Dondurulmuş embriyo transferi

Limon01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
213
78
Merhaba arkadaşlar dondurulmuş embriyo transferi olacağım (3.gün embriyosu) fakat 18 gündür estrofem kullanmama rağmen rahim duvarım yeterli kalınlığa ulaşmadı ilaç kullanmaya devam ediyorum ama biraz endişeliyim yarın adetimin 20. Günü olacak transfer olan arkadaşlarım yardımcı olur musunuz kaçıncı gün embriyosu ile adetin kaçımcı günü transfer oldunuz. Cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Cnm transfer genelde 21. Gün de oluyor ben 3. Gün embriyosu transfer oldum 21. Gün

Yarın benim 20. Günüm ve ilaç olarak sadece estrofem kullanıyorum bu durumda doktor transferi ertelemeli mi acaba ya da yarından sonra bir transfer tarihi verilebilir mi

Merhaba arkadaşlar dondurulmuş embriyo transferi olacağım (3.gün embriyosu) fakat 18 gündür estrofem kullanmama rağmen rahim duvarım yeterli kalınlığa ulaşmadı ilaç kullanmaya devam ediyorum ama biraz endişeliyim yarın adetimin 20. Günü olacak transfer olan arkadaşlarım yardımcı olur musunuz kaçıncı gün embriyosu ile adetin kaçımcı günü transfer oldunuz. Cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
Rahminiz kaç mm olmuş acaba,
Taze sıkılmış nar suyu tüketin rahmi kalınlaştırmada faydası olur inşallah 🤲

15.gün estrofem kullandıktan sonra 5,7 oldu çok yavaş kalınlaşıyor yarın tekrar kontrolüm var ctesiden beri nar suyu içiyorum umarım işe yarar sizce bu saatten sonra transfer olur mu olursa sağlıklı olur mu

15.gün estrofem kullandıktan sonra 5,7 oldu çok yavaş kalınlaşıyor yarın tekrar kontrolüm var ctesiden beri nar suyu içiyorum umarım işe yarar sizce bu saatten sonra transfer olur mu olursa sağlıklı olur mu
Siz gününe takılmayın önemli olan rahmin kalınlaşması ve 3 çizgi görünümünü oluşturması, inşallah hayırlısı olur yarın kontrolde iyi haberler alırsınız inşallah 🤲

Nar alın kendiniz sıkıp için sabah akşam,

Siz gününe takılmayın önemli olan rahmin kalınlaşması ve 3 çizgi görünümünü oluşturması, inşallah hayırlısı olur yarın kontrolde iyi haberler alırsınız inşallah 🤲
IMG_3553.jpeg

Siz gününe takılmayın önemli olan rahmin kalınlaşması ve 3 çizgi görünümünü oluşturması, inşallah hayırlısı olur yarın kontrolde iyi haberler alırsınız en son böyleydi

Amin en son görselini attığım gibi görünüyprdı

Ben ilk iki transferimde adetin 20. Günü transfer oldum 3. Transferim adetin 19. Gününde olmuştu üçüde 5. Gündü

Ben ilk iki transferimde adetin 20. Günü transfer oldum 3. Transferim adetin 19. Gününde olmuştu üçüde 5. Gündü
hem endişeli hem heyecanlıyım ama transfer olacak mı olmayacak mı düşüncesi de çok yordu beni umarım pozitifi görmüşsünüzdür rabbim en kısa zamanda evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallah hepimize

Sizin ne rahatszliginiz var acaba

X