Dolandırıldık..

R

rainn

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi rainn
Dakikaları saydım, saatleri saydım gelecek diye. Gün saydım. Zaman bazen hiç geçmedi, bazen de farkına varmadım. Tek istediğimiz aynı şehirde olmaktı. Bunun için çok savaş verdik çabaladık üzüldük ağladık vs. Denedik olmadı. En sonuncusu kesindi ama! İş bulunmuştu! Ev tutulmuştu.. Rüya gibi diyordum. Gerçek olamayacak kdr güzel. İnanamıyordum. Çok mutluyduk. Sonunda en büyük düşümüz gerçek olacaktı. Evi birlikte tuttuğu adamda (netten bulduk telefonda görüştük anlaştık) çok saygılı ve güvenilirdi (!) .. - ne kadar safmışız oysa- Tam üç ay kira yatırdık gelmeden önce. Bize çok iyi davranıyordu. İşe kesin gözüyle bakıyorduk. 2 gün önce yola çıktı sevgilim. Geldi benim şehrime dün. Ama o adam bunu bile bile kapattı telefonunu. Saatlerce aradık. Sokakta kaldı sevgilim. Mesaj atmış. "yasal olmayan" işler yapıyormuş meğer o yüzden ev mühürlenmiş polisler tarafından. kandırıldık. ve sonuçta kavuşamadık. gitti yine benm şehrimden. Şimdi izmir'den korktuğunu söylüyor. Ne zaman geleceksin diyorum. "bilmiyorum" diyor ve ben ölüyorum. nefes alamıyorum. Ayda/iki ayda bir ya da iki kez dokunmak ne kadar acı. Ne zaman el ele bi çift görsem içim yanıyor. Ne zaman biri aniden bir sürpriz yapsa sevgilisine "keşke" diyorum. Yanlış anlamayın fesatça kıskanmıyorum. Dur diyemiyorum göz yaşlarıma. O ise yine "geleceğim" diyor. Ancak ne zaman geleceğini bilmediğim için, bekleyeceğim süreyi kestiremediğim için içim yanıyor. Böyle bir ah alınır mı.. Evi tuttuduğumuz adam bunu bile bile sırf para için bunu yaptı. İnsanlar bu kadar nasıl kötü olabiliyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. O kadar çaresizimki.. Yaşamak zor geliyor.. senağlama
Herkesi kendimiz gibi dürüst sandık ama YANILMIŞIZ. senağlama

• Konu Sahibi rainn
aahh canm benm gercekten cok uzuldum..insanoglu ıste para ıcın herseyı yapıyolar ama sunuda unutma o aldgı ah'la hıc mutlu olamaz..keske daha ıyı arastırsaydınız yada ne bılım emlakcıdan falan baksaydınız evi...uzulmee herseyın hayrlısını dılee hersey olacagına varır..bu zamanda kımseye guvenmıceksın ınsanı bole sırtından vururlar..baska ev bakarsınız evmı kalmadı bosver allah sonsuza kadar mutlu etsın canımm uzme tatlı canını

• Konu Sahibi rainn
Cok üzüldüm gercekten!!:çok üzgünüm:

Ah be güzelim nasil bu devirde tanimadigniz etmedigniz insanlara güvenebiliyorsunuz??

Gercektende cok saf davranmissiniz!!

Ne yapican gülüm allah cezasini versin böylelerinin ve verecekde merak etme kul hakki ne demek ya...senin her damla göz yasinda bin tane ahin var onu tutmayacakmi saniyorsun??a.s

Üzme kendini olan olmus ama bundan sonra daha dikkatli olun...

• Konu Sahibi rainn
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

• Konu Sahibi rainn
canım benim yaaa......
ne dıyecegımı bılemıyorum........
inşallah sonunda mutlu olursunuz hiç ayrılmazsınız....

• Konu Sahibi rainn
çok tşk ederim yazdıklarınız için ama o kdr kötü hissediyorum kii.. kimbilir ne zaman gelecek. bilmiorum hiçbişi.. 3 gün sonrada 5. yıl dönümümüz ve biz ayrıyız. ve böyle bir şey yaşadık. onun da psikolojisi alt üst. ne dicemi bile bilmiorum boğazım tıkanıyor nefes almak acı veriyor. aylarca bekleyeceğim yine.. zaman nasıl geçecek.. ben artık hiçbişi bilmiorumm

• Konu Sahibi rainn
tam olarak neye ihtiyacın var?açıkça yazarsan belki yardım ederiz.sevdiğine iş,ev vb.biz kadınlar çok şeyi çözeriz bence.yeter ki yardım iste

• Konu Sahibi rainn
hayatım hergün onlarca insan netten bu şekilde dolandırılıyo..özellikle netteki araba satışları ve ev kiralama konularında..keşke olmasaydı diyo insan ama işte olan olmuşş.çok üzüldüm inanki umarım herşey düzelir kavuşursunuz canım

• Konu Sahibi rainn
tek istediğimiz kiralık bir ev ya da oda.. Bir de geçinebileceği kdr maaş veren bi iş. Fazlasıında gözümüz hiç olmadı. Birlikte olalım aç kalmaya razıyım dedi. Ama işte ne kdr safız ki güvendik o adama. Böyle kalakaldık. Paramızın gittiğine üzülmüyoruz. Aptal durumuna düştüğümüze de aldırmıyoruz. Yine kavuşamadık ya ona yanıyoruz .. Hem de nasıl..

Çok üzüldüm :çok üzgünüm: İşallah kısa zamanda kavuşursunuz :çok üzgünüm:

O adamda Allah ından bulsun :mymeka:

arıyorum ilan bölümüne kiralık ev arıyorum diye ilan verirsen belki yardımı olur.bir de sanırım izmirde ev arıyorsun,izmirli arkadaşların paylaşım alanında yardım isteyebilirsin ev için.iş bulma sitelerindeki ilanlara ve gazetelere bakarak da şimdilik birşeyler ayarlarsın en azından.Allah kolaylık versin

ya siz saf mısınız?kontrat yok mu ortada nasıl adama 3aylık kira yatırırsınız bakalım ev adamın mı ya?valla üzülme en azından bi daha böyle saflık yapmamaya bakın güzelim yaptığınız iş iş değil ikinizde bu devrin gerisinde bi masumluk yapmışsınız bu size ders olmalı saglam adım atın imzasız iş yapmayın ve emlakçı aracılığıyla ev tutun ayrıca canım zor bi şey değil ben izmirde yaptım masterimi hiç korkulacak bir şehir degil ev de cok ayrıca saglam adam bulun..

inşallah buluruz kızlar ama o izmir de olmadığı için ben onun yerine emlakçılara gitsem adamlar benle kontrat yapar mı ? ya da sırf bu ev işi için 1 - 2 günlüğüne gelip birlikte bakmamız gerekecek. gerçekten de saflığın ötesi bu. resmen salaklık. ne kdr içim acıyor bir bilseniz.. off...

tşk minikız. şu an bi süre daha çalışacak ist'da senağlama gelmesine yakın kk içinde de araştırma yapacağım.. a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…