Doktorunuzla nasil konusuyorsunuz?

nerminis

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
128
45
Kizlar fikirlerinizi bekliyorum....

Burnumun sorunlu yerlerinden bahsetmeme asla izin vermiyor benim doktor. 3. Aydayim ve bircok kez gorustuk sag olsun cagiriyor ama yani sadece cagiriyor aslinda... tam memnuniyetsiz bi durumumdan bahsedicem, aninda beni bolup harika oldu, cok dogal oldu (evet o kadar dogal ki estetik yaptiricam desem iyi olur falan dersiniz, kusurlu bir dogallik, kendi de farkinda aslinda) diyip duruyor. Cok da tatli bir adam ama elestiriye kapali biri. Cok belli bu. Ama ben de sorunlarimdan bahsedemedikce kendimi yipratiyorum. Onu mutlu etmek icin kendimi mutsuz ediyorum. Demin gene sinirden agladim. Yani onu mutlu etmek derken onu hos tutmak anlaminda yaziyorum cunku sonunda doktorsuz kalmaktan korkuyorum! Yani sorunlarimi soyledigim an basindan savacak bi sekilde bence.

Ben bu doktorla nasil konusayim? Duzgun konusucam hep oyle biriyimdir ama onemli olan cumleler. Ben nasi olumsuz cumleler kurucam. Siz napiyosunuz bu durumlarda? Sinirlenen doktor oluyor mu. Sonu nereye varir bu konusmanin sizce? 3. Ayimdayim artik dayanamiyorum konusmak istiyorum ama....

Kizlar fikirlerinizi bekliyorum....

Burnumun sorunlu yerlerinden bahsetmeme asla izin vermiyor benim doktor. 3. Aydayim ve bircok kez gorustuk sag olsun cagiriyor ama yani sadece cagiriyor aslinda... tam memnuniyetsiz bi durumumdan bahsedicem, aninda beni bolup harika oldu, cok dogal oldu (evet o kadar dogal ki estetik yaptiricam desem iyi olur falan dersiniz, kusurlu bir dogallik, kendi de farkinda aslinda) diyip duruyor. Cok da tatli bir adam ama elestiriye kapali biri. Cok belli bu. Ama ben de sorunlarimdan bahsedemedikce kendimi yipratiyorum. Onu mutlu etmek icin kendimi mutsuz ediyorum. Demin gene sinirden agladim. Yani onu mutlu etmek derken onu hos tutmak anlaminda yaziyorum cunku sonunda doktorsuz kalmaktan korkuyorum! Yani sorunlarimi soyledigim an basindan savacak bi sekilde bence.

Ben bu doktorla nasil konusayim? Duzgun konusucam hep oyle biriyimdir ama onemli olan cumleler. Ben nasi olumsuz cumleler kurucam. Siz napiyosunuz bu durumlarda? Sinirlenen doktor oluyor mu. Sonu nereye varir bu konusmanin sizce? 3. Ayimdayim artik dayanamiyorum konusmak istiyorum ama....
Ohooo doktorun tav olup kıvama gelmesini beklersen, pat pat söyle oldu olup olmadığını. Dediğin gibi cins ise zaten yapmayacak başkasına gideceksin. Belli ki memmun değilsin gene başkasını arayacaksın ne demeye adamı hoş tutuyorsun kocan sanki para ile iş yaptırdığın hizmet sektöründe bir uzman

İstanbul’daki en ünlü 5 doktorla görüşmüşümdür sanırım. Tavırları genel olarak bu çünkü başlarına iş almak istemiyorlar. Biraz psikolojik bi yanı var bu ameliyatın. Algınızla oynamasına izin vermeyin ve nazik bi dille anlatın gördüklerinizi. Ben de aynı hataya düştüm ne yazık ki

Sanırım çoğu doktor böyle.. Burun deliklerimdeki eşitsizliklerimi anlattığım hatta fotoğrafla desteklediğim ses kaydına adam sizin yüzünüz ciddi asimetrik ağız ve buruna mı takıldın gibi abuk sabuk bir yorum yaptı. Alakası yok aslında kendi beceriksizliğini kapatmaya çalışıyor karşındakini salak yerine koyuyorlar. Sonuç olarak direkt yüzüne söylesen de o karakterdeyse anlamıyorlar

Evet benimki de yuzumun asimetrik olusunu hep dile getirdi operasyon oncesi. Bence yuz asimetrisi de arkasina sigindiklari bir konu. Biraz esitsizlik, yamukluk olsa e asimetriksin diyecekler.

X