Doktor kilo vermek için glifor verdi ama..lütfen yardim

herkes de google tıp bitirmiş herhalde bu ülkede, dahiliye uzmanından daha iyi biliyorlar.
metforminin endikasyonlarından haberleri yok gelmiş yorum yapmışlar.

Keşke ilaç adi yazmasaniz biz kilolular bazen kolay yoldan kilo verme çabasi içine girebiliyoruz.

Keşke ilaç adi yazmasaniz biz kilolular bazen kolay yoldan kilo verme çabasi içine girebiliyoruz.

Kilonuz varsa ve çabaya rağmen veremiyosanız zaman kaybetmeden doktora gitseniz iyi olur.

Bi dr bormal dersede başka bi dra daha gidin drlarda insan bazen gözden kaçan yada atladıkları bişey olabiliyo

Bende gizli şeker ve insülin direnci var dr verdi ama bende kullanmıyorum kiloda verirsin dedi obezimde ama haplarla ilgili kötü bir geçmişim var içemiyorum nefret ediyorum ilaç içmekten bu yüzden unutuyorum ve içmiyorum
Benim asıl merak ettiğim önce ve sonranız motive olmak çok isterim

Çok iyi anlıyorum sizi. İstediğim kiloya ulastigim an ki yaklasik 10 kilom kaldı. Fotoğrafları bile atıcam merak etmeyin. Ben kiloluyken çok zorlandım. Zayifladim sarkmalar oldu o konuda da hiç kimseyle konusamadim. Estetik olanlardan bahsediyorum. O yüzden hedefime ulastigim an bi başlık açıp her konuda tecrubelerimi paylasicam merak etmeyin.beni bekleyin:)

Bazı testlerin üstünde hormon yazıyor ama sizin dediginiz isimde bişey yok .benim bi doktora daha görünmem laizm

Kadın doğuma gidin reglinizin 3.gününde
reglim düzensiz testlerimi yaptırmak istiyorum diyin.

Eğer kist vs var ise regli düzeninizi bozar buda kilo almanıza sebep olur

Eski kilolarınızın sebebi bu olabilir şuanda verememenizinde

Çok bekletme beni izlemeye alırmısın

Yağ yakıcı mi allah allah.benim babam şeker hastası hem de öyle böyle değil şekeri fena yüksek. O yıllardır kullanıyo ama hala 115 kilo hiç zayiflamadi
Ama sorunun cevabını sen kendin vermişsin...kilo vermeye yardımcı olmadığını bizzat görmüşsün...niye hala kullanmak istiyorsun?

Ama sorunun cevabını sen kendin vermişsin...kilo vermeye yardımcı olmadığını bizzat görmüşsün...niye hala kullanmak istiyorsun?
Benim amacım ilacın kilo verdirme etkisi değil ki
Ben zaten düzenli besleniyorum günde 3 saatten fazla spor yapıyorum. Eğer metabolik bir sıkıntı varsa onu çözmek için içiyorum. Yoksa kilo vermek için böyle yollar hayatta denemem.

Şunuda söylim bu ilacı normal hasta olmayan insanlarında kullandığını çok duydum kilo vermek için verdiriyor diyebiliyorum bende

E tamam işte.metabolizmayı hızlandırsaydı baban da kilo verirdi..eminim yüksek şekerden dolayı diyette yapıyordur adamcağız...ya bilemedim ama kullanma öyle ilaçlar...diyetisyene git..şimdi eve 3 öğün yemek gönderen diyetisyenler var..en azından bi süre direnci kırarsın..diyet yapsan da vücut bazen kilitliyor kendini...yiyecekleri değiştirmek işe yarar belki..

Biraz vücudunu şaşırtsan mesela 1 hafta spor yapma biraz daha fazla ye senin vücudun bu tempoya alışmış ve dr un dediği gibi metebolizmanda alışmış yavaşlamış bencede

verirsin cnm istediğin kiloyu fakat zaman alır.ilk başladığın kiloyla tabikide fazla kilok aybın olur fakat şimdi zaten çok çok kilolu değilsin tabikide vermen zor olucak.doktorun verdiğin ilaçta saçmalığın daniskası.bu kadar kilo vermişsin az daha sabır et o kilonda gider zaten.kafana da çok fazla takma 1 ay da hızlı verip alıcağına 3 ayda ver hiç alma derim ben.

Bende 3 gündür kullanıyorum bende de insülin direnci var diyet yapıyorum veremiyorum ya da şeker yuzunden bozuyorum sonra doktor yardımcı olur kilo vermemeni düzenler dedi bakalım 1 hafta sonra tartılacağım annemde de şeker var bu arada ama annemde veremiyor bu ilacı kullandığı halde

Pko yum bende üstüne hipotriodi var ölüm orucu tutmadan kilo veremiyorum. Metformin kullandım bir ara 500 lük diyetle güzel kilo vermiştim. Doktorunu değiştim o glifor 1000lik verdi. Bırak kilo vermeyi kilo aldım nasıl oldu bende anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…