Makyaj Ürünleri Donmuş rimellerin çaresine bakalım

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bintulineb

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
528
49
donmuş ya da donmaya yüz tutmuş rimellerinizi eski haline döndürmek için ne yapıyorsunuz?

gerçekten ya bnde fazla kullanmıyorum bikaç kere sürdükten sonra kuruyo atmak zornda kalıyorum

rimellerinizin içine badem yağı koyarak denediniz ml? hem rimelinizin ömrü uzar hemde kirpikleriniz uzarrr :KK52:

ayrıcaa herhangi bir yüz kremi koyarsanızda kuruduktan sonra 4-5 defa kullanma şansınız olur

kurumus rımellerın ıcıne ,paket sallama caydan 3-5 damla akıtmak ıyı gelıyormus .
henuz denemedım ama deneyecegım .
bır de rımellerın kurumasına sebep olan ,rımelı surmeden once ambalajının ıcıne hızlı hızlı ılerı gerı yaptıgımız ıcın
hava almasına sebep olup kurumasına neden oluyormuş.

Son düzenleme:
bende sıcak su dolu kabın ıcınde bekletılmelı dıye duymustum bence once bunu deneyın olmazsa yag su vs ekleyın derım.zıra yagın aktıgını bızzat deneyerek gordum:KK1:

ben badem yağı koyuyorum 1-2 damla ....rahat ettim valla çok çabuk kuruyordu hava giriyor sanırım açınca ...hiçte akmıyor ben memnunum :KK14:

ben badem yağı koyuyorum 1-2 damla ....rahat ettim valla çok çabuk kuruyordu hava giriyor sanırım açınca ...hiçte akmıyor ben memnunum :KK14:

badem yagı degılde ben hıt yagı koymustum ıcıne sonra surup dısarı cıktım goz altım hep yag olmus farkında da degıldım
badem yagı hınte gore dah akıskan oldugu ıcın o da akr dıye dusunmustum akmıyo demkkı ama hınt akıyo

Selam. Ben de markette çalışan kızların kuruyan rimellere badem yağı damlattigina şahit olmuştum. Tabii birkaç sene önceydi

badem yagı degılde ben hıt yagı koymustum ıcıne sonra surup dısarı cıktım goz altım hep yag olmus farkında da degıldım
badem yagı hınte gore dah akıskan oldugu ıcın o da akr dıye dusunmustum akmıyo demkkı ama hınt akıyo

olabilir ..ben sadece badem yağı damlatıyorum ..birde öyle dene :KK34:

olabilir ..ben sadece badem yağı damlatıyorum ..birde öyle dene :KK34:

aman aman badem yagını bı daha kırpıgıme surmemeye nıyetlıyım ben cnm benım golzer hassas bı de bı hafta kadar onu surdum uzatmak amaclıydı benımkı mahvettı benı hınte devam :KK34:
zaten her gun nerdeyse rımel suruyorum benım rımelın kurumasına gerek kalmadan bıtıyo zaten :KK52:

X