Lazer Epilasyon DOKTOR dan LAZER VE CİHAZLAR mutlaka okuyun

kendinize ait bir konu başlığı altında yazarsanız sanırım daha etik olur,ayrıca bende sizin tamamen yanlış bilgilendirme yaptığınızı ve farklı amaçlar içinde olduğunuzu düşünüyorum...

bakın kimse sizi burada yani benim başlattığım konu altında zorla tutmuyor ben özgürce insanları kandırdığını düşündüğüm ve sanayi bakanlığına şikayet edilse durdurma ve hatta ağır para cezası alabilecek insanlarda doğru olmayan bilgilerle umut uyandıracak ve cezbedecek bilgileri yıllardır internet sitesinde bulunduran bir işletmeyi eleştiriyorum,sonuçta hiç bir hekim tabipler odası tüzüklerine göre bu şekilde reklam veremez,yönlendirme yapamaz,bu insanlar saçma sapan bu söylemleri reklam amaçlı kullanıyorlar bence seviyesizlik bu ve buna çanak tutan henüz mesleki kurallarımızı bile bilmeden yorum yapan sizin söyleminizdir...

O zaman bir zahmet şikayet edin bakalım ne oluyor. Bilimsel açıklamalrına cevap dahi veremediğiniz meddoc sizin söylemlerinizi tamamen çürüttü bence, çaresizce çamur atacağınıza oturup sizde bilimsel yayınlar okuyup kendinizi geliştirin bence. Burada biz aramızda sohbet ediyoruz, bir hekimin ticari firma adıyla reklam yapması ayıp burada. Ben sizin hekim dahi olduğunuzu sanmıyorum. Sizin muhatabınız meddoc, ben değilim ki, bilginiz yetiyor ise karalama yapmak yerine onun seviyeli ve bilimsel yazılarına cevap verin !

Hanımlar yeter,
mümkün olduğunca saygılı bir şekilde uyardım.Bu sitede reklam yada karalama yapılamaz.
Kötü olarak adlandırdığınız kuruluşları ilgili ve yetkili merciilere şikayet ediniz.
Burası bir Sağlık bakanlığı platformu değildir,kadın paylaşım platformudur.

Konu yorumlara kapatılmıştır ve bundan sonrada karalama yada reklam yapılmak için açılacak konular kapatılacaktır.

Yapılan bu açıklamalara karşılık sitemizle ilgili bir şikayetiniz varsa Kazen bey'le irtibata geçebilirsiniz...

merhabalar lazer için gittiğim güzellik merkezinde bu cihazın nd.yag teknolojili cihaz olduğu söylendi fakat çok yoğun bi ışık atımı var bilgilendirebilirseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…