doktorumun patavatsizligi

vanilyakokulu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
79
24
27
2 gun once himenektomi olmak için kadim doğum uzmanına gittim ozel bi kliniğe eşimle birlikte olamıyorum bir yıldır kızlık zarım kalin ve vajinusmusum dedim bana Tamam yapalım operasyonu dedi" kocan seni kapıya koymadan"(kahkaha atarak) şok oldum ne diyeceğimi bilemedim neyse oldum ameliyatı çıktım kadın Tamam şimdi Allah var acı çekmeden oldum ve sonrasında içimi rahatlatti korkumu aldı inkar edemem ama sonrasinda soru soruyorum iste bakımı nasıl olucak böyle tahammülsüz şekilde cevap veriyor bende soracaklarimi tam sormadan neyse teşekürler deyip ciktim yani bakiminida nasıl yapılacağının bilmiyorum ne zamana kadar duş almicagimi gazlı bezi baticonu ne zaman kullanmaya birakicagimi bilmiyorum bu arada esim hep destek oldu yani benim keyfime yaptığım birşey degil bu bir hastalık bir yildir gitmediğim doktor kalmadı ağlama krizlerim en son kendime bişi yapicaktim eğer beni bu yuzden kapıya koyacak biriyse zaten gitseydi doktor saçmaladı yani

Bende universiteye ilk gittigim sene daha yasim 18 vajinamda kaşıntı var diye doktora gittim kadin kultur Allalık dedi uzun bir kulak temizleme cubugu cikartti bende korktum kızlığımı bişi olur mu dedim .Merak etme olursa aliriz seni nikahimiza demisti kadin sinir olmustum .ozaman cevap veremedim ama bu gun olsa catir catir veririm .bence telefon edip sorularini sor sonrada internet sitesi falan varsa yada google yer bildirimi oraya bu yaşadığın olayı yaz .Terbiyesiz kadın.
Tedavin bitince bence telefondada ayip ettigini soyleyebilirsin .

Bende ilk evlendiğimde çok kiloluydum hamile kalamıyorum diye gitmiştim bana o kiloyla koca nasıl buldun bu halinle hamile kalman mucize olur sen obezsin demişti. Eşeklik baki kalır diye boşuna dememişler. Diğer ay gayette gebe kalmıştım bu arada
Sen kilolu halinle bulmuşsun o zayıf hâliyle bulamadığı için kıskanmış diye yorumladım.

Ayarsız ya.
Neyse ki işini iyi yapmış, ehil olmuş ama insan olamamış cinsinden.
Bu arada operasyona dair bir bilgim yok ama dikiş var ise doğum dikişlerimden yoka çıkarak tedaviyi anlatayım; her tuvalet sonrası yıkayıp kurutma makinesi ile kurutup öyle batikonlayın.
Mümkün mertebe açık kalsın, evde etekle gezin çamaşır giymeden.
Duşta ise vajinal ürünler kullanmayın.
2 hafta sonra tamamen iyileşmiş olması beklenir, tekrar kontrole gitmelisiniz.

Bende universiteye ilk gittigim sene daha yasim 18 vajinamda kaşıntı var diye doktora gittim kadin kultur Allalık dedi uzun bir kulak temizleme cubugu cikartti bende korktum kızlığımı bişi olur mu dedim .Merak etme olursa aliriz seni nikahimiza demisti kadin sinir olmustum .ozaman cevap veremedim ama bu gun olsa catir catir veririm .bence telefon edip sorularini sor sonrada internet sitesi falan varsa yada google yer bildirimi oraya bu yaşadığın olayı yaz .Terbiyesiz kadın.
Tedavin bitince bence telefondada ayip ettigini soyleyebilirsin .
Gerçekten çok terbiyesizlik yani niye bu kadar kendilerini üstün goruyolar ayrı bi konu bende oyle aman dedim şimdi bişey derim canımı yakar boşver

