Makyaj Ürünleri Donmuş rimellerin çaresine bakalım

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben ya 2 damla sıvı göz makyaj temizleyicisi ya da gül suyu döküyorum, iyi oluyor:KK52:

Ben kapağı kapalı bi şekilde bi bardak kaynar suyun içine koyuyorum 3 dk bekletiyorum ve etkili oluyor

kızlar neden böyle uğraşıyosunuz ki ? rimelin ağzını kapayın sıkıca 100 derecelik kaynamış suyun içine atın fevkelade olcaktır :KK34: donmuş ojelerinizede yapabilirsiniz

kızlar neden böyle uğraşıyosunuz ki ? rimelin ağzını kapayın sıkıca 100 derecelik kaynamış suyun içine atın fevkelade olcaktır :KK34: donmuş ojelerinizede yapabilirsiniz

bu masj gormem ıyı oldu :KK34:
tam da donmus ojemı ne yapsam dıye dusunurken
pekı ojeyı kaynamıs suuyn ıcıne atın demıssınız cam sonucta ojenın kabı catlarsa bı de :18:

Son düzenleme:
Yağ koymayın çünkü rimel sürdükten sonra akıyor

Ben sıcak suya koyulur diye duymuştum ve denedim olmadı malesef

Direk çöpe gitmesi lazım.Çünkü toksike olmuş, ölmüş.Gözümüze süreceğimiz için gereksiz çabalamamalıyız.

loreal rimelim eski kıvamını kaybetmişti
biraz su koyayım dedim burda bir arkadaş öyle yapıyormuş
çok fena oldu
fazla kaçırdım sanırım :KK1::KK1:

badem yağı damlatmayınn akıyorrrr bulaşıyor kullanamıyorsunuz değişen birsey olmuyor sıcak su olayını yapmak daha mantıklı

içine bir kaç damla badem yağı koyun

ben bı defasında badem degıl ama hınt yagı koymustum ve bı baktım aynanya goz kalemım flaan ne bıcım akmıstı
sadece yagla bakım yapılsa ara ara bence daha ıyı olur
ya da ıkı damla falan atılması lazım bence yoksa cıdden rezıllık :KK34:

badem yağı damlatmayınn akıyorrrr bulaşıyor kullanamıyorsunuz değişen birsey olmuyor sıcak su olayını yapmak daha mantıklı

bugun bende denıcem hatta bırazdan kalkıp denıcem :)
hemen etkı edıyormu pekı ??
ve su sekılde mı yapılıyo :
once cezveye bı mıktar suyu koyuyoruz kaynayana dek beklıyoruz kaynadıktna sonr akapatıyoruz altını ve rımelı koyuyuoruz bu sekıldemı

makyaj malzemelerine su koymak çok sakıncalıymış...ben kurumasına kalmadan bitiriyorum gerçi ama bi yerden duymuştum sıcak su dolu bir kabın içine koyup biraz bekleyince düzeliyor die biliyorum

Sivi goz makyaj temizleyicisinden 2 damla damlatabilirsiniz ya da 2 damla gül suyu.

X