Doktordan Geldim

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
evettt bugün doktora gittimmmm:sm_cool::sm_cool:
rahimim tertemzmiş doktor dedi. test yaptı sonuçları alıcaz amaa kendi seminere gittiği için anca gelecek hafta gösterebilicem.. smear testi istedi gelecek hafta onuda yaptırıcamm çok mutluyummm folbiol verdi onu kullanıyorummm:1hug::1hug:

Sevocummm sonunda hee:))) folbiol niçin? Bu arada Okmeydanına mı gittin? nasıl bir yer? Doktor felan nasıl biliyorsun bende hastane araştırıyorum :)) öpüyorum kocamannnnnnn

ya birde doktor bana dediki gebelik olunca 11 haftaya kadar alttan bakılıyomuş bu ne kadar doğru veya olması gereken bu mu?

insallah gebelik vardir
korkma altan muaneyse bi sey olmaz bana hep yapti sonra karindan bakti
simdi de muane icin bakiyo acilma falan var mi diye
allahin izniyle hersey yolunda gider insallah

Sevocummm sonunda hee:))) folbiol niçin? Bu arada Okmeydanına mı gittin? nasıl bir yer? Doktor felan nasıl biliyorsun bende hastane araştırıyorum :)) öpüyorum kocamannnnnnn

folibol bebek için hani zekası içinmi folikasit gibi işte. evet okmeydanına gittim doktorum betül hn çok ilgilendi çok nazikti zaten yaşlı bayan değil çok tatlıydı. inşallah sonum iyi olurrr çok mutluyum amaaaaa

kızlarrr benim annemdede babamdada hepatit b vardı bendede olacak korkusu beni yedi bitirdi az önce testin sonucunu öğrendim veeeeeeeeeeeeee negatifff yani hepatit b yokkkkkkkkkkkkkkkk:sm_cool::sm_cool:

herşey gönlünce olsun.
ALLAH'ım hakıında hayırlısı ne ise onu versin.
inşallah en kısa zamanda müjdeli haberide verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…