doktorumun patavatsizligi

Bende kürtaj olmak için amelîyathaneye indiğimde ilk gebelik üzüntü koktu yasarken asistan doktor tıbbi tahliye en sevdiğim sevdiğim demişti

Kaçıncı gün ilişki denemesi yaptıbiz bana 15 gun dedi de ben 20inci gun denerim sanirim
Ben daha önce vajinusmus tedavisi görüyordum ancak cinsel birliktelik hiç olmadı sadece aparat kullanıyordum doktor bildiği için 10 gün hiç müdahale yapma dedi sonrasında regl oldum. Reglim bittikten sonra eşimle denemeye karar verdik hiç sorun yaşamadan birlikte olduk yani yaklaşık 20 gün sonra birlikte olduk

Çok sevindim senin adına mutlu huzurlu sevgi dolu olsun yuvaniz inşAllah bende yenerim

Kendini bilmez doktor çok var umarım bari eşinin yanında dememiştir insan çok rencide olur anlıyorum seni her doktor doktor değil benim gözümde tahammülsüz doktora hiç gelemem benimde başıma bikere gelmişti direk dosyamı alabilirmiyim sizinle devam edemiceğim kusura bakmayın demiştim.. rahat olmadığım hiç bir yerde durmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…