Dokunulmazlık teklifi geçti

Eren erdeme dikkat edin kacmasin... kendini paraliyordu hayirda hayir vardır diye

Başkanlığa giden yolda emin adımlarla ilerliyoruz.

Kilucdaroglunu ve evet oyu veren chp'lileri de ayakta alkışlamak lazım. El birliğiyle ülkenin içine ediyorlar.

Ya sep öyle çakal ki bu AKP, kamuoyunda öyle bir algı yarattı ki CHP için,sanki CHP dokunulnazlığın kalkmasından korkuyor ve HDPyi destekliyor. İnanır mısın millet durumun farkında değil, yapılan oyunun farkında değil, AKP tüm dokunulmazlıkları kaldırdı sanıyor. Detay degil, yüzeysel biliyorlar. CHP mecbur kaldı, suçluları koruyo imajı kalacaktı üstüne.

Ya milletvekilleri kim ya, neden dokunulmazlar, benim için sadece birer memurlar. Meclis meclis değil, suçlu yuvası.

Şuanda hem dediğiniz imaj kaldı, hemde Dokunulmazlıklar referandumsuz kalktı. Akp nin çakkallığımı, CHP nin beceriksizliği mi bilmem artık.

Kesinlikle cok haklısın. Chp 20 mv destek verip, yasayi onaylatarak aslinda saraydakini Planlarini bozmus oldu. Eger refaranduma gidilseydi adam meydan meydan gezip chp pkk destekliyor, hdp li işbirliği yapiyor teroristleri yargilatmiyor deyip milleti galyana getircekti ki tutmadi. Bu yasa sadece terör ile ilgili degil meclisi fezlekesi olan bir cok mv ile ilgili. Yargida akepenin elinda olduguna gore silivri bu gunlerde bos kalmisti doldurun muhalefeti iceri...

Ayrica hdp mv iceri atinca hersey hallolcak sananlar, yakinda yine evden disari cikamazsaniz bomba korkulardan gorursunuz. Bu kalleslerin bu kadar guclendirdikden sonra bu kadar kolay pes edeceklerinimi saniyonuz...

chp `nin neden hep muhalefette kaldigini cok net acikliyor bu durum.chp hep pasif.kendi secmenini utandiriyor.ya adamakilli sesini cikartsana bir.ne bu korkaklik.ondan sonrada sasiriyorlar neden chp`nin oylari düsüyor diye,yaziklar olsun size...coook üzgünüm.uzun süredir haber okumaktan kaciniyordum.ta ki bu haber radyoda günde bes vakit verilene kadar.iki gündür de cok üzgünüm.demokrasiye koskoca bir darbe daha.yitirilen umut bir daha yitirilir mi.oluyormus demek ki.her seye ragmen umudum varmis.ama simdi hepten bitti.gramer hatalarina dikkat etmedim.hatalarim affola.

CHPnin yapabilecek birseyi yoktu. 1. Tur sonuclari CHPsiz referanduma yetiyordu, 2. turda CHP referanduma gidilmesini onledi sadece.. Mecliste MHP de muhalefet gibi gorunuyor, ama aslinda CHP muhalefette her zaman tek basina, onda da sadece 550 sandalyenin 132 si var, AKP ve MHP birlikte 357 sandalye ediyorlar zaten. Istedikleri her an 330 referandum sayisini elele birlikte geciyorlar.

Yani guc kuru gurultude degil, guc sandalye sayisinda..

Yakında Mune ile Kazen'in dokunulmazlığı da kalksın,Onları da kibleyelim,banlansın derseniz hiç şaşırmam,Sonuçta Onlar da burayı yönetiyorlar

yanlış.. Kazen siteyi kurdu, ama chess editör banlanabiliyor mesela.. tepemizdekiler ülkeyi kurmadılar, yönetiyorlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…