Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Evet ya resmen sadece ucumuz kaldik sanki, ben en cok elfidayi merak ediyorum, cunku onunla tanismistim ve ne kadar cok istedigini gormustum, insallah guzel haberler verir bize.

Merve

İnş onlarda tez zamanda iyi haberler verirler canım. Ben de ankarayı merak ettim. Neredeyse bir hafta oldu doğuralı. Umarım sağlıklıdırlar.

İnş onlarda tez zamanda iyi haberler verirler canım. Ben de ankarayı merak ettim. Neredeyse bir hafta oldu doğuralı. Umarım sağlıklıdırlar.
ayyy inşallahhh ankara ve bebişi iyidir.. o yavrusununn kokusunu bırakıp gelemiyordur .. fulyayada faceden yazdım amaa inşallah görür cvp verir..

kızlar merhaba.testi yaptırdım ve allahıma şükürler olsunki pozitif. bilgisayarım çöktü ve ne zamandır giremiyorum. şimdi bile eşimin masaüstü bilgisayarından giriyorum( bundan girmek çok zor geliyor). dün akşam malesef amcam vefat etti ve ben cenazeye bile gidemedim(eşim asla olmaz dedi) moral sıfır yani. ağlamamak için zor tutuyorum kendimi niyeyse testten beri bir türlü sevinemiyorum. hissedemediğim için herhalde...

Canım çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsim. Burada başınız sağolsun. Eşin üzülmeni istememiştir. Zaten üzüntü yok bize. Kendine çok iyi bak..

Canım çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun.Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsim. Burada başınız sağolsun. Eşin üzülmeni istememiştir. Zaten üzüntü yok bize. Kendine çok iyi bak..

sağol canım inşallah allah hepimize kucağımıza sağlıklı sıhhatli bir şekilde almayı nasip etsin. önce tutacakmı stresiydi şimdi acaba sağlıkla kucağımıza alacakmıyız stresi. bu arada 2 şey merak ettim. estrofemi ne zaman bıraktınız (çünkü çocukta anomalillere sebep oluyormuş. x kategorisinde bir ilaçmış) ve hemen mi yoksa birden mi bıraktınız. kontrole ne zaman çağırdı doktor. benim asıl test günüm perşembe aslında. inşallah artmaya devam eder. hemşire perşembe tekrar görüşelim 15 gün sonra randevu dedi. çok geç değil mi. diğer sorum ev işi yapıyormusunuz. mesela hala eğilip kalkmıyormusun. bende aynı senin gibi hiç yere eğilmedim,uzanmadım. hala byle devam edecekmiyim...

Canim oncelikle cok tebrikler, cok sevindim, o gun orda oturup konusurken ne kadar sabirsiz ve heyecanliydin, bak Allah sonunda yuzunu guldurdu ne guzel..

Estrofem ne? Ben hic kullanmadim oyle bi ilac. Su anda sadece jeli kullaniyorum, Erbil 3 ay dolana kadar kullanacaksin dedi. Jelin disinda ise vitaminleri aliyorum. Baska bisey yok.

Ben evde hic ama hic bisey yapmiyorum. Ne ev isi, ne kopeklerle ilgili hicbisey. Sanirim dogrusu bu.

Merve

Oleeeeeeeyyy,, hayırlı olsun canım Allah kucağınada almayı nasip etsin inşallah.... sıra fulyamdaa.. Allah hepimizin yüüznü güldürsün inşlalh.. canımmmm diğer msjında ev işlerini sormuşsun kesinlikle yapmaa.. daha yen tutunmaya bşalıyor bakk benm kaçıncı haftam hala korkuyorum yanii.. ytabii yapmadanda olmuyo ama dikakt ediyorumm.. kuzum o tedirginlikler hiçç bitmiyorr.. dr testler istemişti bugün aldım. kafamı karıştırdı bazıları moralim bozuldu inşllah ciddi bişi değildir kafaya illaki bişiler takılıyor anlayacağın.... amaaaaaa moralini yüksekk tuut..
canımm bu araada başın sağolsun.. Allah geride kalana sabır versinn.. Mübarek günlerde inşallah mekanı cennet olmuştur..

mervettiiinnn canımmm vitaminlere devam hee.. hatırlıyormusun iğneden ne zman kurutulcam diyordum sanaa :)
şimdide omega-3 içerken midem bulanıyor.s abhalarıda elevit içerken :) Elevitten kurtulamamdaa şu omegadan ne zman kurutlacağızz :)))))))) canımm sendenn test istemişmiydiii CMV IgG Negatif yazıyo . Toxoplasmanında biri negatif biri pozitif. bugünde bunları kafaya taktımm.. ne anlama geliyr bunlarr .

Omega 3 bana da dert valla, o igrenc balik tadi agzima geliyo surekli.

Test istedi tabi, toxoplasmalarin ikisi de negatif cikti, diger dedigini hatirlamiyorum, test sonuclarimda Erbil'de ama bana gecen hafta tum test sonuclarin olmasi gerektigi gibi son derece normal dedi.

Sen de gitsene bu hafta, git de icin rahat etsin.

Merve

Kullandığım ilaçların bir kısmı aşağı yukarı aynı olsada uygulan tedaviler değişiklik gösterebiliyor. Dediğin bu ilacı hiç kullanmadım. 3 ayın sonuna kadar jel kullandım. Vitaminlere ve balık kapsülüne devam ettim. 3ay sonunda dahada içemem deyip balık yağını bıraktım. Yemek yiyemiyordum çünkü. İstersen Erbil beye danış canım. Ev işi ben yeni yeni başladım yormadan ve eşim görmeden. Yoksa çok kızıyor.

teşekkür ederim canım. ya çok enteresan bir şekilde ben transferde ve sonrasında da çok sakindim. allah onun sabrını verdi sanırım. bir tek testten önceki gün biraz korktum ağrılar fazlaydı adet olcam sandım. bu arada ben senden tecrübeliydim benim sürekli kasıklarda batmalarım oldu ve halada var hatta. ve bunu iyiye yordum demiştim ya bu bence tutunmanın göstergesi diye. artık kesinleşti.. estrofem e gelince senin kullandığın bantlar var ya onun ilaç şeklinde olanını kullandım ben. ama bende sizin aksinize iğne olmadım hiç. mustafa hoca gerek görmüyorum dedi. sadece estrofem,jel ve vitaminler ..

canım çok sağoll. allah hepimize kucağımıza almayı nasip etsin. şimdide fulyamda inşallaaaaaaaaaaaahhhhh. bu testlere gelince yorum yapamıycam:26::26: çünkü biliyorsun aşama aşama araştırıyorum. yasemin ve merve daha iyi bilirler. ama allahın izniyle birşey yoktur inşallah. omega3 e gelince gerçekten iğrenç bir tadı var. ama benden size tavsiye gece tam yatmadan önce için. ben öyle yapıyorum ve tadını kesinlikle almıyorum.çünkü o sırada uyuyorum ve sabaha kadar etkisi geçmiş oluyor. yoksa uyanıkken ağıza gewliyor tadı:100::100: bide sen test gününden sonra ne kadar zaman sonra çağırdılar seni kontrol için. ben 1 hafta içinde diye hatırlıyorum. bana 15 gün sonra dedi

evet canım sanırım tedavi değişiyor. benim doktorum mustafa bey ve fazla ilaç yükleme taraftarı olmadığını hep söylüyor.bende iğne kullanmadım mesela. transfer günü bile iğne yapmadılar banada fulyamada. bir tek sizin bant olarak kullandığınızın ilaç versiyonunu kullanıyorum ben. gerçi bu son görüşüm olacak onu muhtemelen inşallah bende erbil bey ile devam edicem. bu arada desene 9 ay boyunca bizim evi pislik götürecek annemden yadım alıcam artık. gerçi ben transferin ilk gününden beri eğilmeden ve uzanmadan yemeğimide yaptım,evide hafif hafif toparladım. temizlik yok tabi. burdan şuna emin oldum zaten yatmak kesinlikle iyi değil. bir yerde okumuştum zaten bir doktor diyorki. eğer yatarak tutsaydı herkesi yatırırdık 10 gün ve herkesin tutardı. ben bunu düşündüm ve hiiiiç yatmadım.

Kızlarrrrr bi ben kaldim valla beklemede bakıyomdaaaa :)amannn inşallahhh poZitifi görimdeee benrazıyım aZcık daha beklemeyevalla ben elfidamınnnn dediği gibi 10.günde yapcam korkudan ve meraktan delirmek üZereyim ((şükür elfidamda güzel annişlerrrrr kervanına katıldı Rabbimmmmmm sağlıkla kucağınızada almayı nasip eder inşallahhhhhhhhh bu arada nolurrrr banada dua edin kızlar yaşadığım o kadar aksilik oldu ki inşallahhhhhh bebeğim sıkı sıkı tutunmuştur ve benimledir halaaaaa inşallahhhhhh

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayırlısı inşallah canımm... bende öyle yapıyorumda bu aralar midem çok hassas olduğu için gecede içsem onun kokusu burnuıma geliyor ( 2 gündürde ara ara kusmaya başladım inşallah sizin rahat geçer bu döneminiz.. canımm ben ilk test tarihinden önce yapmıştım. 4 gün sonra testi tekrarlattıı.. (tam tarihimde) 1 hafta sonra çağırdı.doğru hatırlıyorun cnm... seninki kaçıncı gün embriyosuydu ? kan değerin kaç çıktı canım..

iğneyi kullanmamak en büyük şansın olmuş bu tedavidee :) mosmor olmuştu göbüşümm :26: Alalh çok şükür hepsine değdii . canım ben bantları keseyi gördükten sonra bıraktım.. amaann bırakk evii kuzum benim çamaşır öbeğini görsen yatak odasında bende yemek yapıyorum, az bi evi toparlıyorum zatenn halim olmuyo midemden dolayı kolumu bile kaldıramıyorum .:18:

:) omega- 3 ten kurtuulru kurtulmaz bana müjdeyi ver tamam mıı

gidicem canımm. cuma kısmetse ordayım :)
yaseminnin dediği gibi bu tedirginlikler bitmeyecek galiba bir süre ..

Son düzenleme:
evettt en çıtır anne sen olacaksın :) seniinndee mutlu ahberini alalımm gebelik takiplerine başlayacağız :)) Dualarımız seninle canım.. Allah emeğimizin karşılığını versin inşl. mübarekk ramazan ayında. cnım sende de kasık batması vs. oldumu. adet ağrısı biliyorusn bende çok olmuştu .. ondan sonra mervettin gibi panik olmuştumm test yaptırdım erkenden :))

kızlar başlığı görünce dayanamadım.
benim arkadaşımın da 4 senedir bebeği olmuyordu. burada başlık açtı. erbil bey kendisine önce mesajla sonra telefonla ulaşmış.
arkadaşım ağrı'da. istanbul'a kalkıp gelme imkanı yoktu.
inanmıycaksınız belki ama telefondan mailden tahlillerini işlemlerini takip edip yönlendirerek 2 ayda hamile kalmasını sağladı.

inanın bende de pko vardı ve bebeğim olmayacak diye ödüm koptu. 6 ay denedim sonra arkadaşımla konuşurken doktorunun "doğal" yoldan hamile kalma yöntemini anlattı. hayran kaldım.

pko'su olan var mı bilmiyorum ama şu "şeker" ve "şekerli" gıda tüketimi tüm metobalizmayı bozuyor. inanın ben 1 ay içerisinde aşırı sevdiğim pasta, muz, havuç, tatlı içeceklerin hepsini kestim. 1 ay sonunda rabbim nasip etti.

kızlar beslenme sağlıklı yaşam çok önemli. günde en az hiç olmazsa yarım saat yürüyüş yapmak, gün içinde de hareketsiz kalmamak, ayakları üşütmemek, et, yumurta, süt, peynir, balık, yapraklı sebzeleri tüketmek çok ama çok önemli kızlar.

rabbim sizi de en kısa zamanda bebeklerinize kavuştursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…