Doktor ultrosanda gebelik olabileceğini söyledi ama hcg negatif?

Ha_haa

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2023
41
53
26
Merhaba kızlar.Ovulasyon dönemini her gün değerlendirdim.Başlangıç tarihinden 1 hafta sonra kontrol için doktora gittiğimde ultrasonla baktı rahmin kalınlaştığını,yüksek ihtimal gebelik olduğunu söyledi doktor.Hcg ve Prolaktin testi istedi.Prolaktin 46 dan 67 ye çıkmış ama hcg <0,1 çıktı.2 gün sonra testi yeniledim değer gene <0,1 çıktı.Adet periyodum 37 gün.Gelecek adete daha 10 gün var bugün kasıklarımda bir sancı oluştu ama yarım saat kadar sürdü geçti.Erken mi bakıyorum yoksa olsa çıkar mıydı?Ne zaman kan ve idrar testi pozitif çıkar?Bir de rahim kalınlaşması gebelik oluşurken mi oluyor?Teşekkür ederim

Rahim kalınlaşması gebelik başında da olabiliyor adet yakinsada oluyor o kadar çok gebelik testi yaptılar ki banada rahim kalınlığı sebebiyle normal birşey bu durum adet tarihinizin geçmesini bekleyin şuan yapabilecek birşey yok daha çok erken zaten

Çok teşekkür ederim ama adetime 13 gün vardı doktor bunu söylediğinde.37 günde bir adet oluyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…