Göz Makyajı Dolgunlaştırıcı rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Maybelline oneren hic olmamis ben lila olani kullaniyorum ama iki cesit lila var dramasini kullaniyorum cok memnunum fiyati da 13 liraydi en son :-)

bende maybellıne sarı tombul olanı kulndım ardından yınemaybellıne cat eyes aldım 15e aldımben
eet guzle oluyoama bellıbı sure sonra kat kat surunce topaklanma yapıyo
ama cıdden dolgun gosterıyo her ıkısıde

bende maybellıne sarı tombul olanı kulndım ardından yınemaybellıne cat eyes aldım 15e aldımben
eet guzle oluyoama bellıbı sure sonra kat kat surunce topaklanma yapıyo
ama cıdden dolgun gosterıyo her ıkısıde

Bu kez benim dedigimi kullan lila ama black drama olani onu kat kat surmene gerek kalmiyo zaten obur liladan farki da kat kat surmeyi gerektirmemesi

Rimmel London ın rimellerinden de ben çok memnun kaldım ark.lar, zaten çoğu dolgunlaştırıcı özellikte, ve asla topaklanma yapmıyor.. birçok rimel denedm sayılır gene ona döndüm :KK16: sürdüğüm zaman kirpiklerim nerdeyse kaşıma yaklaşıyo hele ikinci üçüncü katını geçtiğmde takma sanıyo görenler :21:

Son düzenleme:
ben bu rımelı kullanıyorumm.. gayet dolgun ve uzun gosterıyo.

Eklentiler

• $389829_302725736426259_725034975_n.jpg
    $389829_302725736426259_725034975_n.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 105
Ben iki rimel kullanıyorum Maybelline ve Beyu.Maybelline Black Drama olanı kullanıyorum ve 2. katı Beyuyla (Diva Lash Maskara)geçiyorum amanın harika bakışlar elde ediyorum.Bir de kirpik bakımı yaptığım için gayet de güzel ve sağlıklı kirpiklerim.Bir de eyeliner çekebiliyorsanız taş gibi olur çıkarsınız.

Bu max factor rimelin methini çok duydum alsam mı acaba ya? :/

Ha bir de maybelline olanlar 2. katı sürünce topaklanma yapıyor evet.. Bu yüzden Beyuyla geçiyorum.. ama verdiği dolgunluk iyi maybellinenin.Fiyatı da uygun.Ben Lancome Hypnose rimele kafayı takmıştım ama max factora da aklım gitti ne yapsam :S

esmanr, kirpik bakımını nasıl yapıyorsunuz? badem yağıyla mı?

esmanr, kirpik bakımını nasıl yapıyorsunuz? badem yağıyla mı?

Canım ben 3 ay oluyor,aktardan bir karışım aldım bir tarafı kaş için diğer tarafı kirpik içindi.Kaş için olan tarafı pamuyluydu ve kirpik tarafı rimel gibiydi.Onu kullandım kirpik dökülmem hiç olmadı ve bayağı gürleşti.O bitti ve ben ayrı ayrı badem yağı ve hint yağı aldım onları karıştırdım onları uyguluyorum birkaç gündür.Hint yağı uzatıyor.E hadi dolgunlaştı az daha uzasın dedim :KK70:Arkadaşım bu son birkaç gündür yaptığım şeyi 3 ay önce yaptı benim kirpiklerim gürleşti onunkiler uzadı şimdi rol değiştirdik :KK70:

Ama böyle rimeldir eyelinerdır derken kirpiklerinize bakım yapın ki aman kirpiklerinizden olmayın.

Denemem lazım. Teşekkürler.

ben bu rımelı kullanıyorumm.. gayet dolgun ve uzun gosterıyo.

evet benim dediğim marka işte, rimmel london rimel konusunda gerçekten çok başarılı... benim için max factor u bile geçti diyebilirim :KK34:

Ha bir de maybelline olanlar 2. katı sürünce topaklanma yapıyor evet.. Bu yüzden Beyuyla geçiyorum.. ama verdiği dolgunluk iyi maybellinenin.Fiyatı da uygun.Ben Lancome Hypnose rimele kafayı takmıştım ama max factora da aklım gitti ne yapsam :S

ayenn ya evet maybllıne topkalanma yapıyor bı sure sonra ve bende su sıra flormar yenı cıkan bı rımelı varmıs MAXXL dıye bı rımelmıs sanırım hem uzun gosterıyomus hem de dolgunlastırıyomus almayı dusunuyorum ama bılemıyorum kozmetıkcı bayan bana hıc topaklnama yapmaz dedı ınanamak ıstıyorum aslında fıyatı cok uyugun cunku
bu arada cnm beyuyla ıkıncı katı gecıyorum demıssın fıyaı nedır ve ılk kez duyuorum her kozmetıkcıde bulunan bı rımel mı ?

Son düzenleme:
loreal çift taraflı maskara ve loncome drama bence dolgunlaştırma işinde çok başarılı, takma kirpik etkisi yaratıyor resmen. ben ne zaman sürsem hangi marka rimel kullandığımı soruorlar

ayenn ya evet maybllıne topkalanma yapıyor bı sure sonra ve bende su sıra flormar yenı cıkan bı rımelı varmıs MAXXL dıye bı rımelmıs sanırım hem uzun gosterıyomus hem de dolgunlastırıyomus almayı dusunuyorum ama bılemıyorum kozmetıkcı bayan bana hıc topaklnama yapmaz dedı ınanamak ıstıyorum aslında fıyatı cok uyugun cunku
bu arada cnm beyuyla ıkıncı katı gecıyorum demıssın fıyaı nedır ve ılk kez duyuorum her kozmetıkcıde bulunan bı rımel mı ?

Alman üretimi canım hatta biraz bitkisel.Harika bir maskara ben beğeniyorum.Süvari kometikte bulabilirsin.30/40 tl arasıydı fiyatı yanlış hatırlamıyorsam:44:

en son aldığım rimel flormarın rotatıng diye volume maskarası gerçi çok hoşuma gitmedi ama onun dönen fırçası beni etkilemişti..şuana kadar golden rose zun 12 si hosuma gitti yalnız zaten kısa kiprik oluncaa pekde fark anlaşılmıyor..

anew lash transforming çift taraflı bi tarafı serum bi tarafı mascara :) şahsen çok memnunum.. ben bunu aldığımda pek kullanmadım açıkcası ölw bikaç sürüp atmştm kenara 2 3 ay sonra rimelim bitti max faxtör mor olanı kullanıodum.. o ara bunu buLdum bi deneim dedim öylesine... allahım biş sürdüm kprik bildiğin büyüdü :KK70: simsiyah olduu dolgunda göstrdi şasdm bu ürün elimdede neden kullanmamşm ben die:))
önerebilceim bi ürün açıkcası.....

fakat ßenim istediğim bi rimel olmayan kpriği bile war gibi göstrcek de3rcede olsun:) bnmkiler çok zayf çünkü bide açık renkli çok belli olmuo :) bu 2000 dediğiniz gerçekten değer mii werdiğim ücrete ...
bi gzllk uzmanına sormştm bende kesnlklee loreal telescopik dedi 37 tl felanmş ama kesnlklee bunun üzernetnımam dedi... düğün makyjlrnda kipriği yok gibi olan kızlara bunu srüüomuş takma kiprik takanlar bunu kullandktn sonra ondan bile wazzgeçmişler o derece etkisi warmş :) kullanan warsa yorum alabilirmiym bende:)

X