Doktora Gittim Hamilesin Dedi =(

arkadaşlar benide ekleyin yahu
ben nasıl arkadaşlık kuracağım bilemiyorum....
yaşım 30 3 senelik evliyim evliliğimden beri hiç korunmadım ama hamile kalamıyorummm...
yumurta takibi gördüm gonophane ve çatlatma iğnesi oldum...
doktorum yumurtan çok güzel çatlamış bekleyip göreceğiz dedi şu an adet olmama 3 gün var adetlerim hep düzenli idi....karnımda ağrılarım oluyor çok sık tuvaletim geliyor gece ateşim çıkıyor ama korkuyoruz sizce hamile olabilirmiyim
lütfen cevap verip beni ekleyin

ben bu sabah doktora gittim bi sorun yoksa 2-3 yıl bekliyicektim bebebk için doktor bana kızım senin bi sorunun yok hamilesin zaten 1.5 aylık dedi şoktayım yani ne hissettiğimi bile bilmiyorum sevinsemmi üzülsemmi

tebrik ederim ne güzel haber bu sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ALLAHım inşallah:sm_cool:

canım bazı arkadaşlarımız var uğraşmışlar ama olmamış sonrada birden hamile olduklarını öğrenmişler onun için inşallah bu defa hamilesindir merak ediyorsan bekle birkaç gün daha bir test yaptır canım

tubicik bekar olmana veriyorum bu düşüncelerini.
çünkü gelen bebeğin rıskını Allah veriyor diye düşünmek dar zihniyet değildir.
Kadere inanmaktır razı gelmektir .
Ve tabikide herkesin her canlının rızkı Allahtandır.Ben o kadar sorumsuz bir annenin veya adayının bu sitede yer aldığına inanmıyorum.İnşallah evlenince bize hak verirsin .

aki.no.bebiiHayırlısı olsun Allah tamamına erdirsin .Sağlıkla gelsin inşallah.

sevinmelisin............
Tebrik ederim rabbim...............
:ecrin_bebek: hayırlısıyla kucağınıza almak nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…