Göz Makyajı Dolgunlaştırıcı rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mrlm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
283
153
kızlar dolgunlasırıcı rımel ıstıyorum kırpıklerım uzun zaten sadece dolgunlastırsın ıstıyorum marka önerısı olannn :21:

max factor master piece süper bana hep takma kirpik mi taktın diyolardı ama kirpiklerimde ağrı yaptı false lash da aynı şekilde ağrı yaptı bende deborah extra volume sprint aldım biten max factor rimelleri de atmadım fırçalardan dolayı volume sprintte güzel ama ben üstüne master piece fırçası ile geçiyorum daha dolgun duruyor.

max factor master piece süper bana hep takma kirpik mi taktın diyolardı ama kirpiklerimde ağrı yaptı false lash da aynı şekilde ağrı yaptı bende deborah extra volume sprint aldım biten max factor rimelleri de atmadım fırçalardan dolayı volume sprintte güzel ama ben üstüne master piece fırçası ile geçiyorum daha dolgun duruyor.

cnm master piece ne kadara aldın ve bu master piece dedgın ıkı uclu olan rımel mı

cnm master piece ne kadara aldın ve bu master piece dedgın ıkı uclu olan rımel mı

yok canım iki uçlu değil ama ince uçlu yani ucu bir değişik yani o uç nasıl öyle kıvırıyor dolgunlaştırıyor anlamadım bu arada fiyatı 55 felandı.dışı siyah olanı birde altın sarı gibi olanı var onu kullanmadım.

yok canım iki uçlu değil ama ince uçlu yani ucu bir değişik yani o uç nasıl öyle kıvırıyor dolgunlaştırıyor anlamadım bu arada fiyatı 55 felandı.dışı siyah olanı birde altın sarı gibi olanı var onu kullanmadım.

canım masterpiece max iki uçlu değil ama ince bir ucu var.fiyatıda 55 tl felandı yanlış hatırlamıyorsam bir de benm kullandığımın dışı siyah birde altın sarı olan var onu denemedim.

yeniyim de mesajı göremeyince gitmedi sandm tekrar yazdım meğersem gitmişmiş :)

avonun mavı ambalajlı rımelını aldım ama dolgunlasıtrmıyo :KK50:

cok pahalı geldı cnm bana ya ben her gun rımel suren bırıyım bı ayda bıtıyorımelım her ay 55 cok cok fazla :KK34: ama coksagol bılgıverdıgın ıcın

istedigim gıbı bı rımel bulamadım hepsi topak topak oluyo

Maybelline oneren hic olmamis ben lila olani kullaniyorum ama iki cesit lila var dramasini kullaniyorum cok memnunum fiyati da 13 liraydi en son :-)

X