Doktor Engin Erkal super bir doktor

Gizmo88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2015
10
3
36
Merhaba,

Kizlar burun ameliyati olmak istiyorsaniz ve memnun kalmak istiyorsaniz sonrasi ozaman size sadece bir sey diyorum DOKTOR ENGIN ERKAL :)

Benim cok sorunlarim oldu burumla. Iki kere Isvecde ameliyat oldum, orda yasiyorum. Ilk ameliyatim sadece nefes darligi icindi. Ama olmadi hala burnumla zor nefes aliyordum. Sonra bir ameliyat daha gecirdim hem estetik hemde tekrar nefes darligi icin. Doktor cok hatalar yapti. Burnumu cok kötu durumda birakti. Estetikle burun ucumu kaldirmak istemistim. Ve burun sirtinda kucuk bir kemeri aldirmak istemistim. Sonuc burunucu hala dusuk, eskisinden daha topak, butun burunda egrlik olustu, burnun icinde burun etleri kalmisdi. Termler kullanacaksam, hanging columella ve pollybeak olmusdu. Ayni zamanda kiz kardesim de ayni doktora estetik olmustu. Onun durumu daha berbat oldu. Cok fazla görunen deformasyonlar olustu. Benimkinde gözle fazla dikkat cekmiyordu. Kizkardesimde burun ucunda dikis unutmus bu yuzden burunucunda görunen bir iz olusmusdu. Ikimizde egrilikler olustu. Kizkardesimin burnu bildiginiz kus gagasi görunusundeydi. Ikimizde cok kötu bir sene gecirdik bu yuzden. Ben bu yuzden Turkiyede doktorlari arastirdim revizyon icin. Kapsamli bir arastirma sonucu Doktor Engin Erkal buldum :)Kizkardesimle beni bu durumdan kurtaran doktor. Iyikide bulmusum. Samimi söyluyorum onun gibi iyi ve gercekten umursayan bir doktor görmedim. Ilk görusmemizde butun diyeceklerimiz dikkatle dinledi, isvecde görmedigim görusmeyi onunla gördum. Dikkatle inceledi, kamerasiya bakti burnun icine (isvec de bile böyle yapmadilar) sonra resim cekip bilgisayarda nasil olacagini beraber konustuk karar verdik. Aynisi kizkardesimle de yapti. Bize o gun iki saatini ayirdi.

Ameliyat iki gun sonra oldu, önce ben oldum sonra ertesi gun kiz kardesim. Ameliyat öncesi bir gun farkli kontroller yapildi, testler, tomografiler cekildi, narkos doktoruyla görusuldu. Hersey cok titizlikle yapildi. Cok guvenvericiydi. Hastane personeli de cok iyi.

Hatirlarsaniz ben iki kere ameliyat oldum daha önce. Ama bu sefer ameliyat sonrasi surec cok cok daha kolay ve rahat gecdi. Hastanede iki gun kaldim, bu sure icinde surekli hemsireler bizi kontrol ediyordu, bir sorun olsa hemen hal ediyorlardi. Doktorumuz Engin Erkal her gun gelip bizi kontrol ediyordu. Yuzumdeki sislik sadece ilk 3 gun oldu sonra gecti. Simdi sadece aksamlari bantliyorum doktorumun tavsiyesi. Ucuncu haftamdayim simdi ve kimse fark etmiyor bile burnumdaki ödemi.

Ve sonuclar muhtesem oldu. Engin Hoca benim burnumun umdugundan cok daha kötu durumda oldugunu söylemisti, ameliyatda acdikdan sonra belli olmus. Isvecdeki doktor burun sirtinda bir delik birakmis, burunucunda cok fazla dikisler yapmis, orasini buzusturmus, onu acmak cok surmus ve zor olmus. Ama gercekten kizkardesimin ki de benim ki de super oldu. Kiz kardesimin burnu okadar berbat bir durumdaydi ki, inanamasiniz, simdi okadar bir tatli burnu var ki :) benimkide istedigim gibi oldu. Dusuk burun ucundan kurtuldum, kucuk bir burnum oldu :). Cok umitsizdim cunku basima okadar sey geldi isvecdeki doktorun yuzunden ama Doktor Engin Erkal gercekten yardim edebildi. Bu yuzden buraya yazmak ve paylasmak istedim.

Iyilesme surecinde burunumuzun ustunde plastik varken bile kac kisi bizi durdup sordu sokakda doktorumuzun ismini, ben isvece dönecegimde bile havalimaninda, bir bayan durdurdu sordu :) bende seve seve söyledim doktorum ismini. Gercekten ben ve kizkardesim Doktor Engin Erkali tavsiye ediyoruz. Isterseniz resimlerde gönderebilirim. Doktorumuzun instagraminda da var resim.

G Gizmo88 merhaba ben engin beyin instagramında bir foto gördüm ama çok beğenmemiştim. bence net çekilmediği için. senden fotoğraf istesem önden ve yandan lütfen

image.png image.png image.png

Kiz kardesim ve benim resimlerim önceki ve sonrasi, iyi görunen burunlari engin erkal yapti :)

X