Doktorumu Kırmak istemiyorum... Yardım...

Fei_Lian

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
253
2
Kızlar bir konuda değerli fikirlerinize ihityacım var. CADIARZU

Rutin kontrollerim sırasında kendi Doktorum izinli olduğu için başka Dr gittim... Kendi Dr kadar olmasada ilgilendi benimle, ultrasonda bakarken de cinsiyetini görebiliyor musuz diye sordum... baktı ve kız :ecrin_bebek: olduğunu söyledi... bu arada 17 haftalık hamileyim...:CüvCüv:

Ondan önceki günde rahatsızlığım için acile gitmiştim. başka bir hastanede... orada da ultrasonla bakıldı ve o dr da erkek :ecrin_bebek: olduğunu söyledi... Şimdi yarın kendi Doktoruma gideceğim... test sonucu için... Doktorum söylemediği için güvenemiyorum cinsiyet tespitine... kendi doktorumu kırmadan nasıl anlatabilirim derdimi... ve galiba hasta kartına işliyorlar, bunlar bunlar yapıldı die...
yardımcı olur musunuz?

canım dr.lar alışkındır boyle sorulara neden kırılsın ki? onun işi bu!
aynen yazdıgın gibi kendisi yokken gittigin dr.ları ve cinsiyet tahminlerini soyle dr.una.
bakalım o ne diyecek?

canım öncelikle allah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin

soruna gelince sonuçta doktorun yokken gitmişsin başka doktorlara yani mecbur oldugun için gitmişsin bunuda doktorunun sorun edeceğini sanmıyorum

ama şu dikkatimi çektiki doktorun izine ayrılırken sana başka bir doktor önermesi gerekirdi acil durumlarda gidebeleceğin

kadın doğum uzmanları, bizim bu zamandaki ruh halimizi ve heyecanımızı bizden çok daha iyi biliyorlar, eminim doktorun bu heyecanını ve aceleciliği anlayışla karşılayacaktır. ayrıca sezen'in de dediği gibi eğer uzun bi süre yoksa acil durumlar için başka bi doktor önermesi gerekirdi zaten.
sıkma sen canını, bence rahatlıkla sorabilirsin

kızlar çok teşekkür ederim... tedirginliğim gitti sayenizde...
açıkcası ben tesadüfen doktorumun 3 günlüğüne izne gittiğini öğrendim... acil bir durum için aradığımda asistanı söyledi... bende aynı hastaneden başka bir doktora gözüktüm...

arkadaşlar Dün doktorumla görüştüm... bana ben hakem olamam dedi... bebeğin cinsiyetine bakmadı... hatta biraz fırçalar gibi konuştu... bu durumda daha bekleyeceğim... :)

X