Bende ilk evlendiğimde çok kiloluydum hamile kalamıyorum diye gitmiştim bana o kiloyla koca nasıl buldun bu halinle hamile kalman mucize olur sen obezsin demişti. Eşeklik baki kalır diye boşuna dememişler. Diğer ay gayette gebe kalmıştım bu arada
Allah Allah kilolu olunca ne oluyormuş ya doktor olmuş ama kilolu insanların hamile kalabileceğini bilmiyor ve dalga geciyor bunlar hastaları kendinden altta mi goruyolar bu denli rahatlar

Allah Allah kilolu olunca ne oluyormuş ya doktor olmuş ama kilolu insanların hamile kalabileceğini bilmiyor ve dalga geciyor bunlar hastaları kendinden altta mi goruyolar
çok dertsiz mükemmel bir hayatın var herhalde hastanedeki doktoru dert ettiğine göre
dangalağın teki yani bunu ciddiye mi aldın sahiden ?
Kimin dertsiz ve mükemmel hayatı var ki benim olsun burada sadece belirtmek istedim amacım doktoru özellikle anlatmak degil ona bu yüzden soru soramiyorum bu operasyonu olan varsa yardımcı olsun diye

Allah Allah kilolu olunca ne oluyormuş ya doktor olmuş ama kilolu insanların hamile kalabileceğini bilmiyor ve dalga geciyor bunlar hastaları kendinden altta mi goruyolar

Kimin dertsiz ve mükemmel hayatı var ki benim olsun burada sadece belirtmek istedim amacım doktoru özellikle anlatmak degil ona bu yüzden soru soramiyorum bu operasyonu olan varsa yardımcı olsun diye
niye soru soramıyorsunuz, siz sorun geçin
dalga geçecek diye mi korkuyorsunuz ?
geçiştiriyorsa sıkıştırın
size cevap vermek zorunda

Ayarsız ya.
Bu arada operasyona dair bir bilgim yok ama dikiş var ise doğum dikişlerimden yoka çıkarak tedaviyi anlatayım; her tuvalet sonrası yıkayıp kurutma makinesi ile kurutup öyle batikonlayın.
kontrole bile çağırmadıki 9500 tl ödedim bana diyoki yenemezsen gel vajinusmus tedavisi ol tabi oda ayrı para ama dediklerini uyguluycam çok tesekkur ederim

kontrole bile çağırmadıki 9500 tl ödedim bana diyoki yenemezsen gel vajinusmus tedavisi ol tabi oda ayrı para ama dediklerini uyguluycam çok tesekkur ederim
Siz üni hastanesinden randevu alın 2 hafta sonra, kontrol amaçlı.
Her şeye bir baksın mis gibi, olması gerekeni anlatsın, sonra kk kadınları olarak bir hal çare buluruz.
Burada aşırı topic var vajinismusla alakalı, operasyonu da olduktan sonra gerisi psikolojik.
Birçok yöntem öneri ile karşılaşırsınız forumu karıştırdıkça
Boşverin ya şu densizi, paranız cebinizde kalsın.

Ayarsız ya.
Konu ile alakasız ama ben doğumdan sonra baticonu falan hiç kullanmamıştım.lohusayim zaten temiz degilimki diye düşünmüştüm.Allaha emanet iyilesmisim.benin iç dış dikis atmışlardı 😒

Konu ile alakasız ama ben doğumdan sonra baticonu falan hiç kullanmamıştım.lohusayim zaten temiz degilimki diye düşünmüştüm.Allaha emanet iyilesmisim.benin iç dış dikis atmışlardı 😒
Off gerçekten kendi haline bırakmışsınız.
Belki kesi azdı ya da kendi yırtıldı bilemiyorum ama ilk doğumumda 13 ya da 15 iç dış toplam dikişim vardı.
Anam ağladı benim o dikişlerden değil yatmak, oturamıyordum dimdik hacı yatmaz gibi ayakta idim.
Fön makinesi soğuğuyla kurutup batikonlamamın önemli olduğunu söyledi doktorum, enfeksiyona karşı.
2 ay sonra gündelik yaşama döndüm bu kadar bakıma rağmen😂😂😂
Ama ikinci doğumumda 1 kere bile kullanmadım, zaten doğum yapmış gibi değildim şuan ne isem öyleydim. Belki siz de durum olarak iyiydiniz ki uyarmadılar bu konuda.

