Domuz baskılı kiyafet

kimberly54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2014
49
13
41
Affınıza sığınarak aklımı meşgul eden soruyu sormak istiyorum kızım 8 yaşında pijama takımı aldım ve eve geldikten sonra farkettimki üzerinde ki hayvan figürlerinin içinde domuz figürü olduğunu gördüm giydirmelimiyim bilmiyorum. Dinen ne yapmalıyım sakıncası varmıdır bilgisi olanların yardımını bekliyorum.

Konunun bulunduğu yer garip yalnız.
İnançlı biri iseniz asla giydirmemeniz gerekir, yemek ya da derisini kullanmak haram ise fotoğrafı da kesinlikle masum değildir.

Affınıza sığınarak aklımı meşgul eden soruyu sormak istiyorum kızım 8 yaşında pijama takımı aldım ve eve geldikten sonra farkettimki üzerinde ki hayvan figürlerinin içinde domuz figürü olduğunu gördüm giydirmelimiyim bilmiyorum. Dinen ne yapmalıyım sakıncası varmıdır bilgisi olanların yardımını bekliyorum.
Yemeyecek pijamayi sanırım ?!

Şüpheli şeylerden sakınmak sünnettir çok rahatsız olduysanız yenisini alın seçerken de figürlerine dikkat edin bitti gitti.

Konunun bulunduğu yer garip yalnız.
İnançlı biri iseniz asla giydirmemeniz gerekir, yemek ya da derisini kullanmak haram ise fotoğrafı da kesinlikle masum değildir.
Konuyu nereye yazmam gerektiğini çok düşündüm ve buradan bilgi alabileceğine karar verdim sizce nereye yazmalıydım?

image.jpeg
Domuz yemek haram içiniz rahat olsun. Şu karikatürü eklemeden geçemiycem

Bu tip dini soruları diyanete sormanız daha sağlıklı olacaktır, bu bölümde yalnızca dualar vb konular açılıyor, dini sorular sorulması site genelinde yasaktır.

X