doktorumun patavatsizligi

Keşke daha iyi araştırıp referansla seçseydiniz doktoru.
Hemşiresi yok mu? Onu arayıp sorun. Belki ilaç filan kullanmanız gerekiyordur.

üniversite hastanelerinden mhrs den randevu alınabiliyor mu

Bende korkuyordum korkuyu yendim yine olmuyor en son ogrendimki kızlık zarim çok kalınmış delik bile zor gorunuyor dedi umarım iyilesince herşey yoluna girer

Bu arada benim fazla dikisim yoktur bence ama hemen erisin istiyorum oturamiyorum asla yan oturuyorum yada kazık gibi dikiliyorum

aslında çok araştırdım ama o kadar yuksektiki fiyatlar
Kadının söylediği laftan ziyade iyileşme sürecine odaklanın.Hastane yönetimine şikayet etseniz kuvvetle muhtemel umursamayacaklar. Alenen kötü bir yorum yazarsanız "beni itibarsızlsştırıyor" deyip size dava bile açabilir.
Kontrole gitmeyecek misiniz? Orda laf sokar, hırsınızı alırsınız.
Danışmanı arayın. Kullanmanız gereken bir şey var mı sorun. Enfeksiyon kapsanız daha kötü.

Kapıya koymadan dediğinde doktor değiştirecektiniz.

İkinci doğumumdan 5 ay sonra saçlarım olağanüstü döküldü. Doktora gittim tahlil yaptırdım, tiroid dedi.” Ailede yok, olabiliyor mu böyle” dedim. “35inde doğurursan böyle olur tabii, ailede vardır da onlar bilmiyordur” dedi. Sanki cahil cühelayız…Eve geldim annem kendisi de kardeşimi 35inde doğurduğu için “Halt etmiş o doktor” dedi zaten geçici bir durummuş, bir yıl sonra falan normale döndüm

Başka doktora gidip sorun ne yapacağınızı. Öğrenmeniz lazım ki ona göre ilgilenebilin yarayla. Bir de online görüşme de yapabiliyorsunuz galiba doktorlarla. Yaranız zorlarsa onu deneyin.

Peki annemin beni 38 inde doğurmasına ne demeli ya gayette saglikliyim

Zaten ona odaklandım ben kontrole çağırmadı bana 2 haftaya iyileşirsin parmak sok canin acirsa bekle falan dedi ben isim vermedim ki dava acamaz bide onlami ugrasicam

O an neden tepki göstermedin doktora? Veya şikayet etmedin?

Zaten ona odaklandım ben kontrole çağırmadı bana 2 haftaya iyileşirsin parmak sok canin acirsa bekle falan dedi ben isim vermedim ki dava acamaz bide onlami ugrasicam
Burda değil, doktorlar sitesinde filan şikayette bulunursanız dedim.
Ben vajinoplasti oldum. O biraz zor bir ameliyattı. Sizde internetten şimdi bakın. Böyle durumlarda bazı yasaklar oluyor. Onları uygulayın. Benim 1 ay kanamam olmuştu. Cinsel ilişkiye de 1 ay sonra girmiştim. İlk seferinde epey kanama olmuştu. Hatta erkek arkadaşım bekaretimi diktirdim sandı. İlaç kullanmanız gerekiyorsa onları da öğrenin.

Bana komik geldi ya doktorun esprisi
Benim takildigim vajinismus sorununuz varken neden böyle bir yola başvurdunuz
Sizin öncelikli çözmeniz gereken konu vajinusmustu hem belki bu ameliyatı geçirmeniz bile gerekmezdi
Üstelik vajinismus olmanızın sebebi eşiniz de olabilir

Peki annemin beni 38 inde doğurmasına ne demeli ya gayette saglikliyim
Anneden bahsediyor bebişten değil tiroid olma sebebim 35imde doğurmammış . Geçici bir dalgalanma yaşamışım demek ki, ilacı kestim birkaç yıldır. belki de adam haklıydı ama öyle de söylenmez ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…