Off gerçekten kendi haline bırakmışsınız.
Belki kesi azdı ya da kendi yırtıldı bilemiyorum ama ilk doğumumda 13 ya da 15 iç dış toplam dikişim vardı.
Anam ağladı benim o dikişlerden değil yatmak, oturamıyordum dimdik hacı yatmaz gibi ayakta idim.
Fön makinesi soğuğuyla kurutup batikonlamamın önemli olduğunu söyledi doktorum, enfeksiyona karşı.
2 ay sonra gündelik yaşama döndüm bu kadar bakıma rağmen😂😂😂
Ama ikinci doğumumda 1 kere bile kullanmadım, zaten doğum yapmış gibi değildim şuan ne isem öyleydim. Belki siz de durum olarak iyiydiniz ki uyarmadılar bu konuda.
Ben 6 da doğum yaptım 1 de dikislerimi bitirdiler.yeni mezun ebe imisler sonradan öğrendim anamı ağlattılar 😃 3 kez dikişleri kesip baştan diktiler olmamış diye sucuda bana attılar kilolusun diye.kiloluda değilim yani.ama hiç problem yaşamadım valla aynı gün ayakta idim annemden hep fırça yedim nazar değecek diye 🤣

Ben 6 da doğum yaptım 1 de dikislerimi bitirdiler.yeni mezun ebe imisler sonradan öğrendim anamı ağlattılar 😃 3 kez dikişleri kesip baştan diktiler olmamış diye sucuda bana attılar kilolusun diye.kiloluda değilim yani.ama hiç problem yaşamadım valla aynı gün ayakta idim annemden hep fırça yedim nazar değecek diye 🤣
Ay maşallah, her yaranız böyle şifalanır umarım.
Ben yamuldum hem de ne yamulmak, doğum neymiş sunni neymiş diyecek kadar acı çektim.
Belki temmuz ayıydı, aşırı lohusa kanamam vardı, hava 40 derece falandı bunlar hep olumsuz etkiler tabi. İkincisinde sizin dediğiniz şekilde olabildim o da kendi yırtıldı kesi yoktu😂

Velhasıl, önemli yaralanma, kesik dikiş vs gibi şeylerde bu yöntem izleniyor, kulağımızda küpe olsun.

öncelikle geçmiş olsun . aynı operasyonu bende gecirdim

doktor çok patavatsızmis . insan cevap vermek istiyor ama bazen basireti bağlanıyor.

takmayın kafaya .

Cok gecmis olsun bence arayip sorun mutlaka bakimini. Evlendigimizde biz de cok rahat iliskiye girememistik, cok korkuyordum. Sag olsun lisede gzekali cemaatci bi kiz bizi korkutmustu. Yok efendim oraya civi cakiyorlsr gibi aciyormus bilmem ne. Onun yüzünden hâlâ korkarim bazen, arada sövgülerimi iletirim kendisine. Doktora odaklanmak yerine ne güzel iyi gecmis ameliyatiniz bunu düsünüp mutlu olun. Isterseniz yorum yazabilirsiniz doktor hakkinda, hem iciniz biraz sogur

Ben de baticon sürmedim. Drum hametan ve bi merhem daha vermişti ama aile hekimliğindeki hemşire sağolsun saç kurutma makinasıyla kurut her tuvalet sonrası demişti ondan sonra iyileşme başladı. Ben de ciddi ağrı çektim bir süre makinayla kurutma rahatlatmıştı beni

X