüşe çıkardım

Canım seni heveslendirmek istemem ama benm ilk hamileliğimde adetime 5 gün varken böyle çıkmıştı ilk 5dk içinde hatta değildir ya demiştim hatta adetime 1 gün kala yine böyle çıktı adet günümde koyu çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…