Doktora Gittim Hamilesin Dedi =(

aki.no.bebii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
328
0
37
ben bu sabah doktora gittim bi sorun yoksa 2-3 yıl bekliyicektim bebebk için doktor bana kızım senin bi sorunun yok hamilesin zaten 1.5 aylık dedi şoktayım yani ne hissettiğimi bile bilmiyorum sevinsemmi üzülsemmi

ne güzel bi haber bu çok şanslısın bak. sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah.

aaa negüzel bir süpriz olmuş sana canım.
tebrikler rabbim tamamına erdirsin inşallah

cocouk bir hayat gelecek demektir.eger iyi sartlarda büyütüp bakabileceksen ve iyi bir anne olacagına inanıyorsan tabikide cocouk sahibi olmalısın.yoksa gelişigüzel dogurup büyüteceksen "cocugu veren allah rıskınıda verir" gibi dar zihniyetli düşüneceksen hiç cocouk sahibi olma.günümüzdeki sapıklar tinerciler sokak cocukları katiller hep böyle bilincsiz anne ve babaların eseridir.buda unutma

cocuk büyütmek sanattır..

Son düzenleme:
ıçinde bi yer çoktan sevinmiş zaten.

Umarım sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.

Canım buna şok olmak diyorlar bir hafta sonra görürüm ben seni. Ben de başlarda ne yapacağımı bilemedim şimdi herşeyim o benimdelikafadulden

canım planlı olmayan hamileliklerde ilk önce hep bir şok oluyor zaten ya daha bekleseydi ben daha düşünmüyordum diyorsun ama daha sonra kalp atışını duyunca herşey değişiyor sonra ne zaman hareket edicek diye düşünmeye başlıyorsun birde hareket etmeye başlayınca biran önce doğsa kucağıma alsam diyorsun bence birkaç gün bekle onu kabullenecek hatta çok bile seveceksin bence

cnm tebrik ederim inş hayırlısıyla büyütürsün bence bu çocuğu sakın ha sakin aldirim deme birkere o sana gelmiş cnm allahım onu sana yollamış artık onun bir canım var canı verende allah alanda allah sen ne yücesin nede can almaya hakkın var bunu bedeli çok büyüktür cnm ama zannetmiyorum öylebir düşünce oldugunu cnm bebgin kasımda kollarında hadi hayırlısı cnm

tebrikler canımmmm

aldırmak ne demek bi bekar arkadaş öle yorum yazmışşş biz burda aylardır hatta aramızda yıllardır bebek için deliren arkadaşlar varrr istiyoruz olmuyooo kesinlikle aklının ucundan bile geçirme aldırmayı canımm

o rızkıyla gelir sen merak etmeee keyfi nedenlerle bebek aldırılmazz

rabbim kucağına da almayı nasip etsin tatlımm ne güzel bi sürpriz olmuş senin içinn darsı bizlerinde başına inşallahh

yok ya aldırmıyıcaktım zaten kim demiş onu sadece kocam istemiyodu onuda ikna ettim zaten hatta kendi kendine ikna oldu ben bişey yapmadım =)

hayırlı olsun bizler aylardır bebek için uğraşıyoruz sonuç alamıyoruz her ay adet olduğumuzda üzülüyoruz sende sevinsem mi üzülsem mi diyosun allahın verdiği bu melek için sevinmelisin bence

tebrik ederim.. Allah sağlıkla kucağına aldığın zamanı göstersin..

ay ne mutlu sana
tebrik ederim cnm
tabi başta şok olman normal ama üzerinden birkaç gün geçince öyle çok alışacaksın ki bebeğine
asla bırakamayacaksın onu
sıkı sıkı sarılsın sana dua et cnm

canım bırak süpriz hamilelikleri palnlı hamilelikte bile insan bi garip oluyo..

karmaşık duygular yaşıyo..

hislerin çok normal..

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..

çok sevindim artık anne olacaksın bu duyguya alışmış olmalısın
hayırlı uğurlu olsun sana

bizde o ekrana bakinca doktor bebek görsün diye dualar ediyoruz...
saglicakla al kucagina insallah,darisi isteyen herkese olsunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…