Doktor kilo vermek için glifor verdi ama..lütfen yardim

yemegin hemen ustune icmeyi denediniz mi ?
birde yogurt tuketin bu ilacla ozaman calisir bagirsaklariniz

Pko yum bende üstüne hipotriodi var ölüm orucu tutmadan kilo veremiyorum. Metformin kullandım bir ara 500 lük diyetle güzel kilo vermiştim. Doktorunu değiştim o glifor 1000lik verdi. Bırak kilo vermeyi kilo aldım nasıl oldu bende anlamadım. 😂
O glifordan bende şikayetçiyim bende kilo veremeyip resmen göbek yaptı onun içindir 3 aydır spora yazıldım, kimyasal benim bedeni bozunca ilacı çöpe attım

Bende kullanıyorum glifor. Benimde bağırsaklarımı taş gibi yaptı musil aldım 1 kere kullandım normale döndü..

Evet ilaç zayıglamaya yardımvı şeker ilacı ama i
Selam sevgili kk üyeleri. Uzun zamandır yazmıyordum ama belki hatirlarsiniz. 130 kilodan 67 kiloya kadar düşmeyi basardim .üzerine estetik operayonlar germe operasyonları. .Bunlar için bi gün ayrı başlık açıp bilgi vericem. Çünkü ben bu ameliyatları olmadan olan birini bulamamistim..neyse konuya geleyim ben şimdi bi on kilo daha vermek için yola koyuldum. Boy 170 yaş 23 bu arada.bi buçuk aydır sağlam spor yapıyorum gundr 10 km yürüyüş ve bir buçuk saat ağırlık çalışıyorum ama çok yavaş kilo kaybı oluyo.endokrinoloji ye gittim. Şekerim ölçüldü. Doktor değerlerin normal ama metabolizmanı çok yavaslatmisin dedi ve glifor verdi. Bu kilo vermeni de sağlar dedi.ama ben ilacı kullanmaya başlayınca fena kabiz oluyorum.milleti ishal yapmış bu hap beni tam tersi .Karnım taş gibi oluyo. .Bu konuda bilgisi olan var mı. Ne yapmalıyım bu geçici bir etki mi sizce??
diyet ve sporla verin ilaö şeker ilacı evet zayoflatıyor ama etken maddeleri tehlikeli ben olsam kullanmam.Sağlıklı yaşamlar dilerim.

Kısa zamanda hızlı kilo verme metabolizma ve vücudunuz için iyi bir şey değil ki. Hızlı kilo kayıplarında vücutta sarkma da oluyor. Adam akıllı sizi reklam aracı olarak görmeyecek bir endokrin doktoru ve diyetisyen, bir de pilates merkezi üyeliği ile 6 ayda, bir yılda verin. 1 ayda değil. İlaç düzenlemeyi de yine doktorunuz yapar. Her ilacın belirli yaygın yan etkileri, daha az görülen ve nadir görülen etkileri var. Kimsenin tecrübesi sizi etkilemesin.

X