Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

Yaso ben persembe gidiyorum, tam 8 haftalik oluyo, insallah gum gumleri duyucam, İNSALLAAAHHHHH

Merve

Tabiki hem de hemen, yeterki bi duyayim, su anda da o panik basti beni, bu panikler hic bitmicek galiba

Merve

Bitmesede azalıyor. Her gittiğinde yeni şeyler duyuyorsun. Bir daha ki gitmede kaç haftalık olacaksa onları araştırıp hayaller kuruyorsun. Boy boy resimlerine bakıyorsun. Paniğe sıra gelmiyor...

Bitmesede azalıyor. Her gittiğinde yeni şeyler duyuyorsun. Bir daha ki gitmede kaç haftalık olacaksa onları araştırıp hayaller kuruyorsun. Boy boy resimlerine bakıyorsun. Paniğe sıra gelmiyor...
ayy inşallah yaseminciğimm.. şu panik hallerini üzerimizden atabilsekk hayırlısıylaa :) h ultrason resimlerine bakark cinsiyetli belli olsaaaa ciciler gördükçe benm yavruma yakışır diye hayaller kursaaakk.. ahhh ahh :) Diken üzerindeyim bu aralar :)

Hadi bakalım nisancım gözümüz Aydın Rabbim utandırmasın sağlıkla alalım kucağımıza inşallahhhhh:))))merveeee maşallahhhh 8i devirdin bebişinleeee:))))darısı bizimda başımıza biz de sizin gibiyiz aramızda sizin gibi:))))inşallah biDe güzel güzel haberler alırız sizin gibi elfidayla )))inşallahhhhhh bizede dua edin benimde transferim yarın bakalım heyecandan duramıyorum yerimde:))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

Aynen nisan yaaa, bi oohhhhhh desek artik. Pozitifi gorunce hersey bitti zannediyordum, meger daha yeni basliyomus..

Merve

Sağol.5900+ ilaçlar dediler ya bu ilaçları nereden temin ettiniz? Bunu merak ettim ben:18::18:

Merhaba arkadaslar, forumda yeniyim ve bu ilk mesajim. Oncelikle herkese bol sans diliyorum.

Merak ettigim bu konu basligi altinda herkes Erbil Bey'in hastasi mi ve ozellikle hangi durumlar icin onerirsiniz?

Yasim 37, 6 ay dogal deneme sonrasi 2 asilama bir tup denememiz oldu. Ilk asilama subat ayında 7 folikul, 2. si mart ayinda 2 folikul ve nisan ayi tup bebekte 4 folikul gelisti, cok iyi kalitede 2 embriyo transferi oldu, sonuc negatif. Iyi bir merkezde yaptirmis olmakla beraber kisa sure dogal deneme yaptigimiz ve apar topar bu surece girdigimiz icin aklimda hep tup denemesi icin acele mi ettik sorusu var.

Suanda referans sayilabilecek top 5 de yer alan iki merkez ve dr la daha gorustum, onlar da acele etmemi normal olma sansinin %1-2 oldugunu soylediler. Bir yandan da uzmanliklari geregi boyle soylemeleri normal diye dusunuyorum. Son olarak bahceci klinigi kaldi. Erbil Bey'in adini cok duyuyorum, Mustafa Hoca zaten tartismasiz. Randevu alacagim ama kimden almam gerektigi konusunda kafam cok karisik.

Deneyim ve onerileriniz cok yardimci olacaktir.

Sevgilerimle

Kızlar bu arada benim kasıklarım ve belim ağırıyo elfidam ilaçlardan dedi ama ne bilim korkuyorum bi aksilik olur mu dieestrofem ve jel dedi sizde nasıldı var mıydı böle bişey????

Benim ikinci ve ucuncu gun sol kasigimda bicak batmasi gibi bi his oldu, agri degil de batma seklindeydi, bi de yanlis hatirlamiyosam bi gun hafif bi bel agrim oldu. Panik olma, normal bunlar, vucudun o kadar cok degisiklikle cebellesiyoki illa bi yerlerden tepki veriyo iste cnm, sakin ol, hersey cok guzel olacak, geliyo meleeeekkkk :)

Merve

Temdance şimdiden hayırlı olsun Rabbim utandırmasın yaştan dolayı elini çabuk tutman iyi olmuş bence :&#8378)bu merkez bence Türkiye'nin en iyisi embriyologlar ve hocalar harika:)))düşün yarın transferim olcak benimde ki ben Mustafa hocanın hastasıyım :)))ve iyiki buradayım diyebiliyorum:)))

İnşallajhhhh Mervecim yaaaaa benimde yarın ya transfer acayip stresliyim :)))))birazdan balık yemeğe gitcem eşimin başının etini yedim:))))

Transfer öncesi olmuş muydu sende benimkiler gibi aman değerlerim normal olsunda transfer için :))))

ayy canımm hadi hayırlısı sende all bebişini.. sizinde aranızda 6 günmü olacakk.. duallarım seninle cnaımm.. sıkı sıkı tutunsun bebeğin & bebeklerinn :) canıımm bende yarın tam 7 haftalık olacağım kısmetse.. zaman nasıl su gibi akıyor :) amaa randevu günü gelmiyor birtürlü :) ileriki aylarda daha uzun periyodda çağıracaklar nasıl sabredicem bilmiyorum

Transfer öncesi olmuş muydu sende benimkiler gibi aman değerlerim normal olsunda transfer için :))))

canımm jelden oluyor sanırım. bende hala sıktıktan sonra hafif kasık ağrısı olabiliyor.. telaşlanma yarınn sıkışıklığına dikkat et sadecee

Benim de olmuşru canım. Jellerden demişti Erbil bey. Çok fazla hormon alıyoruz...

Hayırlısı olsun canım. Rabbim inş tez zamanda kucağını doldurur. Bizler Ebil beyin hastalarıyız. Sırayla herkesden hamilelik haberleri alıyoruz. Kesinlikle işinin ehli bir hekim. Seçeneğin kalmadı ise hiç düşünme derim. Acele etmeden sana özel davranarak olumlu sonuca ulaşmaya çalışır.

Daha en az bu kadar daha beklemen lazım tatlım. Bana 12. hafta %85 dedi. 14+3 haftada %100 gördü. Ama ben halen o cicilere bakarken kendimi çok zor tutuyorum. Çünkü şimdi alsamda en az 6-9 aylık almam lazım. Benim bebişim tamamen kış bebği olacağı için üst baş olayı en sona kalacak sanırım...

yinede baktıkça özeniyor insan :) canımmm benmde şubat olacak Allah kısmet ederse :) tamm ısırmalık olacak yaz geelcek o çıplak bacaklarını yicemm seninki abla olacak :)

Selam hosgeldin, benim de yasim 38, Erbil sayesinde ilk denememde hamile kaldim. Cok seker bi adam, isini bilen ve guven veren bi doktor, kesinlikle tavsiye ederim.

Merve

yinede baktıkça özeniyor insan :) canımmm benmde şubat olacak Allah kısmet ederse :) tamm ısırmalık olacak yaz geelcek o çıplak bacaklarını yicemm seninki abla olacak :)

Ay hiç sorma o minik ayakları yemek için sabırsızlanıyorum. Sadece bez ile emekler artık.

Amin, teşekkürler. Umarım yarın da süper geçer ve herşey gönlünüzce olur. Sizde tam olarak konu neydi, yaş ve tedavi süreci nasıl oldu acaba? Ve tabii bu kadar iyi dr arasından nasıl karar verdiniz